Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kezdek megőrülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek megőrülni a magánytól. :S

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, szűz vagyok, még sosem volt barátnőm, még nem is csókolóztam és ebből már kezd elegem lenni


próbálkozok eleget, de sosem sikerül

mások meg mindig mondogatják, hogy "majd úgyis összejön" - oké, én elhiszem, de már hónapok óta próbálkozok, zéró sikerrel

még lánybarátaim sincsenek



interneten próbálkozok a legtöbbet, de mindig dobnak

élőben ugyanez a helyzet


már egyre nehezebben viselem (de feladni nem fogom)


mit tegyek?


2010. máj. 24. 14:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet:(

17L

2010. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kutyát!


Na most komolyan, szerintem ne erőltesd, lazíts, ismerkedj, és jön amikor kész leszel rá, csak vigyázz nehogy ellökd magadtól...

ilyen "vénen" nekem is ugyanez a problémám, szóval nyugi.

19/l

2010. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
első: hol laksz? :( :D
2010. máj. 24. 15:02
 4/44 anonim ***** válasza:
velem is:s
2010. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Még csak 16 vagy, 10 év múlva aggódhatsz.:)
2010. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:

én szíívesen megismernéleek:$

aríínak tűnsz :*

2010. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

előző: pedig képet még nem is mutattam :D

ha gondolod, küldd el az MSN címedet az e-mailemre :)

én sajnos nem tudok írni :)

2010. máj. 24. 15:16
 8/44 anonim ***** válasza:
Vagd le! Azzal megoldodnak a problemaid. Es hosszu tavon is igen gazdasagos befektetes, mert nem kell penzt koltsel a nokre. A megtakaritott penzbol vehetsz magadnak mercedes-t, bmw-t, volvot, lexust, 1500-as ladat, es te leszel a meno arc.
2010. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
és mi aaz emailed?:D
2010. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, csak nekem azért vannak fiú barátaim, egyik még beis jön, de azért szar, mert ott vagyok vele és SEMMI! Ő csak barátnak néz engem én meg többet akarok... Egy barátom azt mondta, hogy ha ennyire akarom, keresem és próbálkozok azoknál, akik télleg csak teccenek, akkor nem lesz semmi hosszú ideig, de ha hanyagolom, és nem is foglalkozom a témával, akkor jön magától, hamarabb, mint gondolnád. :)

Szóval, várjunk tovább, ajánlom. :) ;)

14/L

2010. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!