Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért utasít el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért utasít el a legtöbb lány?! Vélemény?!

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Káros szenvedélyeim nincsenek, bulikba igaz nem járok de valahogy sosem érdekelt :S. Zenei téren Rockos vagyok ami szerintem nem igen kizáró ok. Belső értékeket nézve kedves, udvarias, őszinte, hűséges és segítőkész ember vagyok. Akkor miért utasít el a legtöbb lány?? :S. Pedig nagy elvárásaim sincsenek csak annyi hogy 19 és 22év között legyen és hogy ne legyen túlzottan messze :S. Esetleg a külsőm az ami arra ad okot hogy a lányok visszautasítsanak engem?? Képek:

[link]

[link]


Mint látjátok eléggé mackós típus vagyok, 180cm magas, rövid barna haj és kék szem. Lehetőleg csak normális válaszokat, előre is köszi :)


2011. júl. 15. 17:18
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
A korom 18!
2011. júl. 15. 17:19
 2/30 anonim ***** válasza:
hasonlítok rád, csak szőke vagyok és nekem sincs sikerem. átlagba 18 nak néznek de 14 vagyok... :O
2011. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Menj többet társaságba, és add fel az elvárásaidat. 18 évesen nem fogsz kelleni 19-22 éves csajoknak. Majd 23-25 évesen.
2011. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben vagy. Nem tudom mi lehet a probléma. Majd csak jön valaki :)
2011. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Hát Macika, próbálkozz a Százholdas Pagonyban...
2011. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem vagy túl helyes.

17/L

2011. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Amúgy az első képen kicsit Adam Sandleres a szád :D
2011. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy kedves és őszinte vagy még lehetsz pl unalmas ember.

Itt nem fogsz válaszokat kapni.

Egy jó tanács: ne a hibáidat keresd, hanem egy olyan embert aki olyannak fogad el és szeret, mint amilyen vagy. Hidd el, van ilyen. Türelem. Még csak 18 éves vagy.

21/L

2011. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan nézel ki,kűlsőddel nincs gond.Viszont a személyiség nagyon fontos,"Kedves,udvarias,segítőkész"-azaz igazság a nők beraknak barát "zónába" ha ilyen vagy.Őszinte az viszont már jó!Ne tekintsd a nőket nyreménynek ne legyél velük túl kedves,segítőkész stb.Szólíts le minél több csajt,anélkül hogy érdekelne az eredmény.Csak érezd jól magad,+hiába mész bulizni ha nem nyitsz nők felé,vagy ha túl kedvesen viselkedsz velük!
2011. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Jolinar: ezek szerintem nem olyan nagy elvárások, én a nálam fiatalabb lányokkal nem tudok mit kezdeni. Számomra Ők még éretlenek, komolytalanok. Mindig is a nálam pár évvel idősebb nők jöttek be :).
2011. júl. 15. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!