Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok senkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit, miért utasítanak vissza?

Figyelt kérdés
Üdv, épp tegnap lettem 21 éves egyetemista srác. Szinte mindenem meg van, ne értsétek félre, mert nem vagyok gazdag, hanem a körülménykehez képest nem panaszkodom. Egyetemre járok, vannak igazi és félig igazi barátaim, van munkám, nem vagyok egy ronda figura se, sportolok abban is eredményesen, de mégis úgy érzem senki sem vagyok, és nincs semmim, nagyon vágyom már egy társra, aki megért, aki vár ha kijövök órákról vagy éppen hazaérek, aki meghallgat, akit átölelhetek, akinek a kezét foghatom, akiért érdemes élni, aki kiegészít engem, aki úgy szeret viszont mint én őt. Az elmúlt hónapokban 4 lány is szimpatikus volt nekem. Ebből az egyik az ország másik felére költözött és nem akarta kapcsolatot, és sajnos nem is jöttem be neki mint pasi, de azóta egyik legjobb barátom, a másik nagyon jó barátom de már vagy 3 éve tartós kapcsolata van, volt egy lány, aki azért utasított vissza mert azt mondta túl jó vagyok hozzá. Nem régiben ismertem meg valakit akiben minden megvolt, úgy éreztem szimpatizál velem, jól elvoltunk, sétáltunk nagyokat, titkokat mesélt el, meghallgatott és segített ha baj volt, és én viszont. Jelekből ítélve minden klappolt. De kiderült, hogy csak játszott, mert ő az idősebbekre bukik, és úgy nézz ki talált is valakit, pedig egy roppant helyes teremtés, nem értem hogy kötött ki a mellett a figura mellett. Szimpatikus voltam neki, de semmi több. Mi a gond velem? Hogy nem használom ki a lányokat, hogy nem vagyok a mai fiatalság krémje, hogy becsülök valakit, hogy tudok szeretni, hogy tisztelem a másikat, vagy nem döntöm meg az összes lányt aki az utcán velem szembe jön? Elkeserítő, hogy sosem jön össze semmi, mindig van egy ok amiért nem, és lassan már nem tudom, hogy létezik-e hozzám illő valaki...
2009. okt. 20. 16:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
55%

Nem hazudsz elég jól. A veled egykorú nők túlnyomó többségének (nem akarom a 99% után sorolni a tizedesjegyeket) teljesen mindegy, milyen vagy, csak minél szebbnek, jobbnak add elő magad. S ha ez nem megy, akkor keresnek mást.

A többiek - akikkel érdemes lenne foglalkozni és akiknél még sikered is lenne - meg olyan kevesen vannak, hogy nehéz megtalálni őket.

