Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért utasítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért utasítanak vissza?

Figyelt kérdés

Eddig akár hányszor próbáltam egy lány felé közeledni mindig vissza utasított(MSN, e-mailozás)Illetve a válaszok többségében szerepelt a "van barátom" mondat. Élőben nincs elég önbizalmam leszólítani lányokat, mert nem vagyok egy kigyúrt "állat".

(mondjuk emiatt elkezdtem járni sportolni, de nem akarom túlzásba vinni), (divatos)szemüveget hordok, 190-5cm magas vagyok, arcom is normális mondjuk van egy "szépség folt"-om


jah és 16/F vagyok


2009. ápr. 19. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem vagány msn-en és e-mail-en ismerkedni. A csajok azokat a tökös pasikat veszik észre, akik eléjük mernek állni és el merik hívni őket randira. Próbálj bátorságot szerezni és legközelebb személyesen ismerkedni, ne elektronikus úton.
2009. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hat amig msn-en vagy e-mailben probalkozol, vissza is fognak utasitani. Komolyan, ennyire szamitogep b...i minden tizeneves?Emeld fel a segged es menj emberek koze ismerkedni, latatlanban, szerinted ki akar ismerkedni?
2009. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
basszus bolondgombát ettél, hogy ilyen magas vagy 16 évesen?:D Menj el kosarazni a lányok szeretik a sportolókat..nem feltétlenül a kigyúrt állatokat. Ismkerkedhetsz interneten is, de ott szerintem nehezebb, mert nem látod a másikat... a kamera is sokat csal. Menj ki a szabadba..bulizz, ha elengednek a szüleid..
2009. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem kell kigyúrt állatnak lenned ahhoz,hogy észrevegyenek a csajok. A te korodban a lányok inkább azt szeretik,ha vagány 1 srác! Én is azt javaslom,hogy menj társaságba,bulizni,persze csak a korodnak megfelelöen! Hidd el hamarabb célba érsz,mintha emilkékkel zavarnád öket!
2009. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szerinted kigyúrtnak kell lenned, akkor menj el edzeni, de ne siránkozz.

És vidd csak túlzásba. Eddzél annyit, amennyit, csak bírsz, mert később nagyon hasznos lesz. Anabolikus steroidokat ne használj, táplálék kiegészítőket vehetsz.


Ha szerinted bátrabbnak kell, lenned, akkor legyél bátrabb, de ne siránkozz.



Szóval ne siránkozz!



Azért vagy ilyen, mert 16 éves vagy. Ha majd lesz egy kis eszed, akkor rájössz, hogy punci csak akkor terem neked, ha egy kicsit utánamész a dolgoknak.

Mondjuk hogy felismerted hogy mit kell tenni, ez már egy biztató kezdeti lépés

2009. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az msn-t és az e-mail-t felejtsd el,próbálj egy kicsi bátorságot gyűjteni és állj oda a csaj elé,hidd el neki legalább ugyanolyan húzós ismerkedni mint neked,találj témát vele aztán belejössz és oldódni fog a gátlás ami benned van.A kigyúrtságot meg hagyjuk, mert ha elfogad úgyis olyannak szeret amilyen vagy,ha meg nem örökké edzhetsz.
2009. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!