Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány mit ért az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mit ért az alatt, hogy neki olyan pasi kell, aki irányítja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 17:21
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
46%
hogy üsse verje
2010. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzem.Tapasztalatlan vagyok mert ez az első komolyabb kapcsolatom és szeretem ha irányít.

Ha pedig nem tapasztalt, akkor azért mert nem irányító típus és nem szeret dönteni dolgokban.

2010. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem irányítani kell, az már régen rossz, elég, ha határozott a srác. döntésképes legyen és egyenes.

L.17

2010. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinbtem is az a jó, ha a srác határozott és érzem hogy mindig mellettem áll. Legyen magabiztos. Szex terén is :D
2010. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ha határozott, erős jellem, nem gyáva, aki képtelen döntést hozni.
2010. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!