Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasitanak mindig el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megax kérdése:

Miért utasitanak mindig el? (kép lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban többektől is láttam, hogy feltett ilyen kérdést. és bevallom arcoskodásnak tartottam :P de pár napja lett vége a kapcsolatomnak. aztán beregeltem néhány társkeresőre hogy így hátha valaki megtetszik és találok egy olyat aki felülmúlja a régit. (olyannak nem írtam akiről úgy éreztem maximum pótolni tudná. azzal magammal és az illetővel is csak kitolnék) mind1 onnan is újra meg újra visszautasitásokat kapok, hogy nem tetszem nekik és ez önbizalom romboló.


[link]

[link]


szóval a kérdés, hogy a baj a külsőmmel van vagy egyszerűen a lányoknak nem jön be hogy nem 1 éjszakás kalandra meg laza kapcsolatra vágyom?


2011. aug. 25. 10:28
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Hát.... nem úgy nézel ki mint aki a lányok álma általában...
2011. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok amúgy és a 15-16 éves lányok korcsoportjában szoktam keresgélni. mert mint mondtam én rögtön élettársat keresek nem olyat aki egy hét múlva tovább áll. úgy vagyok vele, hogy az 5 év korkülönbség az ideális.
2011. aug. 25. 10:30
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
A korcsoport, amit választottál, még éretlen arra amit szeretnél. Náluk a külső 9 az 1 arányban számít, és abban nem vagy penge. Ahogy idősebbek lesznek, az arányok is eltolódnak. Szerintem inkább az idősebb nők között keress.
2011. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:

Elég nagy kockának nézel ki.

A 15-16 éves lányok nagy része nem épp hozzád hasonló külsővel rendelkező fiúkat keres. Az idősebbnél több esélyed lehet, mert ott már nem feltétlen a külső a legfontosabb.

2011. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi problem, egy picit mondjuk edzhetnél...hogy markánsabb, férfiasabb legyél!

Keresgélj tovább tuti találni fogsz magadnak valakit, de ne a 15 évesek körében, ha komoly kapcsolatra vágysz korosztályoddal kezdj!


22/F

2011. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 Beliel ***** válasza:
100%
Mert a lányok csak rám buknak: [link]
2011. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
57%

de egy 15-16 éves (kis)lány meg nem komoly kapcsolatot keres,legalábbis náluk még nem az a komoly kapcsolat ami nálad.


Amúgy azért nem szeretem az ilyen kérdéseket mert mit lehet rájuk írni? Ha magamból indulok ki,én eleve nem regisztrálnék egy társkeresőn.Viszont tegyük fel mégis,ha te írnál nekem nem írnék vissza. Hogy miért? mert ebből a 2 képből nem tetszel.

Ettől függetlenül hülyeség lenne azt állítani hogy nem tudsz összeszedni egy normális csajt,vagy ronda lennél..egyszerűen csak kép alapján nehéz vonzónak lenni.

Szerintem te tipikusan azaz ember vagy aki inkább a kisugárzásával hódíthat,ugyhogy a társkeresőt felejtsd el!

2011. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
a családomban is mindenhol szülők, nagyszülők unokatesók 4-6 év van férj és feleség között. nálam teljesen normális, hogy én is ilyenre törekszem.
2011. aug. 25. 10:36
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit ülsz a gép előtt? Mert elég kockának tűnsz, és ez nem bejövős a lányoknál.

Amúgy ebben a korosztályban esélytelen élettársi kapcsolatra keresned, gimibe járnak, szüleiknél laknak, jó, ha 21-22 évesek között találsz ilyet, de még ott se biztos

2011. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
sokat ülök gép elött... ugyanis az elte informatika kar hallgatója vagyok :D
2011. aug. 25. 10:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!