2009. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Attól nem vagyok több, ha hazudok, sőt! A hazugság nem megoldás, csak későbbi konfliktusok forrása, nem fogok hazudni valakinek abban ki is vagyok, az már nem én lennék.
2009. okt. 20. 16:32
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
hát nem tudom mennyire fogadsz el tanácsot tőlem, én is még csak 23 éves vagyok. Szóval, (ne haragudj ha megbántalak, nem áll szándékomban, csak elmondom én hogy látom a dolgokat) a leírásodból valami olyasmi szűrődik át, hogy "túl jó" gyerek vagy. Nem tudom érthető-e de a lányok nem szeretik a "túl jó" srácokat. Mindig kell egy kis csibészség meg egy kis szemétkedés nekik, amitől a pasiért kicsit küzdeniük kell. Kb. 18-20 éves koromig ilyen voltam mint te. Tiszteltem a nőket stb stb. most is tisztelem nem arról van szó, de akkoriban alig jöttem össze csajokkal... mindegyik csak barátként tekintett rám, vagy 1-2 hónap múlva vége lett. úgyhogy elhatároztam, hogy vége a jófiúskodásnak... kicsit keményebb lettem, elérhetetlen a lányoknak, és láss csodát, szinte küzdenem sem kellett, jött magától a kapcsolat. A csajok szeretik ha felnézhetnek egy pasira, az elején nem jó taktika ez a "segítek ha baj van", "megbeszélünk minden titkot", ez ráér akkor ha már jár két ember. Az elején, az a lényeg, hogy egy kemény magabiztos férfit lásson a lány, akiért esetleg meg is kell dolgozni. mert ha ezt csinálod amit leírtál, akkor tényleg minden lány csak barátként fog veled lenni... ha mesélné a gondját baját egy lány, mondd hogy nem érdekel, nem lelki szemetesláda vagy, inkább menjetek el szórakozni valahova, hogy feloldódjon és ne is gondoljon rá... stb. stb. remélem érted a lényeget. (bocs ha sok helyen, nem jellemző rád amit leírtam, de csak a leírásodból táplálkoztam, nem tudom valójában milyen ember vagy).
2009. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem megoldás a hazugság. De tisztában kell lenned vele, hogy erre van igény. Ha nem akarsz hazudozni, az nagyon dicséretes, akkor viszont számolnod kell vele, hogy jóval kevesebb nőből válogathatsz (ami nem feltétlenül a te hibád).
2009. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
16:33-nak tökéletesen igaza van! + jó "marketing" tervet kell kidolgoznod, azaz jól kell előadnod magad!
2009. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Hazudozni nem akarok, úgyis én szívom meg az eredményét, amúgy is elítélem. Legyek más mint aki vagyok? Lehet igazatok van, hogy túl jó vagyok, de most mit csináljak, én nem tudok bunkó lenni, vagy közömbös, de megpróbálom ezt a fajta "fasza gyerek" stílust finoman esküszöm, ha adódik valami alkalom. Érdekes ez, én mindig abban bízom, hogy azért fognak kedvelni aki vagyok nem azért akinek mutatom magam...
2009. okt. 20. 16:46
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
16:33-as vagyok. nem kell bunkónak lenni, csak nem szabad, hogy egy lány úgy eltudjon beszélgetni veled, meg úgy ellegyen veled mintha mondjuk egy barátnőjével lenne, mert akkor csak barát leszel semmi más. Nem kell tényleg bunkózni, csak finoman megmondani neki, hogy figyelj, ezt beszéld meg a barátnőiddel, ezt meg azt a barátnőiddel csináld ne velem, és ezt viccesen közlöd, esetleg egy kis macsós dumát is beleviszel, akkor egyből másként fognak rád nézni, amíg segítőkész, aranyos, jófej srác vagy, addig pontosan csak annyi leszel nekik! segítőkész aranyos jófej srác, és nem pedig pasi. Nem kell megváltoznod teljesen, csak tényleg egy kis vagányság kell.
2009. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Ne hazudj. Egyszerűen úgy láttasd a dolgokat, hogy a sport a legfontosabb a számodra. A csajokkal ne lelkizz, beszélj velük egyszerű dolgokról. Ne vágyj a társra, legyenek jó haverjaid. A csajok csapódnak a férfiakhoz, nem szeretik, ha egy férfi nagyon romantikázik az elején...
2009. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Helló...


Én most 26 vagyok, házas ember, szintén "túl jó fiú", aki viszont soha egy pillanatra se volt más.

Épp 21 éves koromban lett barátnőm _először_ életemben. Nála se játszottam meg magam - épp úgy jött össze a dolog, hogy épp egy olyan emberre volt szüksége, aki lelkiekben is maximálisan társa volt. Ha előadtam volna a fentebb vázolt stratégiát, semmi nem lett volna a dologból.

Vele majd' egy évig voltunk együtt, majd néhány hónap múlva került egy második; vele két hónapot voltunk, majd kb. egy hónap múlva a harmadik. Több aztán már nem lett lévén a harmadik egyben a feleségem, így az utolsó is egyben.

Összesen tehát három... "túl jó fiúként".


És most megkapaszkodhatnak a netes társkeresés ellenzői is, mert mindhárom neten keresztül került (bár az első még társkeresőn kívül, de szintén e-mailezéssel indult). Mondják persze, hogy ott átb*sszák az embert - de élőben talán nem? Dehogynem, csak más területeken. Ugyanúgy oda kell figyelni, szűrni a hülyéket és keresni az értelmeseket. Ha ez megvan, onnantól a társkereső egy aranybánya, lévén pont olyat kereshetsz - lelkiekben is - amilyet akarsz. Ennyi.


[link]


Én innen nősültem. Neked is bejöhet. :)

(Csak arra vigyázz még, hogy kreatívabb beköszönő leveleket írj egy "Szia, tetszel, ismi?"-nél)

2009. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Egyre érdekesebb dolgokat tudok meg. Akkor tehát mind két oldalban van lehetőség, ez megint egy választás elé állítja az embert. Hölgyek nincsenek, meghallgatnám az ő véleményüket is.
2009. okt. 20. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!