Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindenkinek a K*rva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a K*rva kell? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem vagyok se ronda, se buta. Csak épp nem vagyok lotyó. Nem járok inni, (mint a többi lány) Nem csókolóztam még, és nem volt barátom...

És úgy érzem minden fiúnak a pics*k kellenek, az esztelen tyúkok akiket könnyű felszedni. (az ilyeneknek mindig van pasija) tényleg ez kell a fiúknak? Vagy csak lusták harcolni egy lányért...? Tényleg ciki ilyennek lenni...? Vagy bennem van a hiba?


2011. júl. 13. 10:23
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:

Szia kérdező !!!

Annyira örülök , hogy kiírtad ezt a kérdést. Amiket írtál , azok alapján hasonló értékrendünk van. És az előttem szólóknak is teljesen igazuk van. Bár azzal ne mértek egyet , hogy "túl sok az elvárásod".

És egy csomó olyan fiú van akiknek nem a p.icsák kellenek. Csak rájuk kell találni :)


17/L

2011. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
13:39es...ha úgy gondolod , hogy lehetetlen akkor nem próbálkoztál valami sokat :D inkább egyből ráugrottál valami olyan csajra aki rögtön szétteszi neked a lábát ?
2011. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:

Elején azt írtad, nem vagy ronda. Aztán mondtad, lehet, hogy a külsőddel van baj. Na most akkor hogy nézel ki?

Tegyél már fel egy képet! (vagy ha a többieknek nem kell kép, nekem 8...)

2011. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim válasza:
92%

Itt egy jó példa:

(fiú vagy)Állsz egy bőven termő, terebélyes almafa mellett. Almát szeretnél enni. Na, most két helyről szedhetsz magadnak a gyümölcsből. 1.) Lehajolsz a földre, és felszeded a már lehullott almákat, ami tudvalevő gyakran férges, korán megérett, esetleg még romlott is, DE nem kellett érte különösebb erőfeszítést tenned, és már eheted is (gusztus kérdése, hogy kinek mi ízlik!). 2.) Vagy felnézel a fára, és meglátod a legtetején mosolygó, szép, kívánatos almát, amibe máris szeretnél beleharapni, DE ezért a gyümölcsért fel kell mászni a fára, esetleg még vissza is csúszol, nem találod a megfelelő kapaszkodási lehetőséget, de ha elég ügyes vagy, kitartó és leleményes, akkor a tied lehet! … És most jön az üzenet a lányoknak: Döntsd el, te MELYIK alma szeretnél lenni, és eszerint alakítani a szerelmi életedet (mert az nagymértékben függ tőled is)!

2011. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
91%

Inkább ne akarj olyan mű kapcsolatot mint amilyen a legtöbb embernek van.

Azok nem szerelmen alapulnak, sőtt...

2011. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

13.42: én is örülök ;) és igazad van...

15.09: ha gondolod tölthetek fel képet.

15.10: (y)jó volt a példa :D

utolsó: tudom, már írtam egyszer, hogy ilyet nem szeretnék... ;)

2011. júl. 13. 15:41
 27/58 A kérdező kommentje:

Ja, és akárki írhat privát!! :)

Szívesen beszélgetek mindenkivel, meg segítek is, ha problémája van:D (mostanában sok időt töltök azzal, hogy mások lelki szemetesládája vagyok ;D)

van egy oldalam, akit érdekel: [link]

2011. júl. 13. 15:49
 28/58 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést hányszor fogjátok még feltenni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__18..


Olvasgass egy kicsit a korábbi válaszolók közül.

Talán nem a bulikban drogozó, piáló, rózsaszín felsős 40 kilós diszb.zikat kéne észrevenni, hanem azt aki egy kicsit normálisabb. Egyáltalán nem vagyunk lusták harcolni, de az egy kicsit mégis csak sok, amikor egy csaj hetekig, hónapokig kéreti magát, ráadásul egyértelműen még a szándékait sem tudja közölni. Az ember töri magát, aztán meg lelép az első jött-ment tahóval.

2011. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

16.16

Bocs...

nem a bulikban drogozó, piáló, rózsaszín felsős 40 kilós b.zikat nézem. 1 mert nem járok bulizni, 2 mert rühellem az olyanokat-.-" Nálam szóba se jöhetnek

És értem amit, írsz, bár nem kéne általánosítani... Emberek vagyunk! A lányok se jobbak, mint a fiúk. Ezt senki nem mondta. Sőt! Ők is ugyanúgy fájdalmat okoznak a fiúknak, ahogy a fiúk is a lányoknak.

2011. júl. 13. 16:34
 30/58 anonim ***** válasza:
Képre én is kíváncsi lennék, de le merem fogadni, nem a külsőddel van baj!
2011. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!