Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért ennyire bonyolultak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ennyire bonyolultak?

Figyelt kérdés

Miér tvan az, hogy a lányok bevallása szerint jól nézek ki, és páran össze is akarnak velem jönni, de pont azok nem akik nekem is tetszenek(szerintük is "helyes" vagyok.

16/F


2011. jún. 18. 13:31
 1/9 Moszuke ***** válasza:

akkor nem a külsőddel van a baj. mi ebben a bonyolult?

csóró vagy, papucs vagy, hülye vagy, bunkó vagy, sznob vagy, nemtom.

2011. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:

azoknak nem kellesz, akik neked kellenének... vagy azok nem kellenek neked, akiknek te kellenél.

gondold végig... semmi bonyolult nincs benne, ha még is, akkor te is épp olyan bonyolult vagy.

2011. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nikinis válasza:
Szerintem te vagy a bonyolult!!!
2011. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legjobb csajoknak nem elég ha jól nézel ki, gazdagnak is kell lenned!
2011. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemvagyok se hülye se papucs és még bunkó se vagyok szegénynek se mondanám magam.
2011. jún. 18. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem tuo az okot,akkor mi honnan tudjuk?Lehet hogy csak nagyon durván bombázó csajokra utazol vagy jégkirálynőkre...
2011. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert senki sem lehet mindenki esete.
2011. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a nők nem bonyolultak, csak ti, férfiak túl egyszerűek vagytok ahhoz, hogy megértsetek minket. ha olyan egyszerűek lennénk, mint ti, nem törnétek rajtunk a fejetek, és nem tartanátok érdekesnek, megunnátok, és szép lassan kihalna az emberiség.
2011. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szegény, az nem elég. Minimum egy felsőkategóriás autód kell h legyen, ill. a te esetedben a szüleidnek.
2011. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!