Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ó, hogy mennyire bonyolultak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ó, hogy mennyire bonyolultak a nők, nem tudják, mit akarnak?

Figyelt kérdés

A fene egye meg, komolyan már...

Nem is tudom, mit csináljak. Van egy csaj (26 éves), akivel március óta találkozgattunk, hetente legalább egyszer, így most vizsgaidőszakban ritkábban... Randizgattunk, a csókig már eljutottunk, és vonzódunk egymáshoz. DE "apparently" a csaj nem tudja, mit akar, normális srácnak tart, de nem tudja, hogy bele akar-e vágni egy új kapcsolatba. (az előző februárban ért véget).

Utoljára kb. 1 hete találkoztunk, azóta semmi. :( valamelyik nap hívott, de nem tudtam felvenni, így visszahívtam, de kinyomott. írtam neki sms-t, hogy hogy van, mi van vele, semmi válasz. Nem akarok teljesen hülyét sem csinálni magamból, hogy mindig _én_ keressem, de ennek már vagy 4 napja, és azóta semmi életjel.... Szerintetek várjak még?


2011. jún. 26. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, de mivel 26 éves ficereg már hogy kéne valami, ezért nem tud dönteni.
2011. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem még várj egy pár napot! Aztán még egyszer keresd te, de gondolom, hogy te sem akarsz papucsnak tűnni... Ha pedig még mindig semmi, viszont majd ő akar valamit csak még most "kelleti magát" akkor majd ő fog téged keresni.
2011. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Valószínű még nem tudja mit akar, és idő kell neki.

Velem is volt így amikor randizgattam pasikkal. Voltak olyanok akikről rögtön tudtam, hogy semmi esélyük és akkor meg is mondtam nekik, és volt 1 olyan, akivel néha taliztam, de még nem voltam biztos abban, hogy ő az aki kell, viszont azt se mondtam volna, hogy nem kell, tehát gondolkoztam és randiztam másokkal is ezzel egyhuzamban. Közben akadt egy következő pasi, akinél már az első találkozásnál 90%-ban biztos voltam abban, hogy ő lesz az új párom. :) Na és ekkor mondtam annak a másiknak, hogy ennyi volt.

Az a pasi akit kiválasztottam 1 éve már a férjem! :)


27/N

2011. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

10:57-es vagyok


Én azt tanácsolom, hogy éld az életed, te is randizgass más nőkkel, és néha keresd ezt a nőt is, aztán majd lesz valahogy.


27/N

2011. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem hiszem, hogy nem tetszenék neki...

Utolsónak meg: valami hasonló nekem is eszembe jutott, de úgy gondolom, akárhogy is van, nem ildomos, ha egyszerre 1 fiúnál többel randizik... Akkor biztos, hogy hagynám a fenébe, ez nem egészen fair velem szemben. Én sem randizom más lánnyal, amíg ki nem alakul, hogy ennek mi lesz a vége...

Szóval akkor várok még... köszönöm!

2011. jún. 26. 11:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2011. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

11:00 vagyok:


Igen, az a minimum hogy akkor mondja meg neked, hogy még ne reménykedj, mert még nem tudja mit akar. Én megmondtam azoknak a pasiknak akikkel randizgattam, hogy még csak ismerekedek és még nem bíztatok senkit semmivel. Meg is értették. Senkit nem vertem át. Tudták, hogy keresem az igazit.

2011. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én 27 vagyok
2011. jún. 26. 11:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Az hogy 27 évesen itt kérsz erről tanácsot már elég mókás eleve... A csaj egyszerűen parkolópályán tart és kész. Ha tetszenél neki akkor komolyan venné ha írsz neki. Jelen helyzetben meg annyi max, hogy nem okádja el magát tőled és paff, de nem te vagy az akitől a földhöz csapódik a bugyija.
2011. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kb amit az utolsó mond. Ha tetszenél neki és érdekelnéd akkor már veled lennr.
2011. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!