Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SEGÍTSETEK LÉGYSZI! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK LÉGYSZI! Hogyan tudnék ismerkedni? Miket kérdezzek olyan sráctól akivel msn-en beszélgettem, de élőben még nem.

Figyelt kérdés

Adjatok légyszi pár tanácsot.

Hogy ismerkedtek?

Mindig a szemébe nézzek?

Adjatok tanácsokat:)

Ti hogyan csináljátok?


15/L


2010. nov. 22. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok én is és ugyanúgy tanácstalanul. :)
2010. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
lányvagy? :)
2010. nov. 22. 19:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Fiú :)
2010. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dumcsizunk msn-en?:)
2010. nov. 22. 19:15
 5/15 anonim ***** válasza:
tehát ide tapasztalt ember kell mint én!XD
2010. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
aha
2010. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Például beszélgethetsz vele arról, amiről msn-en szoktatok. Nincs nagy különbség, annyi, hogy élőben hallod a válaszát. Ez azért jó, mert nem kell olvasni. Kb. annyira kell a szemébe nézni, mint ha bárki mással beszélnél azok közül, akiknek nem kerülöd a tekintetét. Ez így biztos siker! ;)


Ne parázd túl, csak lazán. Többet segít bárminél. Csak van valami közös téma, ha meg nincs, menjetek múzeunba. :)

2010. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
de lolmár.. ha msnen eltudsz vele beszélgetni, akkor gondolom már tudod kicsit mikről szeret beszélgetni, mi érdekli.. amúgy most hiába mondanám h nézz a szemébe, mert ha félős vagy akkor nemhiszem hogy azt fogod bámulni egyfojtába. majd jön magától a téma, egyre több amikor feloldódtok
2010. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*m
2010. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ugyan azokat kérdezd töle mint msn en de ha nem tud mit mondani akkor kezd el v miröl beszélni te de ne azt mond neki hogy miért nem beszélsz mondj már v mit... 1X volt ilyen hogy alig ismertem a csajt és akkor még beszélgessünk...-.-

kérdezz töle hobbit vagy amiböl ki tudsz indulnim ondjuk hobbiból hogy mennyire tudja csinálni mióta csinálja meddig akarja még vagy hogy mi a célja...

lánynak alapban többet kéne beszélni szal tartsad meg ezt a hagyományt és még a porról is mondj véleményt! de semmiféle képpen ne sértsed meg vagy engeszteld utána ki ha el akarsz v mit érni! elsö találkozásnál barátnökre még nem igazán nézném én jól ha kitérne a beszélgetés de szerintem te sem örülnél neki ha egyből mély vízbe mennétek! beszélhettek arrol is hogy hova mennétek el szívesen és akár eggyütt is elmehettek!:) msn sokat segít mert ott az alapokat megismered és tudod hogy milyen helyzetre hogyan reagál! kérdések igazábol magátol jönnek szerintem! v a fiú kérdez(én érdeklődő vagyok:P) és neked csak válaszolni kell!

2010. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!