Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet élőben ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, még nem volt dolgom csajjal (17/F) és nem nagyon tudom hogy is kell velük bánni. Jó, tudom hogyan kell, de pl. ha az utcán látok egy szimpatikus lányt, nem tudom, hogyan mehetnék oda hozzá. Számoljatok azzal is, hogy kinézetem nem átlagos.. hosszú haj, '80-as évek öltözködés - nem vagyok egy Michael Knight kinézetű macsó..

Lehet az a baj, hogy nincs elég önbizalmam, nem szeretek hosszasan lány szemébe nézni, ha pl. ő kérdez. 'Lécci' segítsetek!


2011. aug. 10. 01:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/179 A kérdező kommentje:

Hát ha már így felfedtem magamat - de idegesített, hogy azt hiszitek mindenki utálja a hippi formámat :D

Knight úr? A sorozatban Mr. Knight. :D Tudom ugyanaz, de így jobb. - megvan mind a 90 rész, ne próbálj vitatkozni, mindet tudom kívülről :D :D

2011. aug. 10. 02:20
 72/179 OwnedDM ***** válasza:

"De kiderülhet hogy nem is hippi, csak egy alien, aki a régi rádióadások miatt azt hitte, hogy ez a menő a Földön, és így próbál beépülni."


te... bárki vagy, ez olyan vér ciki volt h nem igaz, max 12 lehetsz, pizsirakéta úton, szólj az alien haverjaidnak ha már hiszel bennük hogy fektessenek le és meséljenek a Jupiter állásáról

2011. aug. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/179 BlacktigerXXX ***** válasza:
ne tegyél faji megkülömböztetést szegény gyerekre. elég baja van így is. nem lehet zsidó,mert a ladát kedveli. xD
2011. aug. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/179 anonim ***** válasza:
Uram, igen, uram. Az meg hogy ciki, ki a tökömet érdekel? "Sose hagyd, hogy valaki kisebbségi érzést kelten benned a beleegyezésed nélkül", ez az én életfilozófiám :D
2011. aug. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/179 A kérdező kommentje:
Faj ide faj oda - a tények makacs dolgok. Szegény magyar vagyok, cigány az van bőven mindenhol, a zsidók meg a világot irányítják. Na? :D
2011. aug. 10. 02:22
 76/179 OwnedDM ***** válasza:

én jó ha 5 részt láttam belőle, de csak mert k*rvára hajnal volt és k*rvára be voltam baszva, annyi jött le nekem hogy

beszélő kocsika + valami csávó + vonzerőelikszír = sok csaj - 75% indok: veszélyes küldetések

2011. aug. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/179 OwnedDM ***** válasza:

"Uram, igen, uram. Az meg hogy ciki, ki a tökömet érdekel? "Sose hagyd, hogy valaki kisebbségi érzést kelten benned a beleegyezésed nélkül", ez az én életfilozófiám :D"


na újra emberi számba hoztad amgad elötte, dobom neked is a sört :D

2011. aug. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/179 A kérdező kommentje:
De azért egy 1982-es Pontiac Firebird Trans Am-em lesz /K.I.T.T./ - 1; 2 milláért már lehet venni :D
2011. aug. 10. 02:23
 79/179 anonim ***** válasza:
Sokat megjegyeztél belőle :D
2011. aug. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/179 A kérdező kommentje:
Bas.zki. Elfogyott a jó és most valami 100 Ft-os Argus nevű borzalmas sör maradt.. Nem kell valakinek?
2011. aug. 10. 02:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!