Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék élőben ismerkedni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék élőben ismerkedni. Mi az erre legalkalmasabb hely?

Figyelt kérdés

16 éves budapesti fiú vagyok, és szeretnék hasonló korú, értelmes lányokkal ismerkedni.


Ezzel két probléma van.


Az egyik: Hol? Milyen helyeken találhatnék érettebb gondolkodású lányokat? Könyvtár, esetleg könyvesboltok? Ezeken kívül, még milyen helyek ideálisak e célra?


Másik probléma: Honnan tudom, hogy egyedülálló-e? Nyilván ezt nem lehet ránézésre megállapítani, de azért nagyot koppannék, ha utólag kiderülne, hogy van barátja..


Ezt meg nem szeretném.


2011. ápr. 14. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
4es 6os villamos esti-éjszakai üzem...
2011. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nézőszempont kérdése ez is .iskola? baráti társaság? engem nagyon zavarna ha csak úgy odajönne valaki és hajtana rám persze hízna a májam de nem tudom milyen az illető. szorakozó hely? (disco-kocsma-koncertek-fesztivál) vagy esetleg ahol sok a fiatal pl skate park oda számomra értelmes emberek járkálnak discoba életemben nem voltam nem is akarok. konkréten bnőt akarsz szerezni gondolom és ilyen random leszóllításoknál már az esály arra hogy összejössz vele is csekély XD de persze lehetséges :P de az első benyomás nagyon meghatározó. esetleg valamilyen szakkör is szóbajöhet persze nem a fémekkel való dolgok féle szakkör mert ott nem sok lányt találsz xD sok szerencsét ^^
2011. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az iskola csak ribancokkal van tele, barátaim nincsenek.


Jaj, nem úgy kell elképzelni, hogy nyomulnék rá, hanem csak szimpla beszélgetés, ismerkedés. :) Ebből meg, ha kölcsönös a szimpátia, több is kialakulhat. :) Egyébként kb. ugyanannyi eséllyel indulok szerintem, mintha neten ismerkednék. :) Vagy lekoptat, vagy nem. :D


Egyébként milyen szakkörre gondolsz? Vagy milyenek léteznek egyáltalán? :D

2011. ápr. 14. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyere siklóernyős tanfolyamra, ott találkozunk ;) :'D

Nekem két helyről indultak többségben kapcsolataim: koncertek, vagy net. Illetve egyik sérülésemnél az ambulancián az ápolóval eléggé bejöttünk egymásnak már legelső pillantásra, utána pedig... hát, ahogy a gipszet rám simította (fenéktől lefelé egész lábas gipsz :D).

Ezzel csak érzékeltetni akarom, hogy spontán bármi alakulhat, akár a legváratlanabb helyeken, csak élj velük ;)

Én a hobbijaim közben is szerezhetnék pasikat, csak éppen semmi bátorságom hozzá, ráadásul nem úgy tekintek rájuk, még akkor sem, ha valójában pirulva mondanék igent egy randi-felkérésnek. Te ne legyél ilyen. :)

Használd ki, amerre jársz.

2011. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A koppanást fel kell vállalni. Ez benne van a játékban. Nekem már mondta lány, hogy a kicsi gyereke van. A gyerek meg otthon a férjével. De lehet, hogy van egy helyes barátnője!
2011. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!