Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon szeretnék barátot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretnék barátot, de valahogy még sosem jött össze. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

19/L vagyok.

Még soha nem volt barátom, és annyira rossz, hogy szinte mindenki megtalálta élete párját én viszont még nem. Kellemetlenül érzem magam miatta, amikor megkérdezi, hogy van-e barátom. Ha tudnák, hogy még soha nem ölelt meg, adott puszit egy férfi sem ... :(


Tudom, hogy bennem van/volt a hiba, de változtatni szeretnék.


Az a baj, hogy egyáltalán nem szeretem a discot, az alkoholt a cigit és az olyan dolgok is hidegen hagynak amivel a nagy többség "menőzik".

Ráadásul nem öltözködök kihívóan sem.


Nem vagyok egy "húdekomoly" lány. Értem a viccet, ha kell eltudok nevetgélni akárkivel.

Nem is vagyok az a zárkózott típus, bárkivel szívesen beszélgetek aki kedves velem.

A másik dolog, hogy nem bírom a hazugságot és a kétszínűséget. Ez az egy dolog amivel ki lehet hozni a sodromból. Valamiért nem tudom elviselni :S


Az eddigi napjaim(inkább heteim) kb úgy néztek ki, hogy vasárnaptól csütörtökig iskola, csütörtökön jöttem haza hétvégén szorgalmi időszakban vagy lovagolni jártak (ahol természetesen csak lányok vannak:)) vagy a kis állataimmal foglalkoztam és pihentem. Vizsgaidőszakban pedig koleszban maradtam tanulni.


A koleszban is elég aránytalanul vannak a nemek elosztva. Mindenféle túlzás nélkül mondhatom, hogy a )95%-ban a lányok vannak többségben. Azt hittem, ha főiskolára kerülök, majd megváltozik a helyzet, több fiúval fogok megismerkedni.


Szünetekben is inkább a természetben vagyok vagy lovagolok és kutyázok. (Nem is tudnám mi lenne ha allergiás lennék az állatszőrre :))

A fura az, hogy inkább este ébredek fel. Olyan éjjeli bagoly vagyok.


Á, szóval nem értem magam. Vagyis most szeretném megérteni. Légyszi segítsetek ebben, min kellene változtatnom és hogyan?


(Lehet a magasságom is közre játszik? 179/61)


2011. jún. 14. 00:25
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Oks, írok majd! :) Alig várom, hogy igazi nyár legyen már!! :)
2011. jún. 16. 18:34
 42/50 anonim ***** válasza:
Am azt megkérdezhetem hova jársz fősuliba? Veszprém? BP?
2011. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Veszprém megyén belül hol? :D Mert én annak határán...^^
2011. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Majd megmondom, itt nem szeretném :)
2011. jún. 16. 19:12
 45/50 anonim ***** válasza:
Írd meg privátban, légyszi :)
2011. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Szia


Vegyél fel engem is nyugodtan, szívesen beszélgetnék veled és megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat mert hasonló a problémám nekem is a tiéddel.



Itt az msn-címeim: 8763946629741@hotmail.hu


devilkel@hotmail.hu


Felvehetsz mindegyiken.

2011. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
jópofa ahogy a sok kiéhezett billetyűzethuszár rárepül a kedves kérdezőre :)
2011. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

20:26

Látom szövegértelmezési problémákkal küzdesz. Már beírtad mindkét msn címedet egyszer, akkor is megkaptad rá a választ a kedves kérdezőtől, hogy majd felvesz mindenkit, de most nem ér rá mert vizsagaidősuck van még neki. Nem kellene ennyire türelmetlennek lenni sztem....

2011. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
SZia. Énis veszprém megyei 20F vagyok. tudom h már sokan irtak és ha akarod beszélgethetnénk is, ugyanebben cipőben járok énis. HA gondolod majd irj erre a címre: 1004@c2.hu
2011. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

Szia!


22 éves, Zala megyei fiú vagyok.

Én nem feltétlenül párt keresek, szívesen benne lennék egy barátságban is. Szeretek olvasni, sok minden érdekel, szeretek kirándulni, múzeumba, kiállításra járni...

Ha esetleg érdekellek, nyugodtan írj egy emailt nekem :)

2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!