Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok velem?

Figyelt kérdés
100 kg és 165 centi magas 16 éves lány.
2011. aug. 29. 12:49
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
46%

Ez még viccnek is rossz...

Am lehet kifogsz valami ork csávót... Bár várjál, mennyire vagy gazdag, mert napi 40 ezerért én "járok" veled :D sőt heti 1x dughatunk is :D és max napi 2x smárhatunk, de csak, ha előtte fogat mostál :D és vettél be rágót :D

2011. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti: Szóval ő szeret téged de te nem szereted annyira hogy képes legyél fogyni érte? Elég nagy pancser lehet az ürge. Senki se mondta hogy legyél deszka, de a túl súlyos lány már tényleg elrettentő mint szexi. Lehet még nem vagy az de jó úton haladsz. Nagy cici? Meg lógós is gondolom, ha nem fog majd. És a pasi súlyban hogy áll? Ő is kövér, vagy ő nem, és ha nem akkor mit tennél ha az lenne, mert annyira szereted hogy elengedi magát. Majd mikor már mind ketten eléritek azt a pontot hogy a szex 1-2 pózban lesz csak lehetséges fogtok "rékázni" Meg majd gyereket akarsz az is jó lesz.

Én azok egyike vagyok aki szereti ha van mit fogni a csajon de.

[link]

Ez még szexis

De EZ már nem

[link]

2011. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Biztos találsz férfit ,de szerintem érdemes lenne belefektetni erőt , tudom hogy nagyon nehéz belefektetni erőt és kitartóan edzeni főleg kövér embereknél ez nagyon nehéz ,de szerintem nagyon sokat nyerhetsz rajta . És szerintem nem érdemes úgy gondolkodni , hogy azért edzenél , hogy másoknak tetszél , mert legjobban magadnak fogsz azzal hogy másoknak is tetszel . Mégegyszer mondom nem bántani akarlak ezzel ,de tényleg nagyon alap diétával amihez nem kell nagy akaraterő és jó fitness gyakorlatokkal csodát érhetsz el .
2011. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

Az utolsó előttinek: Én egyik kategória sem vagyok az általad mutatott képek közül. Egy pindurit vékonyabb vagyok, de mivel ma az 50-60 kg a divat, így az én kis 75-ömmel "töltött galamb"-nak számítok. :)


A párom amúgy pont ezt értékeli, hogy a súlyomhoz képest tökéletesen kerek és feszes a mellem. :) Néha bevallom én is tornázom, mert nekem nem a testsúly csökkentése a fontos, hanem a feszesség! Sz.rok bele, hogy mennyi a súlyom (az izom amúgy is nehezebb), a lényeg, hogy minden feszes legyen. :)


A fenekem meg picit tényleg nagy, de kerek. Eszem ágában nincs diétázni. Próbáltam köszönöm! A jojóhatás tökéletesen bejött. Egy életen át meg nem vagyok hajlandó koplalni, hogy tartsam a formám.


A párom picit vékonyabb alkat, de ő sem tökéletes. Nem is cseszegetem érte, hogy most kezd egy kis pocid lenni...stb.


Én örülök, ha jóízűen megeszi, amit csinálok legyen az saláta, főétel vagy sütemény. Általában mindig megkérdezem mit szeretne enni és azt csinálok. Nem tukmálok bele semmit. Az meg hogy egyikünk sem tökéletes alakú... Hát Istenem! Nem mindneki tökéletes, de ettől még egyszer sem zavartak ki a hálószobából, hogy látni sem bírja a kerekded idomaim, és amíg nem adok le 15-20 kilót, hogy elérjem a mai szépségideált ne kerüljek a szeme elé.


Nemrég meg azt hittem szétröhögöm magam, amikor közölte: "Ekkora mellek és mind az enyémek!..." és közben úgy nézett, mint mikor Dakobert bácsi számolja az aranyát. :P XD

2011. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

100kg és a 165 cm + lány valahogy nem jön be...


én sem vagyok egy pálcika 84Kg 181cm hez mint a legtöbb korombeli a 61kgjával de azért ez 1 picit sok.

2011. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
16/F lemaradt
2011. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Hát én 173 cm vagyok, én 53-54 kg, szóval a te 100kg-od már lehet h picit sok....de nem a súly a lényeg, hanem h szép vagy-e...lehet egy duci csajnak is szép arca, és leeht egy vékony csajnak borzasztó arca.
2011. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.. ez attól is függ, hogy milyen az arcod..,meg. hogy milyen vagy belülről,okos,kedves,humoros, akkor szerintem simán!
2011. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

TE is pontossan tudod hogy NEM!ne sanyargasd magad!!!

Határozd el magad,tűzz ki 1hosszútávú célt és SOK rövid távút.ha lessz eredmény örülni fogsz...ÉS lemerném fogadni hogy sokan szekáltak emiatt,a sok stressz,a sok sírás...nincs ebből eleged??? Akkor változtass sikerülni fog!!!

BY: Dave

2011. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
én szét kúrnám a valagad. bár az én barátnőm is hasonló karakter... 164 centi és 159 kiló... szeretem fogdosni amije van :)
2011. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!