Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasitanak mindig el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megax kérdése:

Miért utasitanak mindig el? (kép lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban többektől is láttam, hogy feltett ilyen kérdést. és bevallom arcoskodásnak tartottam :P de pár napja lett vége a kapcsolatomnak. aztán beregeltem néhány társkeresőre hogy így hátha valaki megtetszik és találok egy olyat aki felülmúlja a régit. (olyannak nem írtam akiről úgy éreztem maximum pótolni tudná. azzal magammal és az illetővel is csak kitolnék) mind1 onnan is újra meg újra visszautasitásokat kapok, hogy nem tetszem nekik és ez önbizalom romboló.


[link]

[link]


szóval a kérdés, hogy a baj a külsőmmel van vagy egyszerűen a lányoknak nem jön be hogy nem 1 éjszakás kalandra meg laza kapcsolatra vágyom?


2011. aug. 25. 10:28
1 2 3 4 5 6
 11/53 napietus ***** válasza:
83%

szerintem átlagos a külsőd, kicsit mondjuk lehetnél izmosabb, sporrtolj valamit (nem feltétlenül a gyúrásra kell gondolni, az tleg uncsi lehet, én sem csinálnám :) de pl. a kép tanúsága szerint biciklizni szeretsz, ezt műveld kissé intnzívebben).


továbbá: a 15-16 éves lányok NAGYON HELYESEN nem akarnak még elköteleződni. előttük van még az élet, felelősséggel ha akarhatna sem vállalhatna fel "élettársi" kapcsolatot (maga a szó is bizarr ebben a korban), hiszen 18 alatti, szülei mellett a helye.


szóval inkább a saját korosztályodban keresgéljh, ha komolyabb kapcsolatra vágysz!

2011. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
nem elvenni akarok egyet se közülük... pontosabban még nem :P tehát nem azt várom el, hogy 15 évesen eljegyezze magát vagy ilyesmi. csak hogy komolyan gondolja.. ami végülis jobban belegondolva ugyan az csak nem tárgyi elköteleződés hanem lelki vagy hogy mondjam...
2011. aug. 25. 10:42
 13/53 napietus ***** válasza:
75%
igen, ideális, de nem ebben a korban. az én anyum 21 volt, mikor aput megismerte, apu meg 27, az mindjárt más azért...
2011. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 napietus ***** válasza:
75%
najó, de nikik még ponthogy nem elköteleződni kell :) hiányzik, hogy 10 év múlva, mikor ő 26 lesz, te meg 31 a fejedhez vágja, hogy "rád pauzaroltam a fiatalságomat"? mert gyakran ez a vége az első komolyabb húsbavágó vitánál...
2011. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
csak nem értem... én 15 évesen is erre vágytam. 16 évesen volt az első kapcsolatom és az úgy tünt pont ilyen lesz. 5 év különbség minden klappolt. 4 éven át. csak ő most eljutott arra a szintre, hogy "élni akarok" amiért nem is hibáztatom. de ha én közben végig olyan maradtam amilyen. akkor nyilván van ugyan ilyen lány is nem?
2011. aug. 25. 10:44
 16/53 napietus ***** válasza:
75%
mi, 16 évesen egy 11 éves lánnyal jártál????? basszus...
2011. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy eljegyzést még nem akarsz, de az élettársi kapcsolat annyit tesz, hogy együtt is élsz vele. Egy 18 év alatti lánnyal ez nem működne, hiszen még nem felnőtt. Sőt egy 18 feletti lánnyal sem biztos. Nem olyan könnyű egy lakást fenntartani.
2011. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
igazából kicsit kevesebb volt mint 5 év... már 12 volt. és eleinte éveken át csak úgy jártunk, hogy még csak egy csók se volt köztünk. idővel jutottunk el odáig ahogy ő öregedett.
2011. aug. 25. 10:48
 19/53 napietus ***** válasza:
75%

akkor 12, az se jobb...úristen, a keresztlányom annyi...ebben a korban egy lánynak még SEMMI SZÜKSÉGE semmilyen "párkapcsolatra" hiszen még fel sem fogja egészen, nem csoda, hogy dobott.


ne kövesd el újra ezt a hibát, korodbeli, 18-20 éves lányokat keress inkább.

2011. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Cérnavékony végtagok, szemüveg, rossz öltözködés, informatika. Minden együtt van a gyógyegér státuszhoz, attól pedig menekülnek a nők, pláne a tinik, akiknek számít, hogy a többiek mit gondolnak róluk(és a pasijukról).

Ezeken kell tehát változtatni elsősorban, kezdve egy rendes cuccal, kontaktlencsével, aztán egy konditerembérlettel és edzéstervvel, majd ahogy izmosodsz, és megjön az önbizalmad, jöhetnek a jobb nők is. Ha nem ebben gondolkodsz, akkor add le nagyon az igényeid, hátha valaki összejön.

2011. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!