Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon szeretnék barátot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretnék barátot, de valahogy még sosem jött össze. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

19/L vagyok.

Még soha nem volt barátom, és annyira rossz, hogy szinte mindenki megtalálta élete párját én viszont még nem. Kellemetlenül érzem magam miatta, amikor megkérdezi, hogy van-e barátom. Ha tudnák, hogy még soha nem ölelt meg, adott puszit egy férfi sem ... :(


Tudom, hogy bennem van/volt a hiba, de változtatni szeretnék.


Az a baj, hogy egyáltalán nem szeretem a discot, az alkoholt a cigit és az olyan dolgok is hidegen hagynak amivel a nagy többség "menőzik".

Ráadásul nem öltözködök kihívóan sem.


Nem vagyok egy "húdekomoly" lány. Értem a viccet, ha kell eltudok nevetgélni akárkivel.

Nem is vagyok az a zárkózott típus, bárkivel szívesen beszélgetek aki kedves velem.

A másik dolog, hogy nem bírom a hazugságot és a kétszínűséget. Ez az egy dolog amivel ki lehet hozni a sodromból. Valamiért nem tudom elviselni :S


Az eddigi napjaim(inkább heteim) kb úgy néztek ki, hogy vasárnaptól csütörtökig iskola, csütörtökön jöttem haza hétvégén szorgalmi időszakban vagy lovagolni jártak (ahol természetesen csak lányok vannak:)) vagy a kis állataimmal foglalkoztam és pihentem. Vizsgaidőszakban pedig koleszban maradtam tanulni.


A koleszban is elég aránytalanul vannak a nemek elosztva. Mindenféle túlzás nélkül mondhatom, hogy a )95%-ban a lányok vannak többségben. Azt hittem, ha főiskolára kerülök, majd megváltozik a helyzet, több fiúval fogok megismerkedni.


Szünetekben is inkább a természetben vagyok vagy lovagolok és kutyázok. (Nem is tudnám mi lenne ha allergiás lennék az állatszőrre :))

A fura az, hogy inkább este ébredek fel. Olyan éjjeli bagoly vagyok.


Á, szóval nem értem magam. Vagyis most szeretném megérteni. Légyszi segítsetek ebben, min kellene változtatnom és hogyan?


(Lehet a magasságom is közre játszik? 179/61)


2011. jún. 14. 00:25
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

Hmm 187 centi vagyok de nem zavarna ha akár magasabb lenne a barátnőm :D Jó persze azért van ésszerű határ. 200 cm felett szóbajönnek bizonyos pajzsmirigy rendellenességek ugye. Viszont az exem 163 centi volt és hát igen, problémák voltak a csókolózással és bizonyos fokig a szexxel is.. Meg (ne röhögj ki) kicsit olyan érzésem volt mintha egy gyereket vezetnék kézen fogva :) Súlyra is 40 kiló volt (én 86) :]

Magassarkú hiánya nem gáz, de azért legyen stílusa (rohadtul nem értek a divathoz, de vannak ezek a szandál-papucs szerű cuccok amit szoktak a nők hordani az is lehet szexi)

2011. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 WhiteLabel ***** válasza:
Próbálj a lovak helyett emberekkel is ismerkedni, nem hátrány...
2011. jún. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, sokan örülnének egy hozzád hasonló normális lánynak. Ahogy írtad, főképp csak lányok/állatok társaságában vagy, így viszont nehezen talál meg életed férfija. ^^ Nálunk szoktak lenni egyetem által szervezett 'partyk', amik egyáltalán nem diszkó jellegűek, nálatok esetleg nincs ilyen?

Amúgy, elárulod melyik fősulira jársz?

23/F

2011. jún. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h csak a legjóképűbb fiúknak adsz esélyt. Ne legyél ilyen válogatós! Értem én, h csúnya pasi nem kell egy lánynak se, de az álompasiknál elég nagy a konkurencia.
2011. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak én 19 éves fiú vagyok :/ Őszintén szólva sztem ezt csak az idő tudja megoldani vagy nemtom :/
2011. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Neten nem merek ismerkedni, mert félek, hogy mindenki csak azt akarná...
2011. jún. 14. 09:44
 17/50 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azért írtam ne érsd félre. Én se vagyok netpárti ilyen szempontból!
2011. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ugyan ez a problémám mint neked, csak én 20/F vagyok. Én sem járok discoba nem cigizek és nem is iszok. Igazából azt nem mondanám hogy rám sem néznek a lányok mert már volt egy pár randim, de valahogy még nem sikerült megtalálni az igazit. És én nem vagyok híve az ilyen 2-3 hetes kapcsolatoknak.


Am szívesen beszélgetnék veled a témával kapcsolatban mert sajnos nem nagyon szoktam haverokkal erről beszélni de jó lenne néha valakivel beszélni erről is.


Lenne kedved beszélgetni velem msn-en vagy e-mail-ben??

2011. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Persze beszélgethetünk! Add meg az msn vagy az e-mail címedet és írok, de ha nem baj, csak jövőhéten tudok, még le akarom tudni a 2 vizsgát. :)
2011. jún. 14. 17:46
 20/50 anonim ***** válasza:

Az msn címem: 8763946629741@hotmail.hu


okés, sok sikert a vizsgához! :)

2011. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!