Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért utasít el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért utasít el a legtöbb lány?! Vélemény?!

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Káros szenvedélyeim nincsenek, bulikba igaz nem járok de valahogy sosem érdekelt :S. Zenei téren Rockos vagyok ami szerintem nem igen kizáró ok. Belső értékeket nézve kedves, udvarias, őszinte, hűséges és segítőkész ember vagyok. Akkor miért utasít el a legtöbb lány?? :S. Pedig nagy elvárásaim sincsenek csak annyi hogy 19 és 22év között legyen és hogy ne legyen túlzottan messze :S. Esetleg a külsőm az ami arra ad okot hogy a lányok visszautasítsanak engem?? Képek:

[link]

[link]


Mint látjátok eléggé mackós típus vagyok, 180cm magas, rövid barna haj és kék szem. Lehetőleg csak normális válaszokat, előre is köszi :)


2011. júl. 15. 17:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy gáz külsőre, és amit írtál, hogy "kedves, udvarias, őszinte, hűséges és segítőkész ember vagyok" az mind jó. Sztem ha ilyen vagy a csajokkal, akkor egyáltalán nem fognak barátként "beskatulyázni" (ahogy egy korábbi kommentelő írta);) Am téll menj, élj társasági életet, nézz be időnként egy buliba/házibuliba, ismerkedj, éld az életed... és arra döbbensz rá, hogy van egy csajszi, aki a tiéd! :) 16L
2011. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

17.31-es: Én sajnos nem olyan vagyok mint egyes emberek hogy csak úgy oda megyek egy tök ismeretlen csajhoz és leszólítom, az egyszerűen illemtelen vagy én nem is tudom. Viszont tudom hogy a belső értékeim miatt sokszor kerülhetek barát zónába de én ilyen vagyok :).


17.24-es: Igaz, lehet hogy unalmas vagyok, de szerintem az se lenne sokkal jobb ha állandóan csak a gond lenne velem(cigi pia drog stb...)! Én folyamatosan csak várok de egyszerűen nincs mire várnom sajna... :/

2011. júl. 15. 17:48
 13/30 A kérdező kommentje:
17.45-ös: A bulikat nem szeretem, már csak azért sem mivel a bulikban nem olyan zenék mennek amiket én szeretek(Rockos vagyok) így hát nem igazán tetszene, meg az a sok vad idegen ember is... :S.
2011. júl. 15. 17:49
 14/30 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem is, nem vagy túl helyes, sokan inkább a kigyúrt, jóképű, kockás hasú pasikat szeretik, többek közt én is. A külső fogja meg szinte az összes embert, barátokkal ne próbálkozz, mert még a végén a barátságok is megszakadnak. Az idegenek meg nem tudják, hogy milyen kedves, udvarias, őszinte, hűséges vagy. Valami távolabbi ismerőssel esetleg... ;)
2011. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

17.31-es vagyok

Egy domináns srácot nem érdekel mi az illemtelen,meg miért lenne az?:O sokan azért mennek el szórakozóhelyekre mert ismerkedni szeretnének csak nem mernek vagy nem tudják hogyan csinálják,mit mondjanak stb.Nem hiába fogy annyi alkohol,hiszen nagyszerűen oldja a gátlásokat.:D És elég szomorú hogy szinte mindenki csak részegen mer csajozni.

2011. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Biztos h a külsőd miatt utasítanak el, mert a lányoknak csak az számít. Bár én nem értek hozzá, meg a fénykép nem mindig tükrözi hűen a valóságot.
2011. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

17:45 vagyok


Ha nem szereted a diszkókat, akkor mondjuk rendezz egy házibulit. Mond a haverjaidnak, hogy mindenki hozzon egy csajt, és akkor könnyebben tudsz ismerkedni... El tudsz bújni a lakásban, nem feszélyez a sok, ismeretlen ember, és megszokott helyen vagy :)

2011. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Mert rockos bulik nincsenek? ugyaan. Külsődre nem vagy vészes(pasiként mondom amúgy)

Egy biztos szádba nem fog repülni a sült galamb, a csajok szeretik kelletni magukat, és ha te nem mész oda senkihez nem ismerkedsz senkivel akkor már csak a statisztikai esélyeid se jók.

18 évesen simán lehetne 16 17 éves csajod azok közt is vannak komolyabbak, de ha nem hát próbálkozz idősebbekkel, lényeg hogy próbálkozz.

Lehetsz kedves anélkül is hogy papucs lennél. És lehetsz udvarias akkor is ha leszólítasz valakit. Szórakozni meg muszáj elmenni, ne legyél csőlátású.

2011. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

" Igaz, lehet hogy unalmas vagyok, de szerintem az se lenne sokkal jobb ha állandóan csak a gond lenne velem(cigi pia drog stb...)! Én folyamatosan csak várok de egyszerűen nincs mire várnom sajna... :/"


Bocsika, de nem csak ez a kétfajta ember létezik. Van arany középút. Az emberek nem azért unalmasak mert nem akarnak drogozni és nincs más választásuk.

Attól még lehetsz egy jófej, vicces, humoros, szórakoztató ember, hogy nem hányod p*fán a csajt a bulin...

21/L

2011. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Káros szenvedélyeim nincsenek, bulikba igaz nem járok de valahogy sosem érdekelt :S. Zenei téren Rockos vagyok ami szerintem nem igen kizáró ok. Belső értékeket nézve kedves, udvarias, őszinte, hűséges és segítőkész ember vagyok.


Hát pont ezért utasitanak el!


Micimacküs pocakot dolgozd le, pér kiló izom, néhány új szerkó, kezdes valamit a hajaddal és külsőleg okés leszek. Az alap, hogy megfog a lányokat meglesz, a személyiséged meg úgyse számit nekik max, hogy nagydumás, nagyszájú legyél aztán csá!

2011. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!