Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért elutasító a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elutasító a legtöbb lány? Miért próbálják lekezelni a kezedményező fiúkat?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy sok lány nagyon elutasító ha egy fiú szórakozóhelyen vagy akár egy hétköznapi helyzetben közeledni próbál hozzá(még akkor is ha tetszik neki az illető). Több lány ismerősöm is mondta, hogy ez rájuk is igaz, bárki kezdeményez, ösztönösen flegmák és elutasítóak. Szerintem elég beteges, mert egy félénkebb fiúnak, így teljesen összetörik az önbecsülését. Szerintetek is általános ez a jelenség? 21/F
2010. ápr. 2. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
H tetszik a srác, akkor nem utasítom el.. Tudod sztem legtöbbször az a hiba, hogy a fiúk túl nyomulnak, és ez taszító lehet.
2010. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen! sajnos én is úgy látom hogy a fiatalabb csajok teljesen mások, mint azok, akik csak pár évvel idősebbek náluk... Elég gáz szerintem... :/ Talán benne lehet az is, amivel régebben engem is próbáltak megrémíteni, hogy bulikba minden pasi csak "azért" kezdeményez... Nem tudom én általában ha szimpi volt egy srác ismerkedtem vele, max később mondtam azt h nem... sztem ez lenne a normális... L/20
2010. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Na akkor elmesélem az én példámat, ami a közelmúltban történt. Táncoltunk a barátnőmmel, ritkán jutunk el szórakozni. Nem láttam, hogy odajött mögém valaki, aki elég hogy is mondjam, közönséges módon közeledett. Megfogta a derekamat meg magához húzott és egyebek. Először csak simán próbáltam nem túl kedves arcot vágni, de a végén már muszáj volt elhúzódnom és megmondanom, hogy nem. Alapból szerintem sértő, amikor valaki így közeledik. Minek néz engem? Ha akar valamit kérdezze meg táncolok-e, vagy beszélgetek-e vele és akkor majd én is megmondom szépen, hogy ne haragudjon nem, vagy pedig igent mondok. Nagyon kedves természetem van, bárkivel jól elbeszélgetek, nincs olyan ember, akivel nem jövök ki jól, viszont ameddig csak így képes valaki közeledni, addig ne várja el, hogy válaszul kedves reakciót kapjon. A hab a tortán az, hogy miután a kedves lovag elment jött egy másik, ugyanezzel a stílussal. Nem is értem, egyáltalán nem öltözöm úgy, hogy az figyelemfelkeltő legyen, sőt inkább elegánsan, még farmert sem hordok, kivágottat meg egyáltalán nem, ráadásul mind a kettőnél 2 fejjel magasabb voltam. Egyszerűen érthetetlen.
2010. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én nem tartom magam, bénának, szerintem nem nézek ki rosszul, és sikerült néha elég könnyen összeszednem szép lányokat... DE néha úgyérzem hogy a nagytöbbség elutasító, van olyan hogy elmegyek szórakozni és minden lány ilyen, olyankor azért eléggé bénának érzem magam, és haragszom rájuk, mintha csak játszanák magukat:)
2010. ápr. 2. 14:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudjuk mi hogy mit mért csinálunk! Legalábbis én igen!
2010. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

14:31-es.

Inkább ne mesélted volna el a te példádat, ami a közelmúltban történt.

2010. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja és ebből, amit leírtam a végén, hogy nem öltözöm kihívóan, és magasabb is vagyok náluk jóval csak azt akartam kihozni, hogy egyértelmű, hogy nem barátnőt keresnek.

Szerintem próbálj a szavak embere lenni, nem igazán szeretik a nők, ha csak úgy tapadnak rájuk, és ezt a tapadást fizikai tapadásként értem. Egyszerűen megalázó.

2010. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én is jártam már úgy, hogy szórakozóhelyen nézegetett egy lány, gondoltam odamegyek hozzá beszélgetni, erre olyan flegma volt, hogy rám se nézett, csak odabökött egy igen/nem-et és még a nevét se volt hajlandó elárulni...
2010. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó az már megint más téma, amikor normálisan közelednek és a hölgyek a flegmák, akkor egyértelműen a nők hibásak, ne vegyétek a szívetekre, változni nem fog a helyzet, de ezért nem kell magatokba fordulni.
2010. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
sajnos énis ilyen vagyok, és a szerelmemet valószínűleg ezzel üldöztem el :( és én általában azért viselkedek így, hogy lássam, a fiú mennyire kitartó, és mennyit képes értem tenni.sokszor azért is csnálom, hogy a srác jobban nyomuljon :)
2010. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!