Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet élőben ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, még nem volt dolgom csajjal (17/F) és nem nagyon tudom hogy is kell velük bánni. Jó, tudom hogyan kell, de pl. ha az utcán látok egy szimpatikus lányt, nem tudom, hogyan mehetnék oda hozzá. Számoljatok azzal is, hogy kinézetem nem átlagos.. hosszú haj, '80-as évek öltözködés - nem vagyok egy Michael Knight kinézetű macsó..

Lehet az a baj, hogy nincs elég önbizalmam, nem szeretek hosszasan lány szemébe nézni, ha pl. ő kérdez. 'Lécci' segítsetek!


2011. aug. 10. 01:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/179 OwnedDM ***** válasza:
Kéztetést érzek, egyik ismerősömre nagyon ráillene a te leírásod, nem Flórián a neved Mélyen Tisztelt Kérdező? :DDD
2011. aug. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/179 A kérdező kommentje:
Nem, nem az vagyok akire gondolsz, de ki ő? :D Pacsi van a hippi társakkal :D
2011. aug. 10. 01:43
 13/179 anonim ***** válasza:
Kezd az egészet egy fodrásszal,és járj el sportolni.A world of warcraft nem fogja építeni a kommunikációs készségedet.És ha mázlid van a sport egyesületbe még lányokat is találhatsz.Vagy belátod,hogy meleg vagy.
2011. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/179 A kérdező kommentje:
A hosszú hajamat nem adom. Az egy életforma. Egy szabadság. Sportolni sportolok, /parkour/. Nem játszom WOW-val, sőt utálom. Na.. :D
2011. aug. 10. 01:45
 15/179 OwnedDM ***** válasza:
Én nem személyeskedek itt, nem árulom el a vezetéknevét az ismerősömnek :DD csak nagyon hasonlít rád :D Kor, személyiség, öltözködés, beszédstílus. De javaslom kezd úgy hogy elmész drága jó BKV-val messzire ahol nem ismersz senkit ha a beégéstől félsz és ott próbálkozol, semmi cikis visszhang nem lesz hogy te mennyire beégtél, aztán ha belerázódsz a helyi csajok bugyijába kukkolsz be. :D
2011. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/179 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj fel a másik emberek utánzásával, menj be egy "menő" ruha üzletbe, kérj meg valakit hogy adjon tippeket, és a külső megvan oldva :P am meg a wowba lehet csajozni, csak nehogy azt hidd h minden női karakter valósűgban is nő, mert az kellemetlen lehetne :)
2011. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/179 karimmalpózolok válasza:
Az utolsó válaszoló hozzáállásával egyet értek
2011. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/179 anonim ***** válasza:
Az ha "leugrassz" kenyérért,nem parkour...=D De ha meg ilyen sportot űzöl,feltételezhetően emberi testalkattal rendelkezel,ami okot adhat az önbizalomra.Hacsak nem vered szét még a töködet.Akkor én is elég demotivált lennék.Hja...És a hippiket mindenki utálja.
2011. aug. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/179 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, az öltözékemből sem adok le. Old-school cipő, trapéz farmer, mellény, vagy szakadt flaneling és pánt a fejemen. De ez főleg akkor jó, amikor polgárpukkasztás végett a belvárosba megyek. :D
2011. aug. 10. 01:48
 20/179 A kérdező kommentje:
Nem mindenki - és én csak életérzés nyomán követem - nem vagyok olyan büdös, koszos, csöves mint a valódiak.. :D
2011. aug. 10. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!