Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindenkinek a K*rva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a K*rva kell? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem vagyok se ronda, se buta. Csak épp nem vagyok lotyó. Nem járok inni, (mint a többi lány) Nem csókolóztam még, és nem volt barátom...

És úgy érzem minden fiúnak a pics*k kellenek, az esztelen tyúkok akiket könnyű felszedni. (az ilyeneknek mindig van pasija) tényleg ez kell a fiúknak? Vagy csak lusták harcolni egy lányért...? Tényleg ciki ilyennek lenni...? Vagy bennem van a hiba?


2011. júl. 13. 10:23
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba.Sok olyan szép lány van,aki könnyen adja magát,minek erőltessék meg magukat?Egyszerű logika..
2011. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
93%

Én nem irigylem azokat a fiúkat az olyan lányoktól. Ők sem különbek, mint az általuk felszedettek, szóval... tényleg nem sajnálom tőlük :)

A normális fiúk/férfiak bottal sem piszkálnának meg egy olyan jellemű csajt, amilyet te leírtál.

2011. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
96%
Tudod kérdező: ringyó pasik a ringyó lányokat szeretik, a normális fiúk a normális lányokat. Majd te is megtalálod a foltodat!
2011. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
13%
Lehet neked is azért lejjebb kéne adni a szintből, ha érted, mire gondolok...
2011. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. hát remélem megtalálom :) Csak mostanában tényleg azt hiszem, hogy bennem van a hiba. A külsőm(?), vagy csak nem tetszik nekik, hogy "tisztességes" próbálok maradni(?).

Mondta már más is, hogy adjak le a szintből...

2011. júl. 13. 11:03
 6/58 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon, csak vedd észre az olyanokat is, akiknek nem 50-es karjuk van, azok valód neked.
2011. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
94%
Jó látni hogy még élnek normális lányok is a földön. Ne aggódj, előbb-utóbb valaki fel fog figyelni az értékeidre.
2011. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
97%
Kedves 16 éves lány. Legyél csak ilyen, bár sok sok ilyen lány lenne. A világ ezerszer jobb lenne. Én jobban szeretem az oyan lányokat, akiért küzdeni kell, aki tisztességes, és nem pasizza agyonra magát 18 éves korára. Te nagy értékekkel bíró, szerethető lány vagy szerintem! Én is ilyen vagyok, csak fiúban, engem is sok lány kikerül!
2011. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
64%
11:09 azért a pasik is jó nagy ribancok, nem kell őket védeni...
2011. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

köszi :)

ezt jó volt "olvasni" :)

Nem is akarok megváltozni... Mondta már fiú akit nagyon szerettem hogy, ne változzak meg, mert nagyon kevés ilyen lány van, és könnyebb lenne így a világ. De már a felét se hiszem el ennek, mert kihasznált. Aztán eldobott magától, mint egy megunt játékot. Én meg összetörtem, túl érzékeny vagyok...

2011. júl. 13. 11:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!