Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen bonyolultak a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolultak a pasik?

Figyelt kérdés

van egy srác aki tetszik. Multkor találkoztam vele egy bárban ott egymásra mosolyogtunk, szemeztünk meg ilyen kis flörtölések voltak. Aztán irtam neki iwiw-en, hogy lenne-e kedve MSN-en beszélgetni amire nem írt vissza és mikor legközelebb találkoztunk ugyanabban a bárban már rá se mertem nézni... de nem is láttam h közeledne:(

most akkor ez mit jelent?? hagyam az egészet :(((??? amugy ő 19 én 17 éves vagyok


2008. nov. 14. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
szia hát lehet h csak félénk és azért nem mert rád nézni de azos lehet h nem teccel neki probáld megtudni h vane barátnője aztán ah nincs probálkozz de hakkorsincs semmi akkor sztem inkább hagyd szia
2008. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondhatom, hogy alapvetően nem vagyunk bonyolultak. Azért nem közeledett, mert nem jössz be neki (ebből fakad majdnem minden bizonytalanság, "időkérés" elhidegülés stb), előtte meg azért igen, mert biztos abban az adott pillanatban fickós volt, tudom csúnyán hangzik, de nagyon lesarkítva így van. Nem kell ezt túlmisztifikálni.
2008. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
lehet hogy kottarészeg volt és azé mosolygott rád és most meg nem ivott és igy nem tetszel neki
2008. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hah, a pasikat nem lehet megérteni xD először hallom...

Figyú, lehet hogy már csaja is van, csak játszott veled, te meg túl komolyan vetted...

2008. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!