Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka mind ennek? Megorulo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka mind ennek? Megorulok a maganytol

Figyelt kérdés
nagyon sokszor vagyok maganyos. meg akkor is ha emberek kozott vagyok. a kulsomre vagy a kisugarzasomra nem panaszkodhatok mert a visszajelzesek alapjan a pasik nagyreszenek bejovok megsem talalok magamnak egy normalis baratot. pedig mindenki azt mondja h mas vagyok mint a tobbi csaj mert nem vagyok elszallva magamtol pedig megtehetnem es megis normalisan lehet velem beszelgetni. es nem ertem h miert van az h altalaba az idosebb pasik buknak ram..vagy pl tesomtol elkezve a baratnokig ha a fonokuk megismer egybol elkezd nyomulni s mar elegem van. nemtudom mit csinaljak h vegre egy normalis kapcsolatot kitudjak alakitani egy normalis pasival:(
2011. máj. 20. 14:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%

"nemtudom mit csinaljak h vegre egy normalis kapcsolatot kitudjak alakitani egy normalis pasival"


rakj fel magadról képet, küldj privát üzenetet!

2011. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottakból ítélve a kortársaidnál komolyabb vagy. Ezért találsz nehezebben partnert. Ne bánd. Ez van. Majd jön az igazi. Türelem.
2011. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

velem is ez a helyzet.

én ugyan nem tetszem mindenkinek, átlagos vagyok, de az idősebb pasiknak meg bejövök és normálissal még életemben nem találkoztam.

én már úgy vagyok vele, hogy jön majd aminek jönnie kell, csak egy kicsit keserű vagyok emiatt. de próbálom másképp szemlélni a dolgokat.

2011. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy a korosztályodban lévő fiúk közül akikkel találkoztál eddig, nem volt komoly srác, a többiek meg elérhetetlennek tartanak és nem akarnak rád időt vesztegetni, az idősebbek többségének kelted fel a figyelmét, és ha jól értem te tényleg veled egykorú srácra vágysz. Keress, majd csak találsz, olyan nincs, hogy nincs. :D
2011. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
hat igen...csak 21 eves vagyok de megis mindneki azt mondja h sokkal erettebb a gondolkodasom aminek talan az az oka h mar lassan 2 eve h en tartom el magam egyedul elek es senki nem nyujt segitseget. sajnos eleg hamar felkellett nonom. es az is zavar h sokan ugy kezelnek h aval h penzuk van azt hiszik megvehetnek es egy idos pasi majd villog velem a bmwjebe..pedig engem messze nem vonz az ilyesmi. ez elegge elkeserit. a velem egykoru pasik meg csak arra hajtanak h megkapjanak egy par ejszakara. megorulok:( utalok egyedul lenni
2011. máj. 20. 14:40
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Jujj de jo... Bocs, nem annak orulok, hogy neked rossz, hanewm annak, hogy nem vagyok egyedul :D. Akar en is kiirhattam volna a kerdesed csak en 23 vagyok. Mindenhol megforulnak utanam, foleg a 30+ nos pasik, megse sikerul kialakitanom senkivel semmit. :( Ugy tunik, ilyen a kisugarzasom, de en magam nem vagyok ilyen. En mar ugy vagyok, hogy legyen, aminek lennie kell, ami meg van irva, az ugyis eljon.
2011. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
jah.....a 30+ meg elmenne de a mar 40 50 es nos pasik nyomulasa kicsit zavaro. sok velem egykoru pasi azt erezteti h azert nem akar komolyat mert h en ugyis megkaphatok barkit es velem nem lehet lekomolyodni..hihetetlen es idegtepo...sokszor amikor valaki megdicser h pl de szep vagy v vmi mindig azt valaszolom h es mit erek vele???ugysincs szerencsem a szerelemben....:(inkabb lennek ronda es boldog:(
2011. máj. 20. 15:56
 8/28 anonim ***** válasza:
Hat jah,ismeros amit irsz,bar en mar annyira nem szenvedek a maganytol, talan hozzaszoktam. Regebben en is azt mondtam, bar lennek rinda, de legalabb boldog, de ma mar valtozott a hozzaallasom is. Sikerult elfogadnom, hogy ez van, es hidd el, neha mar orulok is, hogy egyedul vagyok, mert en kapom a legtobb elismerest a kornyezetembe- no meg irigykedest a notarsaimtol. Persze nem mondom, hogy neha nem kapok sirogorcsot, ha eszembejut, hogy pl mikor csokoloztam egy igazan jot utoljara xD Probalj meg orulni a bokoknak, legyel nyitott es majd jon minden magatol, tudom, hogy kozhely es hogy pont tolem ennek semmi hitele, de meg mindig jobb igy gondolkodni es emenykedni, mint keseregni es beletorodni. Fel a fejjel! Elozo voltam.
2011. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Jaj én is így vagyok ezzel, nem találok egy normális lányt...:( Küldj egy üzit, meg egy képet.:P
2011. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez,én is 23 vagyok.Sehol sincsenek normális pasik.Pedig már próbáltam kapcsolatot úgy is számtalanszor,hogy lejebb vettem az igényeimből,csak sajnos az meg boldogságot nem adott végül:( ha valakivel jó volt,az meg csak rövidebb ideig tartott,és még meg is csaltak:( nem egyszer. Bár ezen már túl vagyok,mert a szex az semmit nem jelent számomra . Pedig nem hinném,hogy mindig csak rosszul tudnék választani. Én most azt találtam ki, hogy egyedül fogok eljárni ide-oda,mert nem akarom,hogy a barátnők bezavarjanak,vagy befolyásoljanak,hátha így könnyebb ismerkedni.
2011. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!