Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindenkinek a K*rva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a K*rva kell? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem vagyok se ronda, se buta. Csak épp nem vagyok lotyó. Nem járok inni, (mint a többi lány) Nem csókolóztam még, és nem volt barátom...

És úgy érzem minden fiúnak a pics*k kellenek, az esztelen tyúkok akiket könnyű felszedni. (az ilyeneknek mindig van pasija) tényleg ez kell a fiúknak? Vagy csak lusták harcolni egy lányért...? Tényleg ciki ilyennek lenni...? Vagy bennem van a hiba?


2011. júl. 13. 10:23
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim válasza:

16.16

Hogy ha ismered a "Kérdező lány"-t és ő így viselkedik, és tudod, hogy ilyen akkor megértelek. De ha nem, akkor ne támadd le, csak azért mert lány-.-" mert igazad van és neki is igaza volt... a fiúk és a lányok ugyanannyira fájdalmat okoznak a másiknak, és ez van :) ez az élet ezt kell szeretni. :D Egy csöppet sem vagyunk rosszabbak vagy jobbak egymásnál ;) szóval ne várd, hogy elsüllyedjünk a szégyenünkben hogy lánynak születtünk. (én is mesélhetnék a fiúkról, de nem hiszem, hogy idetartozik)

15L

2011. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

16:44

köszi, de azért nem kell letámadni, végül is amit írt az jogos.

2011. júl. 13. 17:00
 33/58 A kérdező kommentje:

aki kíváncsi a képre, az írjon privibe, és linkelek neki. :)

Eléggé kisebbségi komplexusos lettem mostanában, elkezdtem magam utálni... pedig tudom, hogy előbb nekem kell magamat megszeretni és aztán fogok másoknak is tetszeni... Szóval erről nem kell "prédikáció" ;)

2011. júl. 13. 17:04
 34/58 anonim ***** válasza:

„nem a bulikban drogozó, piáló, rózsaszín felsős 40 kilós b.zikat nézem. 1 mert nem járok bulizni, 2 mert rühellem az olyanokat-.-" Nálam szóba se jöhetnek

És értem amit, írsz, bár nem kéne általánosítani... Emberek vagyunk! A lányok se jobbak, mint a fiúk. Ezt senki nem mondta. Sőt! Ők is ugyanúgy fájdalmat okoznak a fiúknak, ahogy a fiúk is a lányoknak.”


Ennek nagyon örülök. Jó rendben van, ne általánosítsak, de te is azt teszed, pusztán a kérdésed címével.



„Egy csöppet sem vagyunk rosszabbak vagy jobbak egymásnál ;) szóval ne várd, hogy elsüllyedjünk a szégyenünkben hogy lánynak születtünk. (én is mesélhetnék a fiúkról, de nem hiszem, hogy idetartozik)”


Egyáltalán nem várom el, hogy elsüllyedjetek szégyenetekben, mert lánynak születtetek. Ezt inkább ti várjátok el tőlük, ha nem felelünk meg a magas és irracionális elvárásaitoknak. A legtöbb csaj rendkívül beképzelt és különben hiszi magát és a legtahóbb módon utasítja vissza az embert. És itt most nem a sötét pláza ribancokról beszélek, hanem a normális és átlagosnak tűnő csajokról. De rendben, mesélj csak a fiúkról nyugodtan, kíváncsi vagyok rá. Bírom, amikor 15 éves kis lányok akarnak kioktatni az élet dolgairól.

2011. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, én is általánosítottam. Bocs.
2011. júl. 14. 14:53
 36/58 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalom az, hogy amikor a fiúk ivarérettek lesznek akkor minél előbb lányt akarnak. Abba a korba mindegy, csak valaki legyen. Ezért búzdítják a lányokat is, hogy könnyen kaphatóak legyenek.


Később mikor "kiélték" magukat akkor már elgondolkodnak azon, hogy talán olyan lányt kéne választani "társul", aki tartja magát és nem fekszik le fűvel fával. És lőn! Azok, akik nem voltak olyan tapasztaltak egyszeriben felértékelődnek.


