Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon szeretnék barátot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretnék barátot, de valahogy még sosem jött össze. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

19/L vagyok.

Még soha nem volt barátom, és annyira rossz, hogy szinte mindenki megtalálta élete párját én viszont még nem. Kellemetlenül érzem magam miatta, amikor megkérdezi, hogy van-e barátom. Ha tudnák, hogy még soha nem ölelt meg, adott puszit egy férfi sem ... :(


Tudom, hogy bennem van/volt a hiba, de változtatni szeretnék.


Az a baj, hogy egyáltalán nem szeretem a discot, az alkoholt a cigit és az olyan dolgok is hidegen hagynak amivel a nagy többség "menőzik".

Ráadásul nem öltözködök kihívóan sem.


Nem vagyok egy "húdekomoly" lány. Értem a viccet, ha kell eltudok nevetgélni akárkivel.

Nem is vagyok az a zárkózott típus, bárkivel szívesen beszélgetek aki kedves velem.

A másik dolog, hogy nem bírom a hazugságot és a kétszínűséget. Ez az egy dolog amivel ki lehet hozni a sodromból. Valamiért nem tudom elviselni :S


Az eddigi napjaim(inkább heteim) kb úgy néztek ki, hogy vasárnaptól csütörtökig iskola, csütörtökön jöttem haza hétvégén szorgalmi időszakban vagy lovagolni jártak (ahol természetesen csak lányok vannak:)) vagy a kis állataimmal foglalkoztam és pihentem. Vizsgaidőszakban pedig koleszban maradtam tanulni.


A koleszban is elég aránytalanul vannak a nemek elosztva. Mindenféle túlzás nélkül mondhatom, hogy a )95%-ban a lányok vannak többségben. Azt hittem, ha főiskolára kerülök, majd megváltozik a helyzet, több fiúval fogok megismerkedni.


Szünetekben is inkább a természetben vagyok vagy lovagolok és kutyázok. (Nem is tudnám mi lenne ha allergiás lennék az állatszőrre :))

A fura az, hogy inkább este ébredek fel. Olyan éjjeli bagoly vagyok.


Á, szóval nem értem magam. Vagyis most szeretném megérteni. Légyszi segítsetek ebben, min kellene változtatnom és hogyan?


(Lehet a magasságom is közre játszik? 179/61)


2011. jún. 14. 00:25
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Ez nem létező msn-cím ugye? :(
2011. jún. 14. 20:36
 22/50 anonim ***** válasza:
Tudom kicsit furcsa, de létező...
2011. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

De felvehetsz ezen is: devilkel@hotmail.hu


Ezen többet vagyok fent...

2011. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Ha gondolod ismerkedhetnénk. Hasonló stílusú lányra vágyom. Dobj privit, ha gondolod:)

21/F

2011. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Szia


Nemrég tettem fel tőled függetlenül én is egy hasonló kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__18922..


Aztán valaki belinkelt egy másik kérdést hozzám, aminek a válaszai között találtam meg a linket a te kérdésedhez.


Velem ugyanez van, mint veled, csak fiúba. Nálunk az egyetemnek azon a szakán ahol én vagyok 95% fiú van. De azóta szerintem még inkább lecsökkent a lányarány. Én se szoktam bulizni. Szeretek mozogni meg általában érdeklődő vagyok. Nekem épp ma lett vége a vizsgaidőszakomnak és ezért foglalkoztat engem is ez a kérdés.


Szimpatikus lánynak tűnsz. Ha lenne kedved barátkozni és nem veszed tolakodásnak, írhatnál privátot.

2011. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Jaaj, de nagyon aranyosak vagytok!

Persze, szívesen ismerkedek, hisz nincs vesztenivalóm.

De ha nem baj, csak jövőhét elején- közepén tudok csak írni, mert le szeretném tudni még azt a 2 vizsgát.

Addig is jó éjt! :)

2011. jún. 14. 23:42
 27/50 anonim ***** válasza:
persze, semmi baj, sok sikert a vizsgákhoz és hajrá
2011. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
67%

Szia, 22 éves fiú vagyok, 20 éves koromig szűz voltam, azóta volt két barátnőm.


