Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasitanak mindig el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megax kérdése:

Miért utasitanak mindig el? (kép lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban többektől is láttam, hogy feltett ilyen kérdést. és bevallom arcoskodásnak tartottam :P de pár napja lett vége a kapcsolatomnak. aztán beregeltem néhány társkeresőre hogy így hátha valaki megtetszik és találok egy olyat aki felülmúlja a régit. (olyannak nem írtam akiről úgy éreztem maximum pótolni tudná. azzal magammal és az illetővel is csak kitolnék) mind1 onnan is újra meg újra visszautasitásokat kapok, hogy nem tetszem nekik és ez önbizalom romboló.


[link]

[link]


szóval a kérdés, hogy a baj a külsőmmel van vagy egyszerűen a lányoknak nem jön be hogy nem 1 éjszakás kalandra meg laza kapcsolatra vágyom?


2011. aug. 25. 10:28
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, beléd van nevelve a korkülönbség... Szerintem ezt nem lehet valakibe bele nevelni.. :D Természetes az a 4 - 5 év, de nem ilyen korban. Fiatal vagy, betokosodott, buta, és még csak nem is nézel ki jól. Járj el társaságba, és nézz szét a való életben is, vagy csak nézz rá a naptárra, hátha rájössz, hogy hányat írunk. :D A 15 éves kislányok még nem akarják magukat elkötelezni, és most az elkötelezettség alatt nem a házasságot vagy az élettársi viszonyt értem, egyszerűen csak a futó kapcsolatokról szól az életük.
2011. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
A bátyám is pont így néz ki:D
2011. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
pill átmegyek a hugomhoz megnézem nem te vagye az..
2011. aug. 25. 13:11
 44/53 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
abban segitsetek már akkor hogy hogyan változzak. kontaktlencse nem opció. próbáltam már :)
2011. aug. 25. 13:35
 46/53 anonim ***** válasza:
77%

!!Szvsz!! Egyesek k*rva nagy hülyeségeket tudna írni. Fiú létemre mondom őszintén, és úgy hogy nem vagyok se homokos se egyéb ízlésficamban sem szenvedek, hogy nálad vannak még rosszabban kinéző emberek. És akkor még finoman fogalmaztam rájuk nézve.


Az első dolog aminek lennie kellene, hogy elfogadod magad. Ha saját magad nem vagy képes elfogadni, akkor hogy várod el mástól hogy elfogadjon. A kockulásnak ehhez semmi köze. Én is gép előtt ülök mert ez a munkám és? Kit érdekel? Másik, hogy amin tudsz változtatni változtass, DE ne azért mert egy lány mondja, hanem azért mert nem érzed jól magad!! Kondizni is elmehetsz, mivel a mozgás fontos, főleg a sokat ülők részére. Nem kell superbody testet építened, meg kalóriákat számolgatni. Edz azért hogy mozogj, és meglesz az eredménye enélkül is.


A 20 éves létedre a 16 éves korosztályt szerintem gyorsan felejtsd el. Miért? 1, mert még 18 év alatti és ha netán nem sikerül valami akkor még meg is büntethetnek kiskorú megrontásáért. 2, mert ők még csak most kezdik élni az életüket, és rájönni hogy mi merre mennyi. Vajon miért van tele a gykérdések ilyen "hogyan szerezzem vissza, hogyan álljak bosszút, hogyan csókolózzak" standard ösztönből jövő( jönnie kellene) kérdésekkel.


Én mindig úgy voltam hogy 2év a koromból mínuszba illetve 1év +ba a keresésnél.


Másik. Netes ismerkedés. A regisztrálók bő 75%a egóépítésből regisztrál, vagy azért mert unatkozik. Ritka az aki kimondottan pasit szeretne, persze tisztelet a kivételnek, mert akadnak. Szóval vagy keveset írsz és várod sültgalambot, hogy hátha 1 visszaír, vagy kiküldesz napi 30 levelet, és várod hogy beakadjon valaki a hálóba. Elutasításokat meg kezeld úgy hogy te jobbat érdemelsz ennél.


