Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi rengeteg pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi rengeteg pasi, hogy minden lány annyira felszínes?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért kell általánosítani, és ilyen hülyeségeket terjeszteni. Egy csomó válaszban olvastam és máshol is hallottam már hogy a fiúknak ez a véleménye a nőkről. És ha már itt tartunk a fiúk sokkal felszínesebbek. Akárhány fiútól megkérdeztem, milyen lányok tetszenek nekik egyből rávágták hogy legyen szép..és csak utána gondolkodtak el igazán. Ellenben akiket lányokat kérdeztem, nyilván fontosnak tartják, hogy a fiú nézzen ki jól, legyen ápolt, de nem ezt tartották fő szempontnak.

Hahóóó. Oké, hogy sok a ribaaaanc, de nem kéne mindenkit annak titulálni. Vannak még normális lányok.


2011. júl. 30. 19:28
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Hát én így látom..

Egyébként csak 15 vagyok. Te?

2011. júl. 30. 19:46
 12/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azért általánosítunk, mert ez a tapasztalatunk. :P(Nekem legalábbis mindenképpen.)

Egyébként én is ám kedves, aranyos csávó vagyok a verseketisírófajtából, csak hát van egy apró gond, sovány vagyok és nem egy jóképű adonisz és nincs is barátnőm, mert ha nincs jó külsőd akkor meg vagy lőve, kész.

19/F

2011. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked se a szépekre kellene várni, hanem a kevésbé csinos lányok közül kellene körülnézned, és találnál egy rendes lányt(:
2011. júl. 30. 19:54
 14/30 anonim ***** válasza:

Mert tényleg minden lány felszínes. És ne gyere azzal, h a csúnya lányoknál kell próbálkozni, mert ők is ugyanolyan felszínesek, és ugyanúgy visszautasítják a csúnya fiúkat.

Mellesleg mi legalább őszinték vagyunk, és akinek az számít, h legyen szép a lány az meg is mondja. Ti ezzel szemben azt kamuzzátok, h legyen kedves, aranyos, és a kedvencem, h legyen "kisugárzása".

2011. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
azért ez elég erős túlzás. lehet, hogy rossz tapasztalataitok vannak, de lehetne némi realitás is a gondolataitokban. Nyilván mindenkinek jobban tetszik a szép,helyes fiú/lány, de számomra sem ez a legfontosabb, sőt. Inkább legyen csúnya és normális, mint hűde jópasi és egy bunkó. És nem hinném, hogy én vagyok az egyetlen ilyen lány.
2011. júl. 30. 20:18
 16/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha hiszed, ha nem, én eddig jóformán csak olyan lányokkal próbálkoztam, akik mások szerint nem is szépek, de nekik sem kellettem. Ezek után szerintem ha nem is minden lány, de a 99%-uk tuti felszínes.

19/F

2011. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Te se vagy ilyen, csak ezt gondolod.

Mesélek vmit. Beregisztráltam egy társkeresőre, hónapokig még csak meg se nézte senki a profilomat, nemhogy az üzeneteimre válaszoltak volna. Gondoltam egyet, letöröltem a képeimet, és feltöltöttem egy jó pasi képét, amit a neten találtam. Ekkor nem írtam senkinek, a lányok írtak nekem, maguktól. Ezután meghagytam profilképnek a jó pasit, de feltöltöttem a sajátjaimat is, és kiírtam h azok az igaziak. Azóta minden lány, akinek írok, megnézi a profilomat (addig csak a profilképemet látják), de egy se válaszol.

Biztosan csak véletlen.

2011. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Értem..Hát lehet hogy így van. Viszont ne cáfold meg, ha azt mondom, nem vagyok felszínes. Már csak azért sem, mert én se vagyok túlságosan szép így nem várhatom el hogy jó pasim legyen...

Köszönöm szépen a válaszokat(:

2011. júl. 30. 20:40
 19/30 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a csúnya lányoknak se kell csúnya pasi, szal az még nem jelent semmit, h nem vagy szép.
2011. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy neked se a szépekre kellene várni, hanem a kevésbé csinos lányok közül kellene körülnézned, és találnál egy rendes lányt(:"


Persze, ha egy fiú, nem üti meg az irreális elvárásaitokat, akkor egyből azzal jösztök, hogy keressen magának egy kevésbé szép csajt. Csakhogy azoknak a csajoknak is ugyanolyan, ha nem irracionálisabbak az elvárásaik.

Fordított esetben pedig, ha azt mondanánk, hogy ne akarj egy izomagyú, jóképű, menőgyereket, hanem érd de egy átlagos - és nem csúnya - sráccal, akkor bezzeg fel lennétek háborodva, mert azt hiszitek, hogy a külsőtökkel mindent elérhettek és, hogy ez elég is.

2011. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!