Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kezdek megőrüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdek megőrülni a magánytól :S

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, szűz vagyok, még sosem volt barátnőm, még nem is csókolóztam és ebből már kezd elegem lenni


próbálkozok eleget, de sosem sikerül

mások meg mindig mondogatják, hogy "majd úgyis összejön" - oké, én elhiszem, de már hónapok óta próbálkozok, zéró sikerrel

még lánybarátaim sincsenek



interneten próbálkozok a legtöbbet, de mindig dobnak

élőben ugyanez a helyzet


már egyre nehezebben viselem, ráadásul haverjaim sincsenek, akikkel elmehetnék kikapcsolódni...


mit tegyek?


16/f


2010. jún. 24. 22:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
büfögj
2010. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%
kezdj új karit. a tauren pala jó móka.
2010. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
6%
próbálkozz fiuknál...
2010. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Szerezz barátokat, most ennek van itt az ideje, bőven ráérsz még barátnőt szerezni. Járj társaságokba, discoba, ismerkedj. Ha úgy jön össze, a társaságokban még találhatsz egy hozzád illő lányt is. Sok sikert!
2010. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szia én is így vagyok ezzel.Egyszer csak össze jön.BÍZOK BENNE:
2010. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Semmi gáz haver! 16 évesen ugyan ez voltam! Soha nem gondoltam volna hogy csajom lesz azóta elfogyasztottam egy jó párat! Ne izgulj minden ok lesz! Kitartás
2010. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
első három tirpáknak köszönöm, leülhetnek egyessel
2010. jún. 24. 22:14
 8/26 A kérdező kommentje:
utolsó 22:12-nek és 22:14-nek viszont köszönöm :)
2010. jún. 24. 22:16
 9/26 A kérdező kommentje:
mármint komolyan köszönöm :D
2010. jún. 24. 22:16
 10/26 anonim ***** válasza:
16 évesen nekem sem volt nőm és wowoztam :), azóta kialakult egy társaságom (igen le kell tenni a wowot :P)annyi az egész hogy találj egy hobbit amit társasággal lehet csinálni és kész a többi megy magától szóval találj egy társoságot.
2010. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!