Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon szeretnék barátot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretnék barátot, de valahogy még sosem jött össze. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

19/L vagyok.

Még soha nem volt barátom, és annyira rossz, hogy szinte mindenki megtalálta élete párját én viszont még nem. Kellemetlenül érzem magam miatta, amikor megkérdezi, hogy van-e barátom. Ha tudnák, hogy még soha nem ölelt meg, adott puszit egy férfi sem ... :(


Tudom, hogy bennem van/volt a hiba, de változtatni szeretnék.


Az a baj, hogy egyáltalán nem szeretem a discot, az alkoholt a cigit és az olyan dolgok is hidegen hagynak amivel a nagy többség "menőzik".

Ráadásul nem öltözködök kihívóan sem.


Nem vagyok egy "húdekomoly" lány. Értem a viccet, ha kell eltudok nevetgélni akárkivel.

Nem is vagyok az a zárkózott típus, bárkivel szívesen beszélgetek aki kedves velem.

A másik dolog, hogy nem bírom a hazugságot és a kétszínűséget. Ez az egy dolog amivel ki lehet hozni a sodromból. Valamiért nem tudom elviselni :S


Az eddigi napjaim(inkább heteim) kb úgy néztek ki, hogy vasárnaptól csütörtökig iskola, csütörtökön jöttem haza hétvégén szorgalmi időszakban vagy lovagolni jártak (ahol természetesen csak lányok vannak:)) vagy a kis állataimmal foglalkoztam és pihentem. Vizsgaidőszakban pedig koleszban maradtam tanulni.


A koleszban is elég aránytalanul vannak a nemek elosztva. Mindenféle túlzás nélkül mondhatom, hogy a )95%-ban a lányok vannak többségben. Azt hittem, ha főiskolára kerülök, majd megváltozik a helyzet, több fiúval fogok megismerkedni.


Szünetekben is inkább a természetben vagyok vagy lovagolok és kutyázok. (Nem is tudnám mi lenne ha allergiás lennék az állatszőrre :))

A fura az, hogy inkább este ébredek fel. Olyan éjjeli bagoly vagyok.


Á, szóval nem értem magam. Vagyis most szeretném megérteni. Légyszi segítsetek ebben, min kellene változtatnom és hogyan?


(Lehet a magasságom is közre játszik? 179/61)


2011. jún. 14. 00:25
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Kedves Hidden!


Azért egy "fórumon" pár arctalan msn címet nem neveznék még kialakuló kapcsolatnak... Valószínűleg a fele kamu vagy valami humbug van. És nem, nem ugyanazokat a fiúkat találja akiket való életben. Persze jó esély van rá hogy mégis, de úgy durván 40%-uk az, a többi valszeg személyiség zavaros vagy valami gond van vele vagy csak rohadtul kivan éhezve és gyakorlatilag minden lehetőségre ráveti magát (amiből aztán a vágyak esetleg kielégítése esetén csalódások lesznek), pl egy önbizalomhiányos lányra (akinek mellesleg jó lenne ha az első ilyen jellegű tapasztalata nem pár kétes msn címből származna).


Az, hogy nem dohányzik, nem iszik alkoholt feltétel nélkül egy szép dolog, mert önmagában mindkettő egy jó nagy baromság, miért kéne ezt titkolnia? Szenvedélyes sörfogyasztóként mondom ezt. A cigi pedig joggal egy kizáró ok, például én se jönnék össze hosszú távra egy dohányzó nővel baromi egyszerűen azért mert jóeséllyel hamar meghal, valami baja lesz, csúnyul a bőre, lapáttal hánnya ki a pénzt az ablakon és ezekre nincs igényem.


A tanulás pedig fontos dolog, ezt a témát igazán nem kéne piszkálni. Sok vizsga előtt (főleg a nehezebbek előtt) nekem sincs agyi kapacitásom sok mindenre, gondolom "lánynak" sem élete első "randija" szervezgetésére.


24/F

2011. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Kérdező, igyál citromos v narancsos sört! Azon egyáltalán nem érezni az alkoholt, bár igaz h nagyon sokat meg kell inni belőle, h legyen vmi hatása.
2011. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
amit leírtál, az majdnem mind igaz rám :D a magasságodon meg na aggódj, tök jó :) megadod az MSN címed? sok vesztenivaló nincs, és hátha mindkettőnknek szerencséje lesz ;)
2011. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, őszintén szólva nem tudom, egyáltalán kell-e változtatnod valamin. Talán azon, hogy ne görcsölj a dolgokon, bár kétségtelenül kellemetlen érzés, amikor a nem létező barátodról faggatnak. Ezen némi humorral könnyen át tudsz lendülni, igaz, a környezetednek is illene meglátnia, hogy nem akarsz beszélni erről a dologról, és akkor nem nyaggatnának téged folyton ilyesmivel (bár ez elsősorban a nagyszülők és más családtagok poénosnak tartott "kiváltsága", ők sokszor a tiszteletlenségig kíváncsiak). Én azt olvasom ki a soraidból, hogy kicsit (nagyon?) naiv vagy, ami veszélyes lehet. Igazából nagyon nehéz egyensúlyozni a te helyzetedben, hiszen nyilvánvalóan szeretnél barátot, de ugyanakkor ott vannak a veszélyek. Szerintem azért nehezebb barátot találnod, mert nem vonzanak téged azok a dolgok, amelyek a mai fiatalok többségét igen, vagyis kevésbé vagy csordaszellemű, mint a nagy átlag (én legalábbis így érzem a megnyilatkozásaid alapján). Ha van kedved beszélgetni, akkor írj, ha gondolod, bár nem vagyok 179 centi. :)
2011. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Kedves Zordan86!