Én vagyok az élő példa: Volt egy oszt. társnőm ,aki odavolt egy jóképű gyerekért nem mellesleg a party királya. Fiatal korába ez a srác odavolt a lányokért és elég sűrűn is cserélgette őket. Mindig a "legvagányabb" csaj volt az aktuális barátnője. Ez a nevezetes lány pedig annyira akarta ezt a srácot, hogy ő is nevezett a "legmenőbb" csaj díjra. A középsuli alatt kóstolgatták egymást is rendesen, de komolyabb nem alakult ki.

Eljött az egyetem. Véletlenül egy egyetemre kerültem evvel a gyerekkel. Ő meg jopofiból elhívott a "régi idők emlékére" bulizni (soha egy szót sem váltottam vele egész közép alatt). Nem mentem el. Később megint elhívott akkor sem mentem el. Végén oda ment ahova nekem megfelelt. Nemsokára meg is kért, hogy járjunk. Nem mentem bele.

Az osztálytársnőm is bepróbálkozott nála, de őt pedig elutasította, mert "megbízhatatlan". Én ez a lány rám kiabált tücsköt bogarat, mert én megkaphatom azt a fiút, amiért ő már 15 éves kora óta kűzd.


Ilyen az élet.

2011. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az összes választ, csak az első oldal feléig jutottam. Azért szerintem mert valaki 16-17 évesen eljár szórakozni néha, és már csókolózott és esetleg volt barátja, attól még nem lotyó valaki. És nem is feltétlenül buta. Álljon már meg a menet, azért ez durva általánosítás. Az egyik hozzászóló a fent leírtakat egyfajta jellemnek nevezte. Kedves kérdező, remélem azért van róla sejtésed, hogy a lotyó az azért többet takar mint amit te leírtál. Én 17 évesen voltam párszor bulizni, ittam is, de hogy nem hagytam magam még úgy sem... az is biztos. Csókolózni már csókolóztam előtte, de 18 évesen lett először barátom. Próbálkoztak sokan nálam előtte is. Neki pont azért kellettem annyira mert nem vagyok könnyen kapható. Meg lehet azért mert nem lotyóztam le minden csajt akinek már volt barátja. Nézz körül jobban a környezetedben, biztos hogy nem csak a lotyóknak van barátjuk. Biztos vagy benne hogy nem mindenki könnyen kapható a szemedben akinek már van pasija? Azt lehet kivenni a szavaidból. Ne legyél ilyen féltékeny rájuk, mert olyannak lenni ciki. Lotyónak lenni is ciki, de irígynek is. 16 évesen még annyira nem fontos az ember életébe egy párkapcsolat. Ha mégis kéne egy fiú, hívd fel magadra valamivel a figyelmüket. A nem vagy ronda kijelentésed sok mindent jelenthet. Csináld úgy hogy hozd ki magadból a maximumot. Hidd el hogy előbb-utóbb neked is lesz barátod. Lehet hogy olyan későn mint nekem:) De én jól jártam így. Türelem rózsát terem.
2011. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, állítólag gyönyörű. Még sincs senkim. Egy barátom volt, aki meg sem érdemelt. Külseje nem túl jó és belsőleg sem passzolt. Szóval sokat érek azzal, hogy szép vagyok meg intelligens, mert így sem kellek senkinek. Ennyit erről.
2011. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Jah igen, lehet hogy nagyképűnek hangzott a válaszom, de nem vagyok az.
2011. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Nyugi szivem ez a 21. század.A mai pasikat már nem érdeklik az értékes lányok(tisztelet a kivételnek)a lé nyeg h legyen könnyen kapható.Benned semmi hiba nincs én is ilyen vagyok.A mai pasik táényleg elvannak kényelmesedve udvarlás terén szonte már ők várják el h a lányok szedjék fel őket.És ez elég szomorú.De hidd vannak még rendes fiuk csak nehéz őket kifogni.Én még az olyan csajoktól mászok a flra akik eljátszák h milyen rendes lányok meg hűségesek meg h jajj én már annyit csalódtam az életben közben meg minden buliban mással smárolnak , hetente uj pasival villognak akiket persze az első adandó alkalommal megcsalnak.A pasik meg persze bekajálják.szomorú... visszamennék 20 évvel ezelöttre :)
2011. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!