Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi rengeteg pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi rengeteg pasi, hogy minden lány annyira felszínes?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért kell általánosítani, és ilyen hülyeségeket terjeszteni. Egy csomó válaszban olvastam és máshol is hallottam már hogy a fiúknak ez a véleménye a nőkről. És ha már itt tartunk a fiúk sokkal felszínesebbek. Akárhány fiútól megkérdeztem, milyen lányok tetszenek nekik egyből rávágták hogy legyen szép..és csak utána gondolkodtak el igazán. Ellenben akiket lányokat kérdeztem, nyilván fontosnak tartják, hogy a fiú nézzen ki jól, legyen ápolt, de nem ezt tartották fő szempontnak.

Hahóóó. Oké, hogy sok a ribaaaanc, de nem kéne mindenkit annak titulálni. Vannak még normális lányok.


2011. júl. 30. 19:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Előző igazad van. A gáz az, hogy ettől semmi nem változik, egyik oldalon sem.
2011. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem:D
2011. júl. 30. 21:20
 23/30 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be :P
2011. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét ne felszínes, de ezzel nem is lenne baj, ha nem egymásra mutogatnának közben, hogy a másik a felszínesebb.

Az az igazság, hogy a szépség, jó test, kellemes megjelenés, ápoltság, intelligencia, jó anyagi helyzet mindkét nem számára alapvető fontosságú. Aki ezt tagadja, az nem őszinte magához. Nyilván valakinek ezek közt is vannak preferenciái, valakinek egyik-másik fontosabb.

Végül aztán mindenki kompromisszumokat köt a vágyai és a realitások között és megtalálja a párját.

2011. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Fentebb valaki írta, hogy a nők azt hiszik, hogy a külsejükkel mindent elérhetnek. Ez részben igaz is, ezért vadásznak tehetősebb partnerek után.

A világ már évezredek óta így működik, a romantikus és a szerelmi házasságok csak az elmúlt pár évtizedben terjedtek el. Az ember evolúciója során alapvetően más szempontok alapján választott, mint a "szerelem".

2011. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hm.. Erdekesek amiket irtok.:-) Talan tenyleg kompromisszumokat kotunk az alapjan kinek mi a fontosabb. Koszi mindenkinek a valaszt!
2011. júl. 30. 22:55
 27/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Csupán mert látássérült vagyok, és így keresem a boldogságom, mert én is érző ember vagyok.
2011. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

azt írtad talán te, hogy inkább egy csúnya kedves pasi mint egy szép bunkó. A probléma nekem ott van hogy vannak helyes kedves pasik is bőven és inkább várnak a csajok arra mint egyikkel is a fentiek közül összejönnének.

Nem tagadom hogy engem is vonzanak a szép lányok, biztos még kedvesek is, de a kedvesség nem egyenlő az elfogadással. Én meg aki kedves de csúnya csak a csúnyább lányok egy vékony rétegével jöhetek össze. Igazából már rég nincsenek nagy elvárásaim, persze én is álmodok a szépségről aki túl lát a szörnyeteg külsőmön. De ha már egy kedves aranyos egyszerű lány elfogadna én lennék a legboldogabb.


Egy kis lista ki kivel jöhet össze szerintem.


Kedves jóképű pasi - bárkivel

Jóképű bunkó pasi- Csinos felszínes lányokkal, csúnya felszínes lányokkal, kedves szép de naív lányokkal

Átlagos kedves pasi-Bárkivel

Csúnya kedves pasi- csúnya kedves lányokkal


ideálisan mindenki a kedves jóképű pasit akarja, még pasik a szép kedves lányt. És vannak ilyenek, és még lesznek hiába vagy kedves stb ha nincs meg a vonzalom akkor felejtős.

