Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ugye, hogy bonyolultak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ugye, hogy bonyolultak a fiúk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ikszdé

17/F

2010. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nők sokkal bonyolultabbak.
2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. A legtöbbjük egyszerű mint az egyszeregy. Van néhány gyengéje, amit egy jó emberismerő hamar kifürkész, és utána ha azokra odafigyelsz, imádni fog.
2010. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Rainmaker ***** válasza:

Hát, fiúk, asszem, bénák és kiismerhetőek vagyunk:D (na, azért az a lány, aki ezt gondolja, kicsit gondolja újra...;))

20/f

2010. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem bonyolultak,csak nehezen értjük meg őket,mert másként gondolkodunk.Ez vica-verza így van.Nem bonyolultak,csak mások:)
2010. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nagy átlagosságban szerintem nem olyan bonyolultak mint a nők. DE! vannak kivételek. ha pont egy kivételt fogsz ki, akkor jól megszívtad. én mindig kivételt fogtam ki közülük mert én nem szeretem az olyan egyszerű véglényeket akik mindig elsősorban a farkuk után mennek. ezzel gyakorlatilag meg is nehezítem a helyzetem valamennyire. de tudom miért van ez én sem vagyok könnyű eset és igen, lányok között is a "bonyolultabbak" közé tartozom dehát ez van.

szerintem ez nem igazán nem-függő. attól függ mennyire érzékeny az ember - ez most nem rossz értelemben vagy bármi ilyesmi, hanem komolyan.

2010. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem a Návik bonyolultak
2010. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lányok (tinilányok kivételével) bonyolultabbak, de azért mi férfiak sem vagy olyan egyszerűek.
2010. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szituáció.

Lány nem megy bulizni a pasijával.

Elmegy viszont barátnőjével. A szórakozóhelyen találkozik pasija haverjával.

Ezek után filózik, hogy észrevette e a srác vagy sem, és ha igen vajon mondja e majd pasijának.

És mi lesz ha pasija megtudja. Mondja meg ő neki, hogy mégis elment, de mivel indokolja, vagy ne mondja el de akkor ha a pasija látta vajon mit tud és mivel indokolja, és vajon mit hisz el neki és nem hiszi e azt hogy...

Na ez ment 45 percen át, mire a lány a végén megszülte a saját kombinációi után a végkövetkeztetést. A pasik olyan bonyolultak.


Lányok. TÚL, de tényleg TÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚL sokat agyaltok, kombináltok feltételeztek elképzeltek miközben mi egyszerűek vagyunk mint a szög. Szeretünk enni szexelni lustulni bulizni. Mindegy kivel hol hogyan amíg az jó.

Ennyi.

2010. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sD:SD:SD: igen a náviik asD::SD

am szerintem nem bonyolultak a nők sokkal bonyolultabbak XD a fiúk szempontjából..persze mi tudjuk h mit miért teszünk ;)

2010. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!