Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi rengeteg pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi rengeteg pasi, hogy minden lány annyira felszínes?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért kell általánosítani, és ilyen hülyeségeket terjeszteni. Egy csomó válaszban olvastam és máshol is hallottam már hogy a fiúknak ez a véleménye a nőkről. És ha már itt tartunk a fiúk sokkal felszínesebbek. Akárhány fiútól megkérdeztem, milyen lányok tetszenek nekik egyből rávágták hogy legyen szép..és csak utána gondolkodtak el igazán. Ellenben akiket lányokat kérdeztem, nyilván fontosnak tartják, hogy a fiú nézzen ki jól, legyen ápolt, de nem ezt tartották fő szempontnak.

Hahóóó. Oké, hogy sok a ribaaaanc, de nem kéne mindenkit annak titulálni. Vannak még normális lányok.


2011. júl. 30. 19:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A pasik sötétek.. a nők meg kihasználósak..
2011. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

ki nem szarja le? ha te nem vagy felszínes, akkor minek foglalkozol ezzel?:D

17/L

2011. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
nem tudom de pl én nem vagyok ilyen mert lehet egy lány bármennyire szép ha sötét mind a seggemlyuka
2011. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani, ezzel egyetértek. De az is tény, hogy a csajok többségének a rajmenőcsávók jönnek be és nem a kedves normális fiúk...

22F

2011. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

1: Számít a külső , mind a 2 nemnek !!!

2: Mindegyik nem felszínes !!!

2011. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Első: Én nem hiszem a lányokrólhogy felszínes, de a legtöbb lány nem tudna úgy elfogadni, amilyen vagyok. 2. Ha engem megkérdeznél, mi fontos egy lányban, azt válaszolnám, a jelleme, a kisugárzása, és az ahogy hozzám viszonyul.
2011. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozom vele, mert idegesít, hogy rossz kép alakul ki.. És igen, lehet hogy a csajok nagy részének a menőcsávók kellenek, de ez is azért van mert a csajok nagy része ribanc, elferdült elvekkel. Nekem igenis egy normális, kedves fiú kellene, és sajnos ebből is kevés van már..
2011. júl. 30. 19:38
 8/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, te milyen vagy, hogy nem tudnak elfogadni?
2011. júl. 30. 19:39
 9/30 anonim ***** válasza:
kérdező t hány éves vagy mert ha életkorban paszolnánk akkor összejöhetnénk.Egy kedves,normális fiú
2011. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

ma 19:38!


"Nekem igenis egy normális, kedves fiú kellene, és sajnos ebből is kevés van már.."

Igen?? Velem együtt itt a gyk-n vagyunk egy páran és még sincs barátnőnk...

22F

2011. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!