Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyire féltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire féltek a magánytól?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Se barát, se barátnő?
2011. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én életem nagy részében magányos voltam...Most is jelenleg az vagyok, nagyon is...de sosem adom fel, mindig azon vagyok, hogy kitörjek ebből. Végülis néha egész jól megvagyok, máskor meg szétfeszít ez az érzés...


Nem szeretem, szívesen kiszabadulnék a magányból végre:)

2011. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem félek mert nincs miért...
2011. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mikor szakítok az aktuális barátnőmmel, utána igen. ezért azon vagyok h találjak valakit, természetesen barátok vannak, de nem egy és ugyanaz.
2011. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a szó szoros értelmében nem voltam soha- és vagyok az, mert mindig voltak barátaim. azt már megszoktam, hogy egyedül vagyok, úgyhogy nem félek tőle. persze nem szeretném, hogy ez sokáig így maradjon, nem vagyok az a típus.
2011. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem szeretnék pártában maradni.
2011. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény. Én még enni sem szoktam, ha egyedül vagyok. Valahogy elfelejtem..


23F

2011. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem félek, szeretek egyedül lenni.
2011. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semennyire, sőt kifejezetten jól érzem magam egyedül.
2011. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem félek a magánytól. Szeretek magam lenni.18/F
2011. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!