Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy legtöbb lány az első randi után eltűnik egy időre?

Figyelt kérdés

Nemrég randiztam egy lánnyal előtte napi szinten beszéltünk azóta eltűnt. Pedig jól sikerült a randi, és ezt a kapcsolatot komolyan gondoltam szval semmi olyat nem csináltam. Kedves voltam az volt a baj:D

De ezt tapasztalatom szerint elég sok nő csinálja. Egy idő után előkerülnek mindig, de ez miért van?

És mi ilyenkor a legjobb teendő? Mire vár?


2010. okt. 15. 20:19
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
33%
Hát nem tudja eldönteni hogy mi legyen mert lehet hogy mindegyiknek csökkent az agyi szintje és nehéz a gondolkodás:/
2010. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez ugyanolyan, mint a pasik 3 napos szabálya. azért csináljuk, hogy jobban érdekeljünk titeket...
2010. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kamuuu ***** válasza:
Hát ha 1 csaj eltünne 3 napra mondjuk akkor már kezdeném leszarni nem jobban érdekelne:D
2010. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak te gondoltad jónak a randit :D

Nekem volt olyan randim, hogy a srác azt mondta magáról, ami közel sem volt igaz, megláttam azt hittem hülyét kapok és nem tudtam mit kezdeni vele, alig vártam, hogy elhúzzon, de ugye vigyorogtam :D Utána úgy leléptem, mint a sicc :DDDD Mondjuk itt ő volt a hibás, ő hazudozott, de ilyen indokok miatt csinálnak ilyesmit a nők :D

2010. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mért miket hazudott a gyerek? :S a külsejével kapcsolatosan? a külseje nem tetszett neked? :)
2010. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, magasabbnak mondta magát 20 cm-rel illetve a munkájával kapcsolatban is, aztán ahogy ideért bevallotta, meg hát azért hülye nem vagyok és 20 cm elég látványos, 1-2 cm-t talán nem vettem volna észre :D
2010. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem gyerek volt, mindketten felnőttek voltunk már, én 18, ő 23, szóval eléggé nagy csalódás volt :D Én meg már azt hittem megfogtam az Isten lábát. :D
2010. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még aznap este beszéltünk msn-n ő írt szval ha rosszul sikerült volna már nem ír. És nem hazudtam semmiben neki.

Meg már volt pár lány aki ezt csinálta. Aztán előkerült.

Sztem ez is ilyen hülyeség lehet vmi női magazin által kitalált butítás:D

2010. okt. 15. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
mert találkozás után olyan furcsa rögtön beszélni az illetővel:/ nekem legalábbis. kell hogy újra visszaálljon minden normál rendszerbe
2010. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!