Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindenkinek a K*rva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a K*rva kell? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem vagyok se ronda, se buta. Csak épp nem vagyok lotyó. Nem járok inni, (mint a többi lány) Nem csókolóztam még, és nem volt barátom...

És úgy érzem minden fiúnak a pics*k kellenek, az esztelen tyúkok akiket könnyű felszedni. (az ilyeneknek mindig van pasija) tényleg ez kell a fiúknak? Vagy csak lusták harcolni egy lányért...? Tényleg ciki ilyennek lenni...? Vagy bennem van a hiba?


2011. júl. 13. 10:23
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
ha hajlandó vagy egy évvel fiatalabb pasival ismerkedi, írj privit ;)
2011. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én is elítélem a k.vákat.
2011. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

nem azokra értettem a ribancot, akik CSAK eljárnak bulizni. A környezetemben lévő lányok nagy része, már nem szűz, (jó pár éve) 20 év feletti pasijuk van, és minden pénteken a sárgaföldig isszák magukat. 1 nap több doboz cigi, és a helyi "veszélyes fiúk"-kal már mind jártak... A szemem láttára b*sszák el életüket. Már nem tudnak mosolyogni, csak szidni az életüket. És ezek vesznek körül... Egyáltalán nem irigylem őket. Sőt!-.-" (nincsenek rám hatással, mert elzárkóztam tőlük) Igazatok van, hogy nem kellett volna így általánosítanom, és "lek*rvázni őket" ez erős volt. De ki voltam akadva, amikor írtam… (ha 10 perccel később állok neki kérdést írni, fele ennyire se lett volna „sértő” és általánosító. De lehet már ki se írtam volna. Hirtelen haragú vagyok, + egy hiba a listára. Na de nem szabadkozok… és ha már kiírtam, akkor "végigcsinálom" kíváncsi voltam mit írtok)


Egyáltalán nem jönnek be a nagy arcú menő pasik (akiket már nem egy kommentáló idézett) ha bejönnének, már lehetne barátom.(mert nem egy ilyen akart velem járni) Ugyanis, a megjelenésemmel nincs gond, a fiúknak tetszek. [a többi már magánjellegű probléma, és sok mindent meg tudnék cáfolni, amit rólam írtatok... (anélkül, hogy ismernétek) De nem fogom idegen embereknek így kitárni a magánéletem... ] A lényeg, hogy hiába ismernek el a srácok, és mondják, hogy „ne változz meg” „maradj ilyen” „értékes vagy és az ilyen kell a fúknak” stb.. ha másnap ugyanaz a srác kábé 5 lánnyal csókolózott végig, és összejött az egyik iszákossal. (persze már szakítottak -.-) Na erre fel, írtam. :@ Meg végignéztem ezt az oldalt és már idegesített, hogy mennyien csinálják ezt (hogy sajnáltatják magukat, és csak azért írnak kérdést, hogy legyezgessék vele egy kicsit magukat …) Mondom oké, akkor kipróbálom. Tudom mennyire idegesítő ez. Ha más írta volna ki, én is a fejére olvasok :D Szóval nem bántottak meg a durva üzenetek ;) Őszintén egyáltalán nem aggódok azon, hogy nincs még barátom, mert majd tudom, hogy megtalálom az igazit…


Tényleg köszönöm, MINDENKIEK aki írt! :)

2011. júl. 16. 20:20
 54/58 anonim ***** válasza:
Neki miért ne lehetnének elvárásai? Fiúknak ugyanúgy van. Legyen inkább gátlástalan k.rva akinek mindegy ki az illető, csak jól megkefélje? Nekem sincs senkim, elvárásaim vannak de szerintem nem olyan hatalmas dolgokat várok. Nem várom a szőke, kék szemű lovagot, de azért szeretném ha nézne ki valahogy az adott fiú. Ne legyen nagyképű és lehessen vele beszélgetni bármiről, ne csak a kocsikról, bulikról, szexről. Ennyire nagy kérés ez? És ha nem találkozok egy ilyen sráccal, akkor inkább örök életemre szűz maradok, minthogy ujjal mutogassanak rám az ismerősök, hogy nézd csak tegnap épp Pistivel volt, előtte meg Sanyi húzta meg.
2011. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt az álszent dumát..


MUHAHAHAHA

2011. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Hát ha neked az álszent aki így gondolkozik, hát legyen.
2011. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

ma 10:00


Nem neked irtam,hanem a tegnap 20:20 reagáltam..


ma 09:10 voltam..

2011. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

szerintem te egy kiközösített antiszoc vagy...:D ahogy olvasoma kommentjeid,egyre inkább ez jön le nekem. Te magadat valami Felsőbbrendű..."IZÉ"-nek képzeled magad.

Mindenesetre érdekes vagy az biztos de nem negatív értelemben. Túl sok szerintem benned az önérzet és gőg és helyesen elítéled a "prolik" életstílusát, mert ők akiket jellemeztél, általában panelproli unatkozó tinik és ennek újgazdag változata. Énis látom ezt, sok korombeli füvezik szabadidejében, elmegy plázulni ott lógnak vagy épp bandáznak. Aztán lemennek a hajógyárira a hamis boldogságukba. De szerintem van 1 jelentsőg réteg, akik ugyanígy elítélik őket mint te vagy én, csak alkalmazkodni kell valamilyen szinten ezekhez a dolgokhoz. Ilyen az élet még biztos fogsz sokkal rosszabb dolgokat látni.

2011. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!