Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasítanak el mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak el mindig a nálam idősebb nők azzal, hogy "neked még a 20 éves csitrik valók! ", miközben meg a 20 éves lányoknál folyton azt érzem, hogy nem elég komolyak nekem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyan ez volt nekem is.

Aztán találtam vagyis jobban mondva, engem talált meg egy nálam pár évvel idősebb lány 21 éves koromban. Viszont nem kerestem őket, csak elkönyveltem, hogy aki velem egykorú az komolytalan nekem, de majd találok egy aranyos kivételt az egyetemen mondjuk... Abba nem gondoltam bele, hogy nekem idősebb kéne, mert úgy voltam vele, hogy ahhoz meg én lennék komolytalan. Aztán tessék hiába a 6-8 év ha valaki azt csukott szemmel éli nem lesz komolyabb érettebb tőle. Max érzelmileg, de az is csak a tapasztalatok miatt. Viszont az érzelem a lányok nagy erőssége úgy is, szóval ez nem szégyen számomra.

2010. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én éppen, hogy belegondolok, hogy idősebb nőknek udvaroljak. Csak hát, ha megtudják a koromat, rögtön jön az ellenérzés.
2010. nov. 20. 17:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy hány éves vagy?
2010. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
25.
2010. nov. 20. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a nálad idősebb nők már gyereket, házasságot és sírig tartó kapcsolatokat keresnek(jó esetben). Viszont egy 25 éves férfiról azt gondolják,hogy még nem élte ki magát. A legtöbb veled egykorú így is viselkedik, ezért keres sok nő már a 35-40 éves korosztályban párt. Ha idősebb nőt akarsz, rövid idő alatt kell megmutatnod, hogy érettebb vagy a korodnál.
2010. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 18:52


De úgy, ha eleve elutasítanak, nem rövid idő áll a rendelkezésemre ennek a megmutatásához, hanem 0.

2010. nov. 20. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egy 23-25 évesnél.
2010. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na, de éppen ez az, ők is azzal jönnek, hogy nekik 30 körüli pasi kellene.
2010. nov. 20. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
az a heléyzuet h a 20-as nők még nagyon gyerekesek, éretlenek, nem tudsz mit kezdeni ...
2010. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

"az a heléyzuet h a 20-as nők még nagyon gyerekesek, éretlenek, nem tudsz mit kezdeni ..."


Sajnálom ha ezt így látod, én 18 éves koromban összejöttem egy 29 éves illetővel, nagyon jól megvoltunk, 1,5 év után összeköltöztünk és jött a gyerektervezés meg az eljegyzés, sajna az utóbbi kettő nem vált valóra(nem mintha 20 évesen már nagyon szeretnék anya lenni), 2-3 évvel később jobb lett volna egy kicsi.

Ezzel csak annyit akartam érzékeltetni, hogy van fiatal lányok közül is koránál sokkal komolyabb. Egyébként én sem fogadnám el nálam fiatalabb fiúk közeledését.

2010. nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!