Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SEGÍTSETEK LÉGYSZI! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK LÉGYSZI! Hogyan tudnék ismerkedni? Miket kérdezzek olyan sráctól akivel msn-en beszélgettem, de élőben még nem.

Figyelt kérdés

Adjatok légyszi pár tanácsot.

Hogy ismerkedtek?

Mindig a szemébe nézzek?

Adjatok tanácsokat:)

Ti hogyan csináljátok?


15/L


2010. nov. 22. 19:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

am..hogyis mondjam.

Nincs velem baj, mert nagyon jól tudok beszélgetni másokkal.

Csak mondjuk az izlésemnek megfelel egy srác(nagyon tetsziik)

Akkor nem tudom mit mondjak neki.:o

2010. nov. 22. 19:33
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ezen nem kéne ennyit, rágódnod, mivel lányka vagy, a fiúnak a dolga kérdezi (magyarán mondva udvarolni), és neked csak válaszolni, ha tetszik az adott, kontaktus, "jelzés".


Szerintem, ha rendes a srác, és van egy normális képe ami tetszik neked, akkor szerintem egész jól lehet ismerkedni.


Igazából én sem hittem, hogy neten lehet ismerkedni, és sikerült kifognom, nem egy hanem három kedves lányt.

Az igazat megvallva, elég jól néztek ki, de nem lett több barátságnál, mert én nem léptem, de máig jóban vagyok velük! :)


Én boldogan leveleznék veled, vagy msn-en, ha persze, természetesen te is akarod.


És nem vagyok emós, nem vagyok ronda, nem vagyok fogyatékos, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, nagyjából ennyit magamról. :P


16F

2010. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Megfelelsz az ízlésemnek! (nagyon tetszel)"

A zárójelet ne mondd!


Bocsáss meg nekem, annyira magas labda volt !:)

2010. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolót nem értem. :D
2010. nov. 22. 20:33
 15/15 A kérdező kommentje:

Tőlem beszélhetünk:)

Msn: cica_csillu_cica@hotmail.hu :)

2010. nov. 22. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!