Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok velem?

Figyelt kérdés
100 kg és 165 centi magas 16 éves lány.
2011. aug. 29. 12:49
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Nekem tök mind1.. Az utolsó hozzászólást köszönöm :) csak kíváncsi voltam, hogy tényleg ilyenek-e az emberek. Úgy látszik igen.nem baj változtatunk...
2011. aug. 29. 13:15
 12/53 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de 1ookg ekkora magassághoz nagyon sok, főleg 16 évesen. Neked az ideális legalább 55-6okg körül lenne. Fogyj le mert ez meg fogja keseriteni az életed, mellesleg nagyon nem egészséges. Még iatal vagy egy kis mozgás, odafigyelés a kajára és hónapok alatt leadhatod a felesleget!
2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi sértés, csak kíváncsiságból kérdezem, te tényleg 100 kiló vagy 165 centihez? Nem kamu?

Egyébként én is mindenféleképpen a mozgást és a fogyókúrát ajánlom, nem csak a külsőd lesz vonzóbb, de egészségesebb is leszel és az ön bizalmad is nőni fog. Fiatal vagy még, élvezd ki az éltet, de ez túlsúlyosan bizony nehéz, most még sokkal könnyebb lefogynod, mint idősebb korodban! Sok sikert! :) 19L

2011. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
igen tényleg annyi :/
2011. aug. 29. 15:03
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyi luzer van itt,én fiu vagyok és nekem tetszenek a husos lányok,amugy a külsö nem minden,lehet valaki full extra ha nem vagy vele boldog,inkább legyen husos telt barátnöm és boldog legyek,ezzel nem azt irom hogy csak telt lányokal lehet boldog az ember,de azt igen hogy nem kel senkit lehurogni,ha telt husos,még ha 100kg is vagy a fölöt van,és akor mi van???az én barátnöm is kb ilyen sulyba van,és nem cserélnémle,egy full extra nöre!!!ennyi!!
2011. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezö ne foglalkoz senkivel,legyél boldog,ha tudsz fogyál,de ne drasztikusan hirtelen,mozogj,ÉS NE FOGLALKOZ SENKIVEL AKI NEGATIV!!!
2011. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó pár hozzászólónak nagyon jól esett :)
2011. aug. 29. 15:11
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
én 163 cm vagy 90 kgmal és kifejezetten loholnak utánam a pasik. vagyis már nem, mert 15 hónapja párkapcsolatban élek. 18/L
2011. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Örülj neki nekem nem volt eddig semmi szerencsém :/
2011. aug. 29. 16:14
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok egy sovi ropi csaj és a párom is imádja, hogy nekem legalább van cicim. (Ezt a folyton koplaló és minden nap 90 percet "Rékázó" kolléganőm is irigyli, aki elől deszka hátul léc.)


De ha mégis közli a párom, hogy a fenekemből adhatnék le egy kicsit (erre szökőévente 1x kerül sor), akkor ezzel vágok vissza: "Egy asszony mérete azt a helyet jelképezi, amelyet a férje szívében elfoglal." (Mauritán közmondás)


Ezek után odabújok hozzá mosolygva: "Látom, hogy Te egyre jobban szeretsz!"


Ez akkora magas labda, hogy nem meri ellenkezni, nehogy azt higyjem, hogy nem szeret. :P XD

2011. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!