Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért utasít el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért utasít el a legtöbb lány?! Vélemény?!

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Káros szenvedélyeim nincsenek, bulikba igaz nem járok de valahogy sosem érdekelt :S. Zenei téren Rockos vagyok ami szerintem nem igen kizáró ok. Belső értékeket nézve kedves, udvarias, őszinte, hűséges és segítőkész ember vagyok. Akkor miért utasít el a legtöbb lány?? :S. Pedig nagy elvárásaim sincsenek csak annyi hogy 19 és 22év között legyen és hogy ne legyen túlzottan messze :S. Esetleg a külsőm az ami arra ad okot hogy a lányok visszautasítsanak engem?? Képek:

[link]

[link]


Mint látjátok eléggé mackós típus vagyok, 180cm magas, rövid barna haj és kék szem. Lehetőleg csak normális válaszokat, előre is köszi :)


2011. júl. 15. 17:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A lányokat csak a külső vagy a pénz érdekli. A "kedves romantikus, érzelmes pasikról" való áradozás csak egy nagy kamu.
2011. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass azokra akik meg akarnak változtatni külsőleg, így is lesz csaj akinek bejössz. A sok felszínes p*csának(elnézést a kivételektől) csak az ilyen izmos divat majom kell, de ne állj be a sorba!
2011. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális a külsőd és mint lánynak nekem be is jössz, de már van pasim. :/


Amúgy felismertelek, mert én is nagykátai vagyok. :)


20/L

2011. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem: Amíg úgy tűnik, nem vagy magabiztos önmagaddal szemben, nem hiszed hogy jó pasi vagy, addig nehéz ezt mással elhitetni! nagyon úgy tűnik, ez a helyzet.

A személyiségén kevésbé tud változtatni az ember. szerintem, neked nem is kellene nagyon, mert "normális" szerethető pasinak tűnsz. ha nem akarsz bulizni, én aztán nem hessegetnélek oda..

csak az önbizalmad!

Én meg nem azt mondom hogy kockahas kigyúrt pasi kell, de ha izmosabb és férfiasabb lenne a tested, nyilván jobban felkeltenéd a figyelmet. Magabiztosságot, az pedig kisugárzást ad NEKED, ami talán a legfontosabb egy nőnek! Persze önbizalmat máshonnan is lehet szerezni, de szerintem a sport egy nagyon jó módszer, és emellett persze minden másért (erőnlét, egészség, kiegyensúlyozottság, boldogság- és ez mind bejön nekünk) is ajánlom!

19L

2011. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis helyes pasi vagy és több barátnőm is hasonló külsejűvel jár, igaz, ők idősebbek már, de szerintem a világon semmi baj a külsőddel.

Az utolsó jókat ír, tényleg az számít, milyen a kisugárzásod, hogy pozitív, megbízható ember legyél és szeress élni. A komolyabb lányoknál az, hogy milyen zenét hallgatsz, huszadrangú. Ha van bármilyen téma, ami érdekel és van róla véleményed, vagy téma, amit szeretsz és jobb vagy benne, mint az átlag, máris nem leszel unalmas. Beszélgetéseknél ne legyél negatív, ne fikázz másokat, természetesen tartsd magad a negatív véleményedhez, de érdemes ezeket akkor kimondani, ha valamiért szóba kerül a téma, amúgy meg a jóra és örömre koncentrálni és akkor aki veled van, ő is jól fogja érezni magát.

2011. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
18.19-eshez szólalnék :D. Dobj egy privit légyszi, kíváncsi lennék Rád :D
2011. júl. 15. 19:47
 27/30 anonim ***** válasza:
egyházi suliban jobban járnál :D én oda fogok menni ősszel :D
2011. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
a siker élmény érdekében próbálkozz a fasziknál
2011. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A séród gázos, látszik rajta hogy úgy mész ki az utcára ahogy elfeküdted. A mackós testalkat vonzó is lehet de csak akkor ha tényleg mackós! Értsd: A medve egy olyan állat aminek hatalmas izomtömege és ereje van, nem csak hája!!!!!!

Szóval a sport fontos!!! Főleg hogy ne legyél tápos, és ne az én tb járulékomból kezeltesd az elhízás miatti betegségeidet! :)

Hány lánnyal találkozol hetente? És hol?

Vannak rock fesztiválok, ahol találnál egy csomó csajt, akivel legalább lenne közös témátok.

A maciarcot meg jópofa dumával lehet vonzóvá tenni. Én férfi szemmel nem tudom megítélni a képedet, de nincs vele gondom. Lehet hogy egy csajnak viszont lenne. Ez szubjektív. De az is biztos hogy 10 csajból 1 kifejezetten oda lenne a külsődért. Az elvárások közül meg vedd ki az életkort! Jobban jársz! A nőket meg kell ismerni és nem csak a te korosztályodat! Aki válogat, nem csajozik! KEress egy fiatal pinát, 25 éves diszkótündért, vagy egy 35 éves unatkozó háziasszonyt! Az életed pedig legyen aktívabb! Az otthonülős emberek nem fognak ismerkedni, mert egész nap csak otthon ülnek!

2011. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A belső értékekről meg csak annyit hogy szerintem senki nem tudja megítélni a sajátját, mert az egyrész nagyképűség is lehet, másrészt pedig magadat sosem látod objektíven, vagyis az értékelésed vagy túlozni fog, vagy kishitű leszel.


Ott van pl a ma oly gyakori ribancozás. Az ehhez való hozzáállásod a tolerancia a megértés és az elfogadás elég jó fokmérője. Szerintem senki nem lehet belsőleg értékes, ha képes megvetni a nőket, ha olyan életformát akarnak mint egy férfi, vagy szabadon szeretnék élni a társas életüket. A nők iránti tisztelet egy fontos belső szempont, és senki sem mondhatja hogy tiszteli a nőket, aki bármilyen, nem a középkori közfelfogásnak megfelelő viselkedésforma miatt leszólja és szidja őket. Főleg, miközben viszont tetszik neki az amit lát, vagy kap!

2011. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!