Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok senkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit, miért utasítanak vissza?

Figyelt kérdés
Üdv, épp tegnap lettem 21 éves egyetemista srác. Szinte mindenem meg van, ne értsétek félre, mert nem vagyok gazdag, hanem a körülménykehez képest nem panaszkodom. Egyetemre járok, vannak igazi és félig igazi barátaim, van munkám, nem vagyok egy ronda figura se, sportolok abban is eredményesen, de mégis úgy érzem senki sem vagyok, és nincs semmim, nagyon vágyom már egy társra, aki megért, aki vár ha kijövök órákról vagy éppen hazaérek, aki meghallgat, akit átölelhetek, akinek a kezét foghatom, akiért érdemes élni, aki kiegészít engem, aki úgy szeret viszont mint én őt. Az elmúlt hónapokban 4 lány is szimpatikus volt nekem. Ebből az egyik az ország másik felére költözött és nem akarta kapcsolatot, és sajnos nem is jöttem be neki mint pasi, de azóta egyik legjobb barátom, a másik nagyon jó barátom de már vagy 3 éve tartós kapcsolata van, volt egy lány, aki azért utasított vissza mert azt mondta túl jó vagyok hozzá. Nem régiben ismertem meg valakit akiben minden megvolt, úgy éreztem szimpatizál velem, jól elvoltunk, sétáltunk nagyokat, titkokat mesélt el, meghallgatott és segített ha baj volt, és én viszont. Jelekből ítélve minden klappolt. De kiderült, hogy csak játszott, mert ő az idősebbekre bukik, és úgy nézz ki talált is valakit, pedig egy roppant helyes teremtés, nem értem hogy kötött ki a mellett a figura mellett. Szimpatikus voltam neki, de semmi több. Mi a gond velem? Hogy nem használom ki a lányokat, hogy nem vagyok a mai fiatalság krémje, hogy becsülök valakit, hogy tudok szeretni, hogy tisztelem a másikat, vagy nem döntöm meg az összes lányt aki az utcán velem szembe jön? Elkeserítő, hogy sosem jön össze semmi, mindig van egy ok amiért nem, és lassan már nem tudom, hogy létezik-e hozzám illő valaki...
2009. okt. 20. 16:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Hello! Én is olyan vagyok mint te.Én sem tudtam sokáig barátnőt találni,a legtöbb lánynak csak barátnak kellettem.Egyszer azt hittem,hogy végre van egy lány,aki számomra tökéletes.Elég sok időt töltöttünk együtt (mindig áthívott hétvégén,vacsorát főzött,utána filmezés,olyankor odabújt hozzám),majd egyik este rámmászott,csókolóztunk stb (nem feküdtünk le,de tapi volt).Nagyon boldog voltam,hisz már 4 éve tetszett az a lány.Majd utána csak annyit mondott,hogy hibát követtünk el,és van barátja (távkapcs.),aki eljegyezte...Csak barátként,és amolyan pasipótlóként tekintett rám.Tök magam alatt voltam,és teljesen véletlen belebotlottam a mostani barátnőmbe.Ő külföldi,és teljesen más,mint az itteni lányok,sokkal megértőbb,és ő tényleg a testi-lelki társam.Már 2 éve együtt vagyunk,és nem bánom,hogy előtte csak sikertelen próbálkozásaim voltak,mert mindenben kárpótolt ez az időszak,amit vele töltök.Úgyhogy fel a fejjel,és biztos lehetsz benne,találni fogsz valakit.Pont akkor,amikor nem is számítasz rá!
2009. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz, sokszor ahogy sétálok a városban és látom kézen fogva sétálni a párokat, roppant le tud hangolni, nagyon szeretném, ha mellettem is ott állna valaki..
2009. okt. 20. 17:36
 13/35 anonim ***** válasza:

egyetértek azzal, aki azt írta, túl 'jó' vagy. az egyik legjobb barátom [fiú] is pont ilyen, vele se járnék, épp ezért. a barátnői legtöbbször csak pár hónapig vannak vele, illetve lányokat elhalásznak az orra elől bunkó, macsó pasik. most van barátnője kb fél éve, akivel én ismertettem össze, a lánnyal is nagyon jóban vagyok. ha problémáik vannak, azok MINDIG abból adódnak, hogy ő túl kedves vele, hogy túlságosan szereti, tényleg mindennél jobban, és a lány hiába szereti viszont, nem tudja ennyire szeretni...

szóval a jó fiúknak nehéz manapság. lehet barátnőt találni úgy is, csak kevesebbet. ha nagy 'választékot' akarsz, legyél kicsit rosszabb. ha nem akarsz változni, keress tovább.

