Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet élőben ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, még nem volt dolgom csajjal (17/F) és nem nagyon tudom hogy is kell velük bánni. Jó, tudom hogyan kell, de pl. ha az utcán látok egy szimpatikus lányt, nem tudom, hogyan mehetnék oda hozzá. Számoljatok azzal is, hogy kinézetem nem átlagos.. hosszú haj, '80-as évek öltözködés - nem vagyok egy Michael Knight kinézetű macsó..

Lehet az a baj, hogy nincs elég önbizalmam, nem szeretek hosszasan lány szemébe nézni, ha pl. ő kérdez. 'Lécci' segítsetek!


2011. aug. 10. 01:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/179 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%

De istenem... xD akarunk segíteni. vágd le a hajad. az neked nem jó. ezer megoldás, de neked egyik se tetszik. tudod mit csinálj? menj oda valami csajhoz aki bejön neked, tedd a szádhoz az órádat és szolj bele hogy K.I.T.T. segíts pajti. :D


"adtam ma több értelmes választ is, de ma annyi a hülyeség, hogy "ennek lettem én a betege máónika"

2011. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/179 A kérdező kommentje:
Jee - időgép? Rendesen kéne egy. :D Kimennék woodstock-ra Hendrix-et hallgatni, persze nem a koszba, hanem valami kilátón. Aztán meg vissza ide HUN-ba és a Kádár korszak zsigulis éveit végig szórakoznám. Apámtól sok érdekességet hallottam. Uaz-rally a körúton stb. :D
2011. aug. 10. 01:57
 33/179 OwnedDM ***** válasza:
Egyébként ja, beszélő autóval bármilyen hippi vagy, felszedsz egy csajt.. De ha beszáll a kocsiba és meglát téged egyből csukd be az ajtót és irány egy sikátor, vaaaagy hallgatsz ránk és félredobod ezt a szarságot, meg amúgy is tessék nekem húst enni, nyaminyami disznó marha csirke :DDD
2011. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/179 anonim ***** válasza:
Apád is egy mocskos hippi!=D
2011. aug. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/179 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy kérdező? parkourt én is szeretem inkább a freeruning ért rajongok de f.sza egy sport mind2

17f


gondolom egyedül edzel mer nem csak a csajokkal hanem magukkal az emberekkel való ismerkedéssel is bajod van:\

2011. aug. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/179 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%
Na jó. viccet félretéve. hagyd a fa*zra a csajozást, nem a te sportod.
2011. aug. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/179 A kérdező kommentje:
Béke ember, ne szídd apám :D Amúgy ő csak szimplán 'végig élte' ezt a Zsigulis-Uazos-gyorsasági motoros /MZ, Czetka/ világot :D Mekkora világ volt, én meg itt rohadok 2011be. áá :D
2011. aug. 10. 02:02
 38/179 OwnedDM ***** válasza:
100%
ment a zöld gecás kéz a mondatodra blacktiger :D
2011. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/179 anonim ***** válasza:
Toborozz hippiket, szívjatok együtt füvet, meg mittomén, hozd újra divatba :D
2011. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/179 A kérdező kommentje:
Bp. 4-kerbe előfordulok néha. Haverokkal szoktam kint lenni Margit szigeten, meg pár jobban felszerelt játszótéren :D
2011. aug. 10. 02:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!