Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindenkinek a K*rva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a K*rva kell? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem vagyok se ronda, se buta. Csak épp nem vagyok lotyó. Nem járok inni, (mint a többi lány) Nem csókolóztam még, és nem volt barátom...

És úgy érzem minden fiúnak a pics*k kellenek, az esztelen tyúkok akiket könnyű felszedni. (az ilyeneknek mindig van pasija) tényleg ez kell a fiúknak? Vagy csak lusták harcolni egy lányért...? Tényleg ciki ilyennek lenni...? Vagy bennem van a hiba?


2011. júl. 13. 10:23
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Én is visszamennék:(
2011. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
38%
Valoszinü, hogy találsz majd egy impotens srácot aki nem hajtja a szexet és te meg örülhetsz, hogy beszélgethetsz vele a tudományokrol, mert mindketten nagyon okosak és szépek vagytok.Csak az a baj, hogy közben eliramlik mellettetek az élet és aztán már hiába a bánat.
2011. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó már megbocsáss, de egy idióta vagy! És ehhez nem is fűzök mást, mert aki normális az érti, hogy miért is írom.
2011. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
igen benned, hogy itt keseregsz. Állj a sarkadra. Nem a gép előtt fogod megoldani a "problémáid". Meg te mért általánosítasz? Nekem pl nem a ribik kellenek. De ha jön, nyílván nem fogom elutasítani. Nem lehet mégsem vagy olyan "szentfazék" ahogy leírtad? Amúgy az ilyenekből lesz a szűz qrva:D Amúgy meg 16 évesen fiú létemre még csak smaciztam. Kitudja még te hogyan fogsz viselekdni a köv 3-4 évben...
2011. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

Ha nem jársz szórakozni akkor hol ismerkedsz? Könyvtárban, utcán?

Eldobtak és összetörtél?

Elvileg nem is volt barátod...

16 évesen mit vársz? Herceget fehér lovon aki mondjuk 18 éves full intelligens, jóképű és elvesz feleségül?

Max 5-10év múlva, addig meg nyugodtan leszólhatsz más lányokat, akik nem a hercegkisasszonyt játsszák, de ettől függetlenül nem lotyók.

2011. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Az emberek olyan hülyék tudnak lenni mit kell a másikra ujjal mutogatni?Az ku.rva aki mindenkivel könnyen SZEXRE kapható!A fiúk között meg az a FÉRFIK.URVA!44Szevasz!Ettől még lehet bulizni és lehet pasizni is és én is itthonülős vagyok mert hülyeségnek tartom a piálást meg a műmájerkedést! és olyan vagyok mint te nekem sem volt barátom csak egy évvel idősebb is vagyok!De nagyon utálom h manapság mindenki k.urva.Felveszek egy farmershortot oszt k.urva vagyok?!DRöhej a mai emberek felfogása nagyon szélsőséges!Egyébként ez olyan h a mi időnk is eljön majd később amikor már komoly kapcsolat kell a fiúknak!De ilyen fiatal korban még sokan "élni" akarnak aki pedig nem mint te vagy én arra mondják érettebb a koránál!Mások vagyunk és ez az oka h nem vagyunk sikerrel mert nem vagyunk könnyen kaphatóak és nem akarnak harcolni mert jóval hamarbb megkapnak az alatt az idő alatt 10 könnyenkapható ráadásul szép csajt!Ja és miután kihasználták őket és ők sem jobbak természtesen k.urvázzák őket orrba-szájba!Mert nehogy gerincesnek kelljen lenni!Csak nekik szabad orrba-szájba dugni és jönnek a hülye kulcsos dumájukkal!Sztem várj kicsit szükséged van ilyen gyökerekre?Ne bánd majd eljön a mi időnk is később!ÉN azt mondom h az a fiú mondja az ilyen lányokra h k.urvák aki maga sem élne/él a szolgáltatásaikkal!
2011. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ilyen fiú van, csak nem mutatják ki az érzéseiket. Én is ilyen vagyok, de ha lenne barátnőm akkor neki kimutatnám. Különben nem a k*rvák kellenek senkinek. Nálunk is vannak ilyenek egy szopásra beférnek mindenkinek, de többre már nem. És minden fiú végül egy szép, kedves lányt választ, hidd el.
2011. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Sok a vaker..Te is válogatsz azért,neked is fontos a külső..
2011. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Gondolom neked a pasi azt jeleni, hogy: nagy arcú, felvágós, megjátszós hülye gyerek. Aki persze egy kicsit is normálisabb, szerényebb, az már nem kell.

Vagy te is csak a külsőddel akarsz sikereket elérni, de így nem kellesz senkinek és akkor már egyből ribanc az összes többi csaj igaz?

2011. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
74%
szüzkuva
2011. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!