Képből láthatóan szereted a bicikliket + jó hobbi. Keress e tájékon csajt, és máris megvan a közös hobbi, időtöltés, stb. Vannak csajok kik szeretik, csak meg kell találni őket.



Másik hogy ne görcsösen akarj valamit. Minél jobban szeretnénk valamit, annál jobban elérhetetlen a számunka. Szóval éld az életed, keresgélj, és több mint való találni fogsz valakit.

2011. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
köszi utolsó ez volt a legsegitőbb válasz eddig. mellesleg olyan vagyok aki hiába van 15-16 évessel nem akarom megrontani. megvárom amíg megérik rá és arra is figyelek h ne csak ő higgye azt h már megérett rá... hanem tényleg :)
2011. aug. 25. 13:51
 48/53 anonim ***** válasza:

Ha úgy tekintjük, hogy a vékonyságod genetikai, és esély nincs ennek megváltoztatására(mert gyakori az ilyen), akkor az első az öltözködés megváltoztatása. Mivel nem vagyok divatguru, inkább a netet böngészd át, hogy mi a mostani férfidivat. Ha ez már stimmel, akkor ezt a 15-16 éves kislányokra hajtást felejtsd el, azok még gyerekek, te pedig már felnőtt. Néhány év és dolgozni fogsz, ők pedig még csak akkor fejezik be a gimit. Egy szinten nehezebb meghódítani az idősebb nőket, hiszen nekik már konkrétabb elvárásaik vannak, ellenben nem ragadnak le egy tulajdonságnál, nyitottabbak, jobban ismerik a férfiakat, és jobban tisztában vannak azzal, mi is a fontos. Egy idősebb nő növekvő eséllyel nézi el, ha nem vagy olyan, mint az elképzelt ideálja, a kislányok meg még a fehér lovas pacákot keresik. Viszont túl sem kell lőni a célon, tehát nem kell a 35-40 éves nőre hajtani azért, mert annak imponál, hogy fele annyi korú srác udvarol neki.

Ehhez kapcsolódik az is, hogy te kit keresel, mert lehet, hogy te is ideálokhoz ragaszkodsz. Azt hiszem, hogy érdemes olyan nőt keresni, akinél tényleg lenne esélyed. Szép lassan kell lefele adni, folyamatosan próbálkozva. Ha túl határozott célokat kergetsz, csak csalódni fogsz, mert lehet, hogy a célközönség nem vevő rád. Akkor az egész csak időpazarlás. Nem kell olyannal kezdeni, aki abszolút nem tetszik, de azért lehet engedményeket tenni, ha csak néhány tulajdonsága nem jön be.

Végül pedig a helyszín eléggé fontos. Tudom, hogy egyszerű a társkeresőn nézegetni, de oda sem véletlenül regisztrálnak a nők: jelentős részük vagy önbizalomhiányos, és megerősítést vár, vagy megkeseredett, és már nem lát más megoldást, mint ez. A társkereső valahol a vakrandi és az sms párkeresés előtt áll, de nem sokkal. Helyette inkább érdemesebb szórakozóhelyekre menni, méghozzá olyanra, ami a stílusodhoz illik. Ha kirándulni szeretsz, akkor hozzá kell csapódni az időnként szerveződő önkéntes túrákhoz, sőt, közhasznú tevékenység keretében is lehet ismerkedni.

Pont az a probléma, hogy mint informatikus, már be is kategorizáltad saját magad a kockák közé. Mindazt csinálod, amit egy kocka, társkeresőzöl, távol tartod magad a női társaságoktól, és kockákkal vagy körülvéve. Ezt kell megváltoztatni, és ha azt veszed észre, hogy a barátaid nagy részének sincs párja, akkor sejtheted, hogy nem a legjobb körökben mozogsz annak elősegítéséhez, hogy találj valakit.

