Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon szeretnék barátot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretnék barátot, de valahogy még sosem jött össze. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

19/L vagyok.

Még soha nem volt barátom, és annyira rossz, hogy szinte mindenki megtalálta élete párját én viszont még nem. Kellemetlenül érzem magam miatta, amikor megkérdezi, hogy van-e barátom. Ha tudnák, hogy még soha nem ölelt meg, adott puszit egy férfi sem ... :(


Tudom, hogy bennem van/volt a hiba, de változtatni szeretnék.


Az a baj, hogy egyáltalán nem szeretem a discot, az alkoholt a cigit és az olyan dolgok is hidegen hagynak amivel a nagy többség "menőzik".

Ráadásul nem öltözködök kihívóan sem.


Nem vagyok egy "húdekomoly" lány. Értem a viccet, ha kell eltudok nevetgélni akárkivel.

Nem is vagyok az a zárkózott típus, bárkivel szívesen beszélgetek aki kedves velem.

A másik dolog, hogy nem bírom a hazugságot és a kétszínűséget. Ez az egy dolog amivel ki lehet hozni a sodromból. Valamiért nem tudom elviselni :S


Az eddigi napjaim(inkább heteim) kb úgy néztek ki, hogy vasárnaptól csütörtökig iskola, csütörtökön jöttem haza hétvégén szorgalmi időszakban vagy lovagolni jártak (ahol természetesen csak lányok vannak:)) vagy a kis állataimmal foglalkoztam és pihentem. Vizsgaidőszakban pedig koleszban maradtam tanulni.


A koleszban is elég aránytalanul vannak a nemek elosztva. Mindenféle túlzás nélkül mondhatom, hogy a )95%-ban a lányok vannak többségben. Azt hittem, ha főiskolára kerülök, majd megváltozik a helyzet, több fiúval fogok megismerkedni.


Szünetekben is inkább a természetben vagyok vagy lovagolok és kutyázok. (Nem is tudnám mi lenne ha allergiás lennék az állatszőrre :))

A fura az, hogy inkább este ébredek fel. Olyan éjjeli bagoly vagyok.


Á, szóval nem értem magam. Vagyis most szeretném megérteni. Légyszi segítsetek ebben, min kellene változtatnom és hogyan?


(Lehet a magasságom is közre játszik? 179/61)


2011. jún. 14. 00:25
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

ékes példája szemét világunknak, amikor valakinek hiányérzete és lelkifurdalása támad.


"Az a baj, hogy egyáltalán nem szeretem a discot, az alkoholt a cigit és az olyan dolgok is hidegen hagynak amivel a nagy többség "menőzik".

Ráadásul nem öltözködök kihívóan sem."


nem, EGYÁLTALÁN NEM BAJ!

2011. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

1.) Nekem fiúként 21 évesen lett először barátnőm életemben, szóval te sem vagy elkésve. :)

2.) Nincs semmi baj veled, és semmin nem kell változtatnod. Ha annak idején találkoztunk volna, én pl. még kifejezetten örültem is volna a magasságodnak, lévén én magam 183 vagyok, és kevéssé preferálom a "Törpillákat". :)


Ha élőben nem nagyon van lehetőséged találkozni fiúkkal, akkor ajánlom figyelmedbe a netes társkeresőket. Én is egy ilyenen találtam rá annó arra a lányra, akivel már hosszú évek óta boldog házasságban élünk. :)

Szóval ha nekem összejött, neked is összejöhet. :)

2011. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha nem jársz diszkóba minden nap, nem iszol és nem dohányzol, sok ember van aki így is megtalálta a hozzávaló párját. Próbálj meg ismerkedni fiúkkal, keresd a társaságukat, merj megszólítani visszahúzódó srácokat (lehet inkább ők illenek hozzád), és nem kell elkeseredni 19 évesen, előtted még az egész élet. Ha a kolesz 95%-a lány, az sem gond, mert a maradék 5% fiú, akikkel leállhatsz beszélgetni, megismerheted őket, lehet pont köztük találod meg azt, akivel összeilletek.

19/F ;)

2011. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

Szia!


A 179/61 szinte tökéletes, szóval felejtsd is el. A legtöbb pasi a magas nőket szereti, szóval ez előnyödre válik a sok 160 centis között. Az, hogy nem öltözöl kihívóan nem tudom milyen fokú, de ajnos azt kell hogy mondjam bizonyos mértékű nőiességet mutatni kell öltözködés tekintetében (némileg simulós cucc, farmer vagy nemtom) és ha lovagolsz akkor biztos vagyok benne, hogy jó alakod is van.

2011. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Ja és 24/F voltam.
2011. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

Ha kell egy ölelés, én állok rendelkezésedre. :) Még puszit is adok. :D

Többet sajnos nem nyújthatok, mivel alacsonyabb vagyok nálad és ez gondolom neked kizáró ok.

2011. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok! :)

A kényelmes ruhákat szeretem. Farmert szoktam hordani valami pólóval vagy ujjatlannal szóval nem olyan bő ruhákat, ami mindent takar.

Viszont a magasságom miatt nem veszek fel magassarkút sem, de szerintem a kisebb lennék, akkor sem hordanám. Így pedig félek, hogy beverem a fejem a busz tetejébe :))

2011. jún. 14. 00:49
 8/50 anonim ***** válasza:
Húú, de örülnék én egy hozzád hasonló lánynak...(mivel nekem sem volt még barátnőm eddig). Az egyetlen "gond"(már ha lehet egyáltalán annak nevezni, hogy ha puszit akarnék adni, picit pipiskednem kellene...;)
2011. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az általánosítás, hogy egy lánynak nem lehet alacsonyabb barátja ez inkább azokra a lányokra vonatkozik, akik azért járnak a fiúval, hogy "legyen kit mutogatni".

De én még azt sem tudom milyen egy alacsony /magas fiú párjának lenni :(

2011. jún. 14. 00:51
 10/50 anonim ***** válasza:
A farmer póló kombóval nincs semmi baj, de magassarkút tényleg ne vegyél fel, engem is zavar ha egy lány magasabb nálam, egy kb 187 centis lány ismerősöm mellett (183 vagyok) is mindig kihúzom magam, próbálok nyújtózkodni, mert kisebbségi komplexusom van mellette :) 179 cm 61 kilóval úgy, hogy lovagolsz, jó alakod lehet, nem lesz gondod az ismerkedéssel, csak ha tényleg szeretnél már valamit/valakit, kezdeményezz egy kicsit... 19/F
2011. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!