Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet élőben ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, még nem volt dolgom csajjal (17/F) és nem nagyon tudom hogy is kell velük bánni. Jó, tudom hogyan kell, de pl. ha az utcán látok egy szimpatikus lányt, nem tudom, hogyan mehetnék oda hozzá. Számoljatok azzal is, hogy kinézetem nem átlagos.. hosszú haj, '80-as évek öltözködés - nem vagyok egy Michael Knight kinézetű macsó..

Lehet az a baj, hogy nincs elég önbizalmam, nem szeretek hosszasan lány szemébe nézni, ha pl. ő kérdez. 'Lécci' segítsetek!


2011. aug. 10. 01:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/179 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%
de miért éppen michael knight????? xDDDD mé vagy hippi? ha úgy mész oda, hogy aggyá mán egy kis aprót, az nem lesz jó.
2011. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/179 anonim ***** válasza:

Michael Knight egy lejárt figura :D


De ez engem is érdekel. :)

2011. aug. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/179 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%
amíg nem válaszol én nem alszok. :D:D
2011. aug. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/179 anonim ***** válasza:

Ahogy játékban.. Megkérdezed tőle:

"cs van pasid?"

2011. aug. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/179 A kérdező kommentje:

De rikta.. Burkoltam fogalmaztam, te meg levágod, hogy hippi vagyok. Aprót nem kéregetek, de tényleg nem tudom, hogyan mehetnék oda.

Michael Knight-ot csak azért írtam, mert gyerekkoromban szerettem a Knight Rider-t és ő volt a menő. :D

2011. aug. 10. 01:35
 6/179 anonim ***** válasza:
Igen,az a baj,hogy Michael Knight-ra akarsz hasonlítani,amikor köztudott,hogy Chuck Norris a nyerő a csajoknál.Szóval kapd fel a farmer mellényedet,növessz szakállat,és kapd fel a Levi's-ed.
2011. aug. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/179 OwnedDM ***** válasza:

egy kicsit feljöttem nézelődni, válaszolgatni, az este győztese Blacktiger :DDD te kommentjeiden röhögtem a legjobbakat, minden elismerésem, pacsi :D

Kérdező: Menj kocsmába, bebaszva minden csajt felszedhetsz, másnapra már jártok is, addig érd be ezzel amig egy épelméjű ember fel nem jön. Főleg hogy csajozási tippeket venni... ugyan már, az érzésből jön, nem lehet megtanulni bikatejet eladni, arra születni kell :D avagy venni vendégeket

2011. aug. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/179 A kérdező kommentje:

Hát ha hasonlítanék Knight-ra az nem lenne rossz -

Most inkább a Hair-ből a szőkére, Woof Daschun-ra hasonlítok :D Öltözékben is. /ja és elírtam, '70-es stílus/ :D

2011. aug. 10. 01:39
 9/179 anonim ***** válasza:
Úristen...De elfuserált 17 éves vagy..=DDD
2011. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/179 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla ebbe nevelődtem bele - de hamár itt tartunk, utálom eléggé a mai világot.. És ha még a hippi öltözékem miatt nem is, a Nokia 2110-emért már totál hülyének néznek az utcán.. :D
2011. aug. 10. 01:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!