18/L

2009. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a világ, az a baj, hogy az ember túl jó :):), de az nem baj, ha rossz vagyis úgy rossz... Mintha megfordultak volna az értékrendek az idő folyamán. Kiábrándító. Legyünk kicsit rosszak mert csak úgy figyelnek fel ránk.
2009. okt. 20. 17:50
 15/35 anonim ***** válasza:
az vagyok aki azt írta hogy "túl jó" vagy:) igen sajnos, fejre állt a világ, a nőknek továbbra is szükségük van úriemberekre, de nem olyan értelemben mint mondjuk 30-40 évvel ezelőtt. A romantika is szerepet játszik de nem olyan mértékben mint régen, nem tudom, hogy ez minek köszönhető, de javarészt úgy gondolom, hogy az ember természetesen változik, másrészről meg lehet hogy a médiának köszönhető, csak meg kell nézni mi megy a tévében, milyen értékrendet, milyen példákat mutat a mai fiatalságnak (köztünk nekünk is, mert te is és én is még fiatalok vagyunk).
2009. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass ezekre a baromságokra!

Bár az is lehet, hogy nem vagyok eléggé képben, mi tetszik a nőknek. Én lány vagyok, kb. korodbeli. Figyelj, ha nem lenne fiúm, olyan kéne, mint amilyen a leírás alapján te vagy. Sportolj továbbra is, a férfias alkat mindenképp megnyerő.

Szerintem ne legyél hazudozós, tipikus bunkó macsó. Én minden lelki dolgomat a párommal beszélem meg, együtt vagyunk több éve. Jó nyilván nem a legelejétől, meg akkor még kisebbek voltunk. De ne változz meg! Felesleges.

Tényleg ennyire gáz lenne a többi csaj? Mert akiket én ismerek, mind azt mondanák a fenti jellemre, hogy ilyen kell.

Ja és aki írta, hogy a lánynak jó, ha küzdenie kell, üzenem, hogy egy barom. Ne legyünk már ennyire "elbuzultak". A férfi dolga, alapfeladata a küzdés. Az egy másik dolog, hogy nem borul le már első randin a lány lába elé, hanem csak szimplán kedves. De egy lánynak nem szabad küzdenie egy fiúért, legalábbis a kapcsolat ELEJÉN! Férfi-női szerepek, hahó!

2009. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam, és az előttem szólónak viszont igazat adnék. Sok minden változott, de azért egy nőnek mindig szüksége lesz egy biztos, férfias, testi- LELKI társra.
2009. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Végre egy hölgy is hozzászólt, na ezek után legyen okos az ember. Elvileg jó, ha kedves, figyelmes, udvarias, másrészt meg rossz? Ne legyen ilyen? Fiatalok vagyunk igaz, de az idő ketyeg. Egy emberben legyek titokzatos, férfias macsó, de egyben majd később maradjak olyan mint most. Ez sok azért, ez már színészet határait súrolja...
2009. okt. 20. 18:44
 19/35 anonim ***** válasza:

18:21: a mai lányoknak TESTI-lelki társra. Én már csak tudom...

egy aszexuális fiú

2009. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem jó vagy te úgy, ahogy vagy, csak rossz lányoknál próbálkoztál eddig, akiknek a rossz fiúk kellenek, ennyire egyszerű.


Ha nem fogadnak el olyannak, amilyen vagy, hát álljanak odébb.


Én is hasonló vagyok, mint te csak női változatban, és szintén 21 évesen, annyi különbséggel, hogy engem vagy elfogadnak olyannak, amilyen vagyok, vagy különben viszont látásra!

(No persze nem kell velem egyet érteni...)

2009. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!