Teljesen mindegy, hogy fórumról van-e szó, társkereső oldalról, vagy élő felkérésről.

A társkereső oldalakkal kapcsolatban túlzol. A többség teljesen normális, átlagos ember, egyébként pontosan ugyan akkora eséllyel összefuthat élőben akár egy személyiségzavarossal is.

Látom, arra nem is gondoltál, hogy a hasonló életmódú, hasonló lelki beállítottságú fiúkat épp, hogy neten keresztül találhatná meg a legkönnyebben.


Nem azt mondtam, hogy titkolja el a nem létező káros szokásait. Csak egyre többször látom hasonló embereknél, hogy ez valamiféle hivatkozási alap, mintha ettől függne bármi is.

A cigi joggal kizáró ok, ezzel én is egyeértek.


A randit nem szervezni kell, hanem elmenni rá. Nem hiszem, hogy túl nagy szervezést jelentene összehozni egy "talizzunk itt és ekkor" típusú találkát. Szerintem tanulja meg könnyen venni az ilyesmit, és tanuljon meg hozzászokni.

2011. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok én is annyi különbséggel, hogy az ellenkező nem táborát erősítem. Gimiben nem is nagyon koncentráltam rá témára anno, talán mert későn érő típus vagyok/voltam. Aztán meg azon kaptam magam, hogy itt vagyok 20 évesen, egyedül semmi tapsztalattal. Azzal szerintem semmi baj nincs, hogy a discot, cigit és a piát nem szereted. Első 2-t én sem komálom, az utóbbit is inkább csak alkalmakkor. (már ha egy pénteki dumálás a haverokkal egy pohár bor mellett alkalomnak számít :) )

Discoval az a tapasztalatom, hogy ott komoly kapcsolatra nem igazán lehet szert tenni, inkább csak ilyen 1 éjszakás kalandok. Abból meg nem kérek. Egyetemen a saját szakomon hát nem nagyon tudtam ismerkedni. Kevés lány van, és azok is foglaltak már.

Az általad leírtak alapján szimpatikus vagy :) És nincs semmi gond a magasságoddal sem.

Szóval ha gondolod ismerkedhetünk. Dobj egy privit nyugodtan :) (adatvédelmi okokból nem szeretném ide leírni az msn címemet)

2011. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Lány!


"Még nem volt barátom, nem sok fiúval beszéltem így nem is tudom milyen hatással lesz rám."


Szerintem semmi extra hatás nem várható.

Nem szabad túlizgulni, túlagyalni, és nem kell félni semmitől sem. A fiúk alapvetően ugyan olyan emberek, mint a lányok, ugyanazokkal a félelmekkel, szomorúságokkal, örömökkel...

Jól mondod, az is benne van a pakliban, hogy becsapnak. Jó, hogy ezt észben tartod, csak arra figyelj, hogy ne ess túlzásba - légy résen, de ne félelemmel közelíts a fiúk felé.

Ha ügyes vagy, úgyis felismered, ki az, aki csak a tested akarja. Férfitársaimat ismervén nem is lesz túl nehéz dolgod... :)


"Viszont nem tudom, hogy kinek mit kell tenni, ha pl. msn-en beszélgetek valakivel :). Ki írjon kire stb. Nagyon kezdő vagyok ilyen téren."


Én sem tudom, hogy létezik-e erre valamiféle konszenzus, de eddigi tapasztalataim alapján, ha egy lánynak tetszik egy fiú, akkor a lány nem túlságosan játszmázza túl a dolgokat.

Nyilván alapvető dolgokat neked sem kell elmagyarázni, tehát hogy pl. első randin nem fekszünk le a fiúval, és hasonlók...


A magasságod nem probléma, egyéb külsőségbeli paramétereidről nem írtál.

Nade lényeg a lényeg, légy nyitott a fiúkkal, és mindig add önmagad, ez a legfontosabb.

2011. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Szia! A hiba nem biztos, hogy hiba... Merrefelé laksz?
2011. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Veszprém megyében.
2011. jún. 16. 17:20
 40/50 anonim ***** válasza:
Ha fiúkkal akarsz beszélni/levelezni, akkor nekem is írhatsz, akár a vizsgáid után is. :) Tudsz nekem privátot küldeni. Megírhatod pl, hogy mi az amit hibának érzel.
2011. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!