Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka mind ennek? Megorulo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka mind ennek? Megorulok a maganytol

Figyelt kérdés
nagyon sokszor vagyok maganyos. meg akkor is ha emberek kozott vagyok. a kulsomre vagy a kisugarzasomra nem panaszkodhatok mert a visszajelzesek alapjan a pasik nagyreszenek bejovok megsem talalok magamnak egy normalis baratot. pedig mindenki azt mondja h mas vagyok mint a tobbi csaj mert nem vagyok elszallva magamtol pedig megtehetnem es megis normalisan lehet velem beszelgetni. es nem ertem h miert van az h altalaba az idosebb pasik buknak ram..vagy pl tesomtol elkezve a baratnokig ha a fonokuk megismer egybol elkezd nyomulni s mar elegem van. nemtudom mit csinaljak h vegre egy normalis kapcsolatot kitudjak alakitani egy normalis pasival:(
2011. máj. 20. 14:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Közben msn-ezek is és véletlenül a válasz elküldésére nyomtam. : ) Na szóval én egyedül nem mennék el de hál' istennek nincs is rá szükség mert vannak haverjaim akik szintén szeretnek bulizni. Meg szerencsére a munkahelyemet is szeretem, meg nagyon jó kis csapattal dolgozok akikkel jól érzem magam. De esténként mikor itthon vagyok, vagy így vasárnap már nagyon nem vagyok jól, rám tör a magány érzet, és néha tényleg tisztára úgy érzem hogy bekattanok. Hát nem tudom, én már kezdem úgy gondolni hogy vannak (velem együtt) ilyen átkozott emberek. Nem jön össze semmi de az egyedül létet meg nehezen viseljük. Mert sok ember van akinek nem jelent gondot ha egyedül van.
2011. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hát igen.Egy idő után aki jól bírja az egyedüllétet,az is besokall.Én nagyon jól lefoglalom magam egyedül is,tök el tudok lenni,de rámtör hirtelen valami furcsa érzet,némi komorság,szomorúság,és mindig akkor amikor nincs kivel elmenni sehova...
2011. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
hat igen. nekem is rossz foleg igy estenkent amikor mar tenyleg egyedul vagyok. olyankor jol esne vkihez hozzabujni es ugy elaludni:( nemreg lett vege egy kapcsolatomnak ahol persze a parom jo par evvel idosebb volt nalam es ugy erezten h egy idosebb pasi aki jol erzi magat h egy fiatalabb lany van mellette. szenvedtem is eleget sajnos:(
2011. máj. 22. 21:00
 24/28 anonim ***** válasza:

20:48 as

Hát különben voltam már egyedül szórakozni én is, nem jött senki, akkor jól van elmegyek magamba mondom, még a szigeten is voltam egyedül. Háát nekem az nem volt olyan jó. De próbáld ki, lehet hogy neked bejön. Vagy tudod mit, gyere el velem, ha nem laksz olyan messze akkor én szívesen benne lennék.

2011. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21.07 te ki vagy?A 23F v 23N v a 30+N? Én is 23n vagyok és én bp-n élek!
2011. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én a 20:02es a 20:27es meg a 20:34es és a 21:07es vagyok, egyébként 24 éves, és bp-től 120 km-re lakom,. Nem tudom ez neked messze van-e. Szerintem nem nagyon.
2011. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező. Én egy 27 éves fiú vagyok, de ez nem is igazán lényeges, csak hogy tudd nem egy tini adja a tanácsot. Szóval arra vagy kíváncsi mi az oka hogy nem találsz normális palit?...

Már meg is adtad rá a választ, ugyanis ezt írtad: "sokszor amikor valaki megdicser h pl de szep vagy v vmi mindig azt valaszolom h es mit erek vele???ugysincs szerencsem a szerelemben....:(" ezzel a hozzáállással van baj. Ezen kell változtatnod, mert így nem fogod bevonzani azokat akikre neked szükséged van. Ez egy bók és erre mosolyognod kellene, és derűt sugároznod. Vagy ami még gond lehet, hogy túl magasra teszed az elvárásaidat, persze nem azt írom, hogy ne válogass, csak néha adni kell esélyt olyan embernek is akire elsőre azt gondolod ááá ő biztos nem...mert lehet ő lenne az akit keresel. És őszintén mondom sok szerencsét :)

Üdv.: Delta

2011. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
hat koszonom a tanacsot. sajnos az h a merce tul magasan van nem igaz mert en sose a kulso alapjan dontok vagy itelek. szamomra a kulso teljesen lenyegtelen. mert en ugy vagyok vele h "hiaba szep a csomagolas ha ures a doboz"...
2011. máj. 23. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!