Nos... ezt a "nem iszok, nem cigizek" dumát nem kellene hangoztatni. Néhanapján némi pia nem árt, nem kell belőle ügyet csinálni, a cigi pedig nem oszt, nem szoroz, csak azoknál, akik kikötik, hogy dohányzó ember mellett nem tudják elképzelni az életüket.

Pár szó neked, lány.


"Neten nem merek ismerkedni, mert félek, hogy mindenki csak azt akarná..."


Neten ugyan azok a férfiakat találod meg, akiket a való életben, és most nem akarlak elkeseríteni, de igaz, hogy minden férfi csak azt akarja - pontosabban, minden férfi akarja azt. Csak vannak érzelmesebb/értelmesebb/érettebb típusok, akik tudják, és akarják is értékelni a lányt úgy ahogy van, és nem csak a punciját, ellenben sokan nem akarnak vacakolni ezzel.

Alapvetően azonban a szex nagyon is fontos, minden férfinak.


Változtathatnál az öltözködéseden, horhadnál nőiesebb ruhákat. Milyen szinten sminkeled magad?

...


Látom, fontos neked a tanulás. Ez alapvetően nem rossz, de ugye nem vagy egy eminens kislány, ugye nem csak a tanulás érdeke, ugye ezen kívül másról is lehet beszélni veled...?

Ha igen, akkor rendben. Ha nem, az gáz.

Egyébként nem illik túlságosan megvárakoztatni a fiúkat. Ha valaki megadja az msn címét, és szeretne ismerkedni veled, akkor minél teremts vele interakciót. Nem igaz, hogy nem lenne rá időd, ugyanis ha ide írni van, akkor az illetőre is rá tudsz szánni legalább 15 - 30 - 60 percet. Ez a minimum, amit bele kell invesztálnod egy kialakulófélben lévő kapcsolatba, legyen szó akár csak baráti, avagy párkapcsolatról.

Ha összejössz valakivel, az még ennél is jóval több időt kíván, hogy lesz arra időd?


22/F

2011. jún. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm, hogy írtál!


Igen, tudom, hogy nem illik megvárakoztatni Őket, én is gondoltam, hogy hamarabb is lehetne beszélgetni, de végül arra jutottam, hogy jobb lesz majd csak a vizsgák után. Még nem volt barátom, nem sok fiúval beszéltem így nem is tudom milyen hatással lesz rám. Tudom nagyon furán hangzik de tényleg így van! :)

Attól is félek (mert benne van a pakliban), hogy csak be akarnak csapni. Ezzel nem akarok megbántani senkit, hiszen még nem ismerem Őket, de meglehet. Ezért is nem merek társkeresőn ismerkedni, mert ismerősöm mesélte, hogy hányszor becsapták és kihasználták. Utána pedig lelkileg össze volt törve.


Persze nem csak a tanulásról lehet velem beszélni, alapvetően nem vagyok egy stréber típus, de úgy gondolom, hogyha elkezdtem valamit, akkor azt illik rendesen befejezni. Amikor (néha) a buszon elkezd velem valaki beszélgetni akármiről szívesen elbeszélgetek vele, feltéve, ha Ő is kedves hozzám.

És szeretek beszélgetni nagyon, a környezetemben lévő emberek is megmondhatják :)).


Viszont nem tudom, hogy kinek mit kell tenni, ha pl. msn-en beszélgetek valakivel :). Ki írjon kire stb. Nagyon kezdő vagyok ilyen téren.


A smink... Nem szoktam sminkelni magam. Valahogy úgy érzem, hogy az úgy nem én vagyok. Még a fekete szemceruzát sem nagyon szeretem, inkább csak néhanapján használom, de ha nem muszáj akkor azt sem.

2011. jún. 15. 06:48
 30/50 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy feloldódnék egy kis alkoholtól társaságban. De magát az alkohol ízét sem bírom. Például a sörből, borból 1 kortyot nem bírok meginni. Mindig csodálkozok, hogy mások, hogy bírják ezt. :)
2011. jún. 15. 06:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!