Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért elutasító a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elutasító a legtöbb lány? Miért próbálják lekezelni a kezedményező fiúkat?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy sok lány nagyon elutasító ha egy fiú szórakozóhelyen vagy akár egy hétköznapi helyzetben közeledni próbál hozzá(még akkor is ha tetszik neki az illető). Több lány ismerősöm is mondta, hogy ez rájuk is igaz, bárki kezdeményez, ösztönösen flegmák és elutasítóak. Szerintem elég beteges, mert egy félénkebb fiúnak, így teljesen összetörik az önbecsülését. Szerintetek is általános ez a jelenség? 21/F
2010. ápr. 2. 14:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

14:34 akkor elmondhatnád, hátha segít


hozzátenném, én olyan helyzetekről beszélek, amikor csak rájuk mosolygok, vagy beszélgetést kezdeményezek, és így reagálnak... esetleg az utcán, vonaton, metrón, vagy bármilyen helyzetben teljesen visszafogottan próbálok ismerkedni, az nagyon ritkán jön be. Pedig olyanra is van példa, hogy lányok kezdeményeznek velem iylen helyzetben, én akkor mindig kedves maradok, még ha nemis akarok tőlük semmit, nekem jól esik, hogy tetszem nekik, vagy nemtudom...


Tapperolni nem szoktam, max olya csajokat akik kifejezetten másznak, őket nem is zavarja!:D

2010. ápr. 2. 14:39
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor az én példám valóban nem vált hasznodra, bár talán akkor a későbbiekben sem szánod rá magad a taperolós ismerkedésre :D


Az a helyzet amiről te beszélsz valószínű abból adódik, hogy már sokszor kerültek azok a hölgyek ilyen helyzetbe és baromira unják, persze ez nem mentség, azért vagyunk emberek, hogy tudjuk befolyásolni a tetteinket és a viselkedésünket. Mindig azt mondom, hogy viselkedj úgy, ahogyan te is elvárod, hogy mások viselkedjenek veled. Kulturáltan is el lehet valakit utasítani.

A negatív példák ne tartsanak vissza, biztosan akad kedvesebb lány is.

2010. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14:38 szerintem ez nem valami jó hozzáállás. nem kell ahhoz flegmának/bunkónak/távolságtartónak lenni, hogy megtudd mennyit hajlandó nyomulni érted a fiú. én inkább otthagyom az olyan csajokat, akik teszik az elérhetetlent.
2010. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

hát nemtudom én még nemjártam így volt olyan h marstéren szegeden ült két jókinézetű lány és ugycsináltam mintha rosszlenne a gyujtom és odamentem kérni miközben próbálta meg gyujtani én rákezdtem egy témára és aztán mondták h üljek le és tökjót beszélgettünk aztán elkérték az msnem..:D


szoval nemmindegyik ien

2010. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy srác, várok...de a legtöbb srácban az a baj, hogy kibszt sokáéig húzzák a dolgot, mire nekem elegem lesz, és megtetszik a legjobb haverja(mondjuk...)

És amikor végre elér addig, hogy elhívjon randizni, na bumm!!! A legjobb haverja is elhívott...

2010. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nemtom.Megyek az utcán a dolgomra te meg leszólitasz.Én is elküldenélek....
2010. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!