Nem hazudok: vannak informatikusok, akik jobban néznek ki, és biztosan jobb a dumájuk is, mint neked, és elsősorban ők fogják felszedni azokat a nőket, akiket te keresel, és hasonló az érdeklődési körötök. Tudom, hogy nem mindegyik infós kövér vagy csontsovány. De azért a többség igen, de még mindig több jóképű informatikus van, mint informatikus nő, tehát így kicsi az esélyed.

Nagyobb az esélyed olyan nőknél, akik nem kockák. A nők egy része felnéz az informatikusokra, mert 1. azt hiszik, hogy mind szuperül keres, 2. csodálják a gépek iránti precizitásukat és érzékenységüket. Az informatika előttük rejtély, olyan rejtély, amit ők sosem tudnának megoldani. Ezért ha bajuk van, akkor hívják az informatikust, aki elzongorázik a gépükön és ha jól csinálja, később rajtuk is. Mert a jó informatikus olyan, mint a zenész, tehetség és érzés nélkül senki sem lesz profi. Na a nők egy része ettől oda van meg vissza.

DE nem a tinik.

Az is elterjedt (tév)hit, hogy az informatikusok mind érzékeny lelkű álmodozók, akik imádatig szeretik a nőket, és mindent megtesznek értük, nem úgy, mint a macsók, akik bunkón viselkednek. Ez persze nem igaz, de attól még érdemes kihasználni a helyzetet. Én például mindig versekkel hódítottam, mert a nők egy része imádja. Persze eltelt egy idő, amíg ráéreztem, hogy ki fogékony a versekre, de utána már jól ment. És még tehetség sem kell mindehhez. Összerittyentesz valamit, aminek rímel a vége, kihúzod 10 sorba és kész,a nő úgy fogja érezni, hogy különleges vagy, és őt is annak tartod, hiszen megtisztelted az ilyesmivel. Mindig legyél kedves, tisztelettudó, ne akarj kitörni a szerepedből és macsót játszani, mert visszatetsző és nem áll jól. MÉG! A macsó legyen macsó, az informatikus meg érzékeny, legalábbis gondolják ezt, a többi nem fontos. Előbb nyerd el a bizalmát, a többi jöhet később.

Én se találtam volna soha senkit, ha kapásból kiadom az igazi énem. Az igazi én jöhet akkor, amikor már megtörtént a hódítás, és a lila köd elborította a nő agyát. Akkor már lassan lehet adagolni a hátrányos tulajdonságokat is, a lila köd kompenzálni fog egy darabig(ha nem vagy nagyon elborult személyiség). Mire leülepszik a dolog, és a vad lángolás átáll őrlángra, már mindketten tudjátok, hogy mivel álltok szemben, és tudjátok kezelni is. Legrosszabb esetben szakítotok, és keresel mást, de ez benne van, sokszor fájdalmasan sokszor.

Tudom, hogy sok itt a megtévesztés és a manipuláció, de a sikerhez azt kell használni, ami előnyhöz juttat, a hátrányokat meg kisebbíteni és takargatni kell az elején, mert az első benyomás döntő. Ha az elején megmutatod a kártyáidat, veszítettél.

2011. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
De én pl úgy vagyok vele, hogy teljesen őszinte próbálok lenni. Nem akarok egy kapcsolatot hazugságra építeni. Így rögtön az elején megmondom azt ami épp eszembe jut mint hiányosság kicsit humoros formában persze. pl.: hatalmas kupi van a szobámban. Ez sokminden rosszat elárul rólam de mégse annyira negatív. Ezt se kéne?
2011. aug. 25. 14:26
 50/53 A kérdező kommentje:
nem akarom ugyanis egy percig se azt állítani magamról, hogy tökéletes vagyok. hiszen távolról se vagyok tökéletes. senki se az. És eleve párkeresésnél azt nézem, hogy az ő hibáit el tudom-e fogadni. akármennyire szép meg okos meg mittudom én nem ér semmit ha van olyan hibája amit nem tudok elfogadni.
2011. aug. 25. 14:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!