Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bonyolultak ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bonyolultak ennyire a pasik?

Figyelt kérdés

Miért történhetett,az h kedden váltottam egy smst a mostani "kedvesemmel".(azért idézöjel mert nem vagyunk hivatalosan együtt.meg néha nemis vagyunk együtt.bonyolult:s)aztán akkor ö emlitette,h majd hétvégén összehuzunk valamit,mármint találkozunk,nála alszom vagy elmegyünk valahová.szerdán irtam neki egy smst h lemondtam az aznapi programom ha gondolja találkozhatunk..erre nem kaptam semmi választ,és barátnöm aznap találkozott vele és megkérdezte töle,h megkapta-e.ö teljesen közömbösön h igen..tudni kell azt,h soha sneki nem avatkozott be igy a "kapcsolatunkba" mindig egymástól kérdeztük meg a dolgokat.viszont ö nem volt zavarban sem,amikor bnöm megkérdezte töle,és ö szerinte nem akar semmit tölem,mert kivülröl olyannak tünt,mintha semmit sem szeretne.de akkor miért irta h hétvégén...?! ez már kb 1 éve tart és megy külföldre dolgozni 1 hét mulva.de most ö elfog köszönni tölem,vagy ne számitsak semmire??amikor ketten vagyunk minden rendben,akkor olyan mintha egy párt alkotnánk,söt még ha mellette vagyok,állandóan kedveskedik nekem,és ott van mellettem.

számitsak valamire a következö héten vagy inkább ne...? lehet h a bnöm elött nem akarta mutatni h érez vmit irántam,vagy tényleg nem akar semmit??


2009. ápr. 9. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a nők is nagyon bonyolultak nem lehet megérteni egymást rendesen fiú lány két külön világ ha nem akar semmit akkor arra is ráfogsz jönni ha eljön az ideje most fölösleges ezen aggodnod csak lefáraszt ismerem ezt és rájöttem h inkább nem problémázok ha szeretem ha nem hogy ezt meg ezt mié csinálta így jött ki a lépés ugyse fogom megérteni...
2009. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a két nem soha nem fogja megérteni teljesen egymás, mert teljesen máshogy vannak összerakva biológiailag (:

Neked viszont sok szeretettel ajánlom a "Nem kellesz eléggé" c. filmet.

Benne van a válasz..

2009. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mert ha nem lennének bonyoluoltak, akkor nem éreznénk mi nők arra késztetést, hogy megfejtsük őket:8

sztem egyépként mi is legalább ennyire bnyolultak vagyunkXD

2009. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!