Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ó, hogy mennyire bonyolultak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ó, hogy mennyire bonyolultak a nők, nem tudják, mit akarnak?

Figyelt kérdés

A fene egye meg, komolyan már...

Nem is tudom, mit csináljak. Van egy csaj (26 éves), akivel március óta találkozgattunk, hetente legalább egyszer, így most vizsgaidőszakban ritkábban... Randizgattunk, a csókig már eljutottunk, és vonzódunk egymáshoz. DE "apparently" a csaj nem tudja, mit akar, normális srácnak tart, de nem tudja, hogy bele akar-e vágni egy új kapcsolatba. (az előző februárban ért véget).

Utoljára kb. 1 hete találkoztunk, azóta semmi. :( valamelyik nap hívott, de nem tudtam felvenni, így visszahívtam, de kinyomott. írtam neki sms-t, hogy hogy van, mi van vele, semmi válasz. Nem akarok teljesen hülyét sem csinálni magamból, hogy mindig _én_ keressem, de ennek már vagy 4 napja, és azóta semmi életjel.... Szerintetek várjak még?


2011. jún. 26. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok én is beállni a sorba és vészmadárnak tűnni, de nagyon úgy néz ki, hogy az előttem szólóknak igaza van. Szerintem vagy randizgat valaki mással is, vagy pedig vár egy olyan srácra aki jobban bejön neki, és Te vagy a biztonsági tartaléka addig is. Leírod majd, hogy azóta történt-e valami változás az ügyben?

OFF:

27 évesen miért ne kérhetne tanácsot? Nem értem mi a baj ezzel. Egy idegen, egy kívülálló sokszor jobban átlátja a dolgokat, mint egy közeli barát, ezek kívül elfogulatlan is, így néha jobb tanácsot is tud adni.

2011. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Énis ennyi idős vagyok,de ha én agyalnék akkor az azért lenne, mert vagy nem mernék új kapcsolatba lépni mert félnék a kudarctól, vagy a fiú nem olyan jó h. hosszu távra bevállaljam,de megbántani sem akarom ezért inkább kerülöm.Ennyi diősen már elég nehéz főleg annak aki gyereket akar majd,mert az is lehet nem te vagy a kiválasztott pés ezért inkább még keresgél.
2011. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért 26 évesen a csajnak se ártana, ha tudná mit akar.Én az ilyen csajokat startból hagyom a fenébe, mert akad olyan is aki tudja mit akar és azzal nincs fejfájás legalább.
2011. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te biztos vagy benne hogy őt szeretnéd, még ha türelmesen várhatsz is rá?
2011. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

09:30 - leírom majd... holnap vizsgázom, kiderül, hogy felhív-e majd (talán tényleg a vizsga miatt nem keresett??)

11:06 - most egy kicsit elbizonytalanodtam, de igen, biztos vagyok benne

2011. jún. 28. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!