Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindenkinek a K*rva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a K*rva kell? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem vagyok se ronda, se buta. Csak épp nem vagyok lotyó. Nem járok inni, (mint a többi lány) Nem csókolóztam még, és nem volt barátom...

És úgy érzem minden fiúnak a pics*k kellenek, az esztelen tyúkok akiket könnyű felszedni. (az ilyeneknek mindig van pasija) tényleg ez kell a fiúknak? Vagy csak lusták harcolni egy lányért...? Tényleg ciki ilyennek lenni...? Vagy bennem van a hiba?


2011. júl. 13. 10:23
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Az is igaz, hogy vannak elvárásaim a fiúkkal kapcsolatban. Ha nem lennének már nem egy barátom lett volna.

Lehet azt mondjátok, milyen sznob vagyok. De nálam sokat számít az intelligencia. Az, hogy ne legyen sík hülye és bunkó. És, hogy valamennyire hasonló értékeket képviseljünk. Hogy megértsen. Hiszem, hogy vannak ilyenek, de ha folyamatosan csak az ellenkező példával hoz össze a sors... (?)

2011. júl. 13. 11:33
 12/58 anonim ***** válasza:
69%
Egyrészt azért, mert azokat könnyebb megkapni, mint ahogyan előttem is írták már, meg azért, mert feltűnőek, nem úgy, mint az olyan lányok, mint amilyen te is vagy. Másrészt meg nagyon sok srác belefárad abba, hogy a normális lányok visszautasítják, hiába foglalkozik velük sokat, hiába harcol értük (nálam is ez volt egy időben). Egyébként az a baj a mai világban, hogy sokszor a csajok sem veszik észre a normális srácokat, vagy ha igen, akkor az esetek többségében kihasználják csak őket (saját tapasztalat :S). Amúgy én alapvetően az olyasmi gondolkodású lányokra bukok, mint amilyen te is vagy, szóval fel a fejjel. :) 18/F
2011. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 Fuuton ***** válasza:
Én 17 éves fiú vagyok, nekem se volt még barátnőm, és egyenlőre megvagyok nélküle, nekem nem futókaland kell, hanem komoly kapcsolat, de 17 évesen aligha lehetséges.
2011. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

11.34

Igazad van. A lányok is eléggé ki tudják használni a fiúkat. (ismerek rá példát...) És nem is csodálom, ha a fiúk ezt megunják...

De örülök, hogy vannak még olyanok mit te :)

2011. júl. 13. 11:58
 15/58 anonim ***** válasza:
Köszi. :) Én meg annak, h vannak olyanok is, mint te.
2011. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

11.50

pont ez az. Annak a kapcsolatnak én sem látom semmi értelmét, amit a tinik csinálnak. HOgy "járnak" de még azt se tudják mi a szerelem. Csak mert menő, ha van pasid/csajod... A korosztályombeli fiúk, pedig (tisztelet a kivételnek) éretlenek még egy komoly kapcsolathoz. Oké, a lányok is... :D Ezért vagyok úgy, hogy addig inkább semmi, mint ez amit most leművelnek. Csak tényleg zavar, hogy minden barátnőm egy fiú miatt hanyagol, akikkel megosztják a nyarukat... én meg egyedül "búsulok" XD

2011. júl. 13. 12:09
 17/58 Fuuton ***** válasza:
92%
Te csak nem búsulj, hosszú távon hidd el, hogy mi járunk jól!
2011. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
így legyen :)
2011. júl. 13. 12:57
 19/58 anonim ***** válasza:
Kedves 16 éves lány. Én írok ismét, aki azt említette, jobb lenne a világ, ha sok ilyen lány lenne, mint te. írnál nekem egy privi üzit? Szeretnék veled beszélgetni. Én is egyedül töltöm a nyaram, és olyan rossz.
2011. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
Mivel titeket lehetetlen megkapni így a férfiak 90%-a nem rátok utazik. Mi a biztosra megyünk,ennyi.
2011. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!