Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit akar? Azt akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar? Azt akarja hoyg én is elmenjek? Miért ilyen bonyolultak a fiúk?

Figyelt kérdés
Ma este buli lesz egy szórakozóhelyen. Srác már régóta akar velem talizni, de én sosem érek rá, ha meg nekem lenne jó akkor neki van más elfoglaltsága. Erre most írja, hogy "izé XY-ba leszek..." ez olyan mintha azt akarná, hogy én is menjek el? De akkor miért nem hív el, hogy mittudomén- nincs kedved eljönni, vagy -gyere már el te is--akármi.
2009. szept. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél újra "csalódni" (hogy nem tudsz találkozni). Így viszont ad egy tippet, és leméri, hogy fontos vagy e neki vagy se. Szal ha fontos neked a tag, akkor menj le és bulizzatok egy állatit:D:D

17/f véleménye

2009. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a francnak kell hétköznap is bulizni? Nem elég a hétvége? Akinek ilyenkor kedve van bulizni, azt nem dolgoztatják meg rendesen, vagy nem kap elég feladatot az iskolában.

Ha meg ilyen paraszt módon akar elhívni, akkor hagyd a francba (hacsak nem annyira fontos Neked, hogy egy ilyen lenéző sms után Te futnál utána). Ha ismerkedni akarsz, akkor ne buliba tedd már, hanem valami értelmes, emberi környzetben - pl.: egy kávézóban.

2009. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ufff:D köszi hát most aztán döntsem el. De pont én is ezek között vacilálok..nehéz az élet-.-/'

na most mi legyen :/

2009. szept. 8. 21:46
 4/7 A kérdező kommentje:
mert ha elmegyek, akkor --ajj milyen kis csitri ugrik egyből (mondjuk nem egyből, mert már jó ideje húzzuk egymást ezzel a talizzunk már vagy ne dologgal xd )de ha meg nem megyek el ,akkor meg azt hiszi nem fontos nekem,pedig nem így van :$ wááá
2009. szept. 8. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj el, inkább a buli után próbálj érdeklődni, hogy milyen volt. Normális esetben jelezni fogja, hogy jobb lett volna, ha ott vagy te is. Ha ezt sikerülne kihúzni belőle, vagy csak egy aprócska utalást is erre, akkor legközelebb már könnyebben tudnátok kezelni egy ilyen helyzetet. :) Sok sikert!


19F

2009. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fúú :D ez a harmadik fején találta a szöget:) hogy ez nekem miért nem jutott eszembe..biztos nem látok ki a rózsaszín felhőcske mögül :P

{19 mi is} ^^

2009. szept. 8. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő pedig lehet, hogy most arra gondol, hogy miért ilyen bonyolultak a lányok, pedig ő mondta, hogy ott lesz blabla

Ha ráérsz akkor ahelyett hogy mindenki sunyul, öszintén megkérdezheted, hogy te is mehetsz-e

Ha nem szeretnél, nem mész

Nem olyan bonyolult :)

2009. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!