2011. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Előző listáját kiegészíteném: a nagyon csúnya kedves pasi pedig senkivel.
2011. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

azzal vitáznék hogy a férfiak többsége felszínes, én inkább a nőkben látom ezt, csak ők ügyesebben elrejtik ezt az álszentségük mögé. legalább is vannak akik elhiszik.

ha például egy nőnek nem a szex a legfontosabb, akkor miért azért nyafog állandóan a nagy többség hogy hogy néz ki, és miért kell kihívó ruhában járni?

persze mivel a nők többsége képtelen összetett gondolkodásra, nem jut el idáig. rávágja hoyg így érzi jól magát, stb...

erre jön a hasonló sorstársú hím egyed, feszít neki, teszi az agyát, megvoltak 1másnak, holnap összevesznek és minden nő rib. és minden férfi a nadrágban hordja az eszét


19:30

a zsidók meg világuralomra törnek


19:31

ez bizony ravasz döfés volt :)


19:32

a női panaszkodást nem szabad komolyan venni. egy férfi akkor panaszkodik ha nem tud megoldani valamit. a nő meg azért panaszkodik mert egy társalgási fajta. amikor egy nő azt mondja hogy megint bunkó vagy, valójában csak zajlik az élet, mert ha megjavulnál, unalmas lenné l és nem jelentenél kihívást az egójának


19:32 - zöldkéz


19:33

de egy ilyen lány nem fogja megkérdezni tőled mert el kel benned fogadni valamit. nagy az orrod, hosszú a nyakad, kajla a füled, nem szólít meg. túl csendes vagy, nem szólít meg. csak a feltűnő kell neki, mint a hímtársainak a cicababa. ez a két kategória megérdemli egymást.


19:38

ez nem rossz kép, hanem valós negatív - ha arról beszélünk hogy a női többség. még akik nagyszájjal tiltakoznak, azokról is idővel kiderül hogy ordas rib.

és már csak azért sem igaz amit írsz, mert csak itt gykn 2-3x annyi szűz fiú van aki kérdéseket írogat mert nem találja az igazit, mint lány. sőt, maguk a lányok is mondanak olyat hogy a fiúkkal jobban barátkoznak mert értelmesebbek.

ezek után nem nem jogos, de természetes az általánosítás.


a normális meg nagyon egyéni elképzelés ugyanis ha a többséggel problémád van, akkor miért pont a többségi/normális fiúkra vágysz? itt a normális nem normálisat hanem "sajátideálom"at jelenti.


19:42

erről beszélek


19:54

igen, meg biztos jó ember vagy majd találsz valamit, de sosem vállalkozik senki, nem keresed meg privátban :)

ez az irónia benne, hogy a nők(a te esetedben maradjunk meg lánynál) sosem a jófiúkra(unalmas fiúkra) gerjednek.


20:13

valahogy így, de azért az durva túlzás hogy mind felszínes. van olyan aki a felszínessége mellett mást is keres egy férfiban, van aki meg kifejezetten mélyebb ennél.

habár igaz hogy a csúnya lányoknak is túl magas elvárásaik vannak (duci és unalmas lány keres magának humoros sportos férfit...)


20:25

ezzel mindent elmondtál

sajnos ez így működik a valóságban is. vannak őszinte nők is akik előre megmondják hogy nekik fontos a kereseted is. ez ugyanaz a fajta, mint a csak testi kapcsolatot kereső fiúk.


20:40

a kettőnek semmi köze hozzá, ráadásul ezzel elárultad, hogy ha szép lennél akkor csak "jópasi" kellene. ez a vicces, hogy a lányok maguk alatt vágják a fát a bizonygatásaikkal.

ez valami külsőségen alapuló kasztrendszer, reinkarnálódni meg a kés alatt lehet.


21:05

sajnos ez is igaz a többségre. haragszik, ha csak azért kellesz neki, amin kívül amúgy sem tud nyújtani mást :)


22:22

ezek nagyon relatív fogalmak, ráadásul 20 alatt ritkán van keresete az embernek, mégis létezik kapcsolat

kompromisszumot csak annak kell kötni aki rájön hogy túl magasak az elvárásai a valósághoz képest


22:25

nem teljesen értek egyet, szerintem létezhetett eszmei kapcsolat nő és férfi között a sznobizmuson kívül is, de egy lelkileg faragatlan fogyasztói tömegtől mit várunk? a férfi a nőnek és fordítva is csak a következő használat cikk, amit felhúzunk, majd ha megunjuk kidobjuk és keresünk újat.


23:37

ha kellően igénytelen vagy, könnyen megtalálod. hátrányos helyzetűek közt is vannak akik sikeresek a jó szövegükkel. az más hogy hosszútávú boldog kapcsolatot nem lehet egy kompenzációra építeni

2011. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!