Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha élőben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha élőben nem merek lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gátlásos vagyok és félénk, nehezen megy az ismerkedés.Akiket idáig megismertem az életemben mind ők kezdeményeztek, barátnőm pedig még nem volt mert lányok nem akartak eddig ismerkedni velem.
2010. aug. 25. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Első: XD!!!


Vagy menj el egy asszertív kommunikációs tréningre. Zsebbenyúlós, de állítólag megéri.

2010. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz,ő meghozza a bátorságodat.
2010. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Mitől parázol??? 3 szemed van??? és még kevesebb fogad??? vagy mi?
2010. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél magadon bátorságot és ismerkedj élőben lányokkal ^o) ha ez nem megy akkor te magad vagy a problémád.
2010. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jobban jarsz ha egyedul maradsz...
2010. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok pasizni kösz:D

Prostihoz sem mennék, undorító.

Igazából nem nézek ki úgy mint egy férfiideál ez a baj.

Sovány vagyok, de más gond nincs velem külsőleg, nem hinném, hogy valakinek is pont én kellenék.

2010. aug. 25. 19:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Félek élőben egy ismeretlen nővel ismerkedni, ezt miért nem értitek meg?Olyan mint amikor valaki a pókoktól fél, csak én attól félek, hogy elutasítanak és megaláznak majd.
2010. aug. 25. 19:28
 8/12 Funktasztikus ***** válasza:
fejezd be ezt a baromságot..ha a scaj szeret lefogja magasrol.. hogy mien sovány vagy én nem az hogy nem merek csak nincs kedvem élöben...én se vagyok egy szépség deh ne senkisem tökéletes-.- az a baj bennünk hogy magunk hoz hasonlitjuk a többi pasit....és mellette rondáknak érezzük magunkat....de ha a csaj szeret öszintén so fogja érdekelni hogy mien csunya vagy....add önmegead ennyi.. meg legyél humorom ennyi
2010. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kinek a pap...arra még nem gondoltál hogy valakinek te vagy a legszebb? A legjobb pasi a világon?:) Akit megálmodott magának?:) Mindenki szép valakinek! Inkább több önbizalom kéne neked. Először próbáld a szemkontaktust felvenni a lánnyal, aki tetszik, és ha elkezd szemezni veled, akkor már gondolhatod, hogy talán te is bejösz neki. Hát ha még rád is mosolyog. Legyél illemtudó, kedves, próbálj meg magabiztos lenni (ne beképzelt, nagyképű). Egyébként meg vannak olyanok akik a csendesebb szolidabb srácokat hamarabb észre veszik. Én is ilyen vagyok pl:) Ha látom, hogy a hapsi nem nagyhangú és nem bunkó, felkelti az érdeklődésemet. Szóval ne parázz. Tudod a te problémádra csak egy megoldás van: a helyzetgyakorlat. Erről bármelyik pszichológust megkérdezheted, ezt fogják mondani. Szembe kell nézni a félelmeddel, és akkor látni fogod, hogy nem is annyira vészes az egész. Próbálkozz! És gondolj arra, hogy a legszebb lányokat és a legjobb pasikat is utasították már el és hagyták ott. Ne félj!

18/l

2010. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:48


Te vagy a szemfényvesztés netovábbja